Meizhoudao Qingtianjian Hostel
Kelas hartanah: 2
Hotel di Putian
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Meizhoudao Qingtianjian Hostel





Meizhoudao Qingtianjian Hostel ialah pilihan penginapan yang bagus di Putian.
Kemudahan popular
- Tempat letak kenderaan percuma
- Kemudahan dobi
Kemudahan utama (3)
Kemudahan utama (3)
- Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
- Dobi layan diri
- Tempat simpanan bagasi
Harga semasa ialah RM131
RM131
RM131 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik
Lihat semua foto untuk Boutique Double Room

Boutique Double Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Standard Double Room

Standard Double Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Single Room

Single Room
- Boleh menampung 1
- 1 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Two-Bedroom Apartment with Living Room

Two-Bedroom Apartment with Living Room
- Boleh menampung 4
- 1 Katil Ratu (Queen) dan 2 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Four-Bedroom Suite

Four-Bedroom Suite
- Boleh menampung 7
- 5 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Standard Room (2 Beds)

Standard Room (2 Beds)
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Hartanah serupa

Weizhou Island Jingdu Hotel (Mazu Zumiao Branch)
Daerah Xiuyu
Weizhou Island Jingdu Hotel (Mazu Zumiao Branch)
Daerah Xiuyu
- Parkir tersedia
- Restoran
Harga ialah RM304
RM304
RM304 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Holiday Inn Express Putian City Center by IHG
Chengxiang
Holiday Inn Express Putian City Center by IHG
Chengxiang
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan
Harga ialah RM165
RM165
RM192 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Sep - 12 Sep

Shangri-La Putian
Daerah Licheng
Shangri-La Putian
Daerah Licheng
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 5 ulasan
8.4
Sangat Baik
5 ulasan
Harga ialah RM273
RM273
RM319 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Sep - 12 Sep

Putian Golden Bay Hotel (Wanda Plaza Branch)
Chengxiang
Putian Golden Bay Hotel (Wanda Plaza Branch)
Chengxiang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Gimnasium

Putian Pujing Hotel (Xinghuafu History and Culture Street)
Daerah Licheng
Putian Pujing Hotel (Xinghuafu History and Culture Street)
Daerah Licheng
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Gimnasium
- Kemudahan dobi

Nanri Island No. 6 Hotel
Daerah Xiuyu
Nanri Island No. 6 Hotel
Daerah Xiuyu
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Larangan merokok
- Lokasi pengecasan kenderaan elektrik
Harga ialah RM87
RM87
RM87 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Yinghaiju Hotel, Weizhou Island
Daerah Xiuyu
Yinghaiju Hotel, Weizhou Island
Daerah Xiuyu
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
Harga ialah RM186
RM186
RM186 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

meizhoudaoyunshanjumingsu
Daerah Xiuyu
meizhoudaoyunshanjumingsu
Daerah Xiuyu
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
Harga ialah RM408
RM408
RM475 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Sep - 10 Sep

Yiting Business Hotel
Daerah Quangang
Yiting Business Hotel
Daerah Quangang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
Harga ialah RM92
RM92
RM92 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Sep - 25 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

No. 73, Shangli, Lianchi Village, Meizhou Island (near Jinhai'an Beach), Putian, Fujian, 351154
Tempat berdekatan
- Dermaga Wenjia - 41 min memandu - 6.3 km
- Rumah Leluhur Tianhou Pelabuhan Xianliang - 47 min memandu - 11.4 km
- Puncak Dongwu Putian - 56 min memandu - 21.7 km
Bergerak
- Fuzhou (FOC-Lapangan Terbang Antarabangsa Changle) - 139 min memandu
- Quanzhou (JJN-Jinjiang) - 148 min memandu
Restoran
- 西天尾扁食卤肉(湄洲农贸市场店) - 13 min berjalan kaki
- 宜莱海鲜楼(湄洲岛店) - 15 min berjalan kaki
- 时光海岸
- Mc Donald - 2 min memandu
- 鲸喜蓝眼泪
Tentang hartanah ini
Meizhoudao Qingtianjian Hostel
- Meizhoudao Qingtianjian Hostel ialah pilihan penginapan yang bagus di Putian.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 7 bilik
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 14:00
- Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari
Arahan daftar masuk khas
- Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari stesen kereta api; tetamu mesti menghubungi hartanah dengan butiran ketibaan sebelum perjalanan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Aktiviti menarik
- Memancing berhampiran
Perkhidmatan
- Kemudahan dobi
- Tempat simpanan bagasi
Kemudahan
- Dibina pada 2015
- Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Pilihan bayaran mudah alih termasuk: Alipay dan WeChat Pay.
Kelas hartanah
Kelas hartanah, yang disediakan oleh sistem pengadaran kami adalah berdasarkan jenis hartanah, kemudahan dan perkhidmatan.
Juga dikenali sebagai
Meizhoudao Qingtianjian Hostel Hotel
Meizhoudao Qingtianjian Hostel Putian
Meizhoudao Qingtianjian Hostel Hotel Putian
Soalan lazim
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Meizhoudao Qingtianjian Hostel?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Meizhoudao Qingtianjian Hostel?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 14:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari.
Apakah aktiviti yang tersedia di Meizhoudao Qingtianjian Hostel dan kawasan berdekatan?
Bergembira pada bulan-bulan yang lebih panas dengan aktiviti berdekatan seperti memancing.