Hotel Star City
Kelas hartanah: 2
Hotel dalam jarak berjalan dari Pasar Baru
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Hotel Star City





Hotel Star City menawarkan lokasi yang strategik, terletak dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Pasar Baru. Hartanah ini terletak berdekatan dengan pengangkutan awam: jarak Stesen Park Street ialah 8 minit sahaja.
Kemudahan popular
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
Kemudahan utama (3)
Kemudahan utama (3)
- Pengemasan (atas permintaan)
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
- Penyaman udara
Harga semasa ialah RM48
RM48
RM50 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Sep - 13 Sep
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik
Double Executive Room
- 14 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
Single Standard Room
- 17 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 1
- 1 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Triple Executive Room
- 17 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
4 Bed Executive Room
- 19 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 4
- 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Double Standard Room
- 19 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
Hartanah serupa

HOTEL ICHAMATI
Taltala
HOTEL ICHAMATI
Taltala
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Meja depan 24/7
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 5 ulasan
8.0
Sangat Baik
5 ulasan
Harga ialah RM76
RM76
RM80 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Sep - 13 Sep

HOTEL VIP INTERCONTINENTAL
Dharmatala
HOTEL VIP INTERCONTINENTAL
Dharmatala
- Wi-Fi percuma
- Kemudahan dobi
- Meja depan 24/7
- Larangan merokok
7.2 daripada 10, Baik, 7 ulasan
7.2
Baik
7 ulasan
Harga ialah RM114
RM114
RM120 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

The Kolkata Hotel
Kolkata
The Kolkata Hotel
Kolkata
6.4 daripada 10, 5 ulasan
6.4
5 ulasan
Harga ialah RM49
RM49
RM52 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Sep - 2 Sep

HOTEL SOCIETY
Dharmatala
HOTEL SOCIETY
Dharmatala
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
- Larangan merokok
Harga ialah RM48
RM48
RM51 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Sep - 14 Sep

HOTEL RAUNAK
Dharmatala
HOTEL RAUNAK
Dharmatala
- Wi-Fi percuma
- Kemudahan dobi
- Meja depan 24/7
7.0 daripada 10, Baik, 6 ulasan
7.0
Baik
6 ulasan

The Premier Inn
Taltala
The Premier Inn
Taltala
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan
Harga ialah RM48
RM48
RM50 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Dear Hotel
Taltala
Dear Hotel
Taltala
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Kemudahan dobi
- Meja depan 24/7

Regenta Orko's Kolkata
Kolkata
Regenta Orko's Kolkata
Kolkata
- Kolam renang
- Spa
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
7.4 daripada 10, Baik, 54 ulasan
7.4
Baik
54 ulasan
Harga ialah RM163
RM163
RM171 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Hotel Park Victoria
Taltala
Hotel Park Victoria
Taltala
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
6.4 daripada 10, 50 ulasan
6.4
50 ulasan
Harga ialah RM78
RM78
RM82 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Sep - 8 Sep

Hotel Dinar
Sealdah
Hotel Dinar
Sealdah
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
Harga ialah RM422
RM422
RM498 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Sep - 30 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

15 Mirza Ghalib St Dharmatala Taltala, 55, Kolkata, WB, 700016
Tempat berdekatan
- Sudder Street - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
- Pasar Baru - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
- Maidan - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
- Muzium India - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
- Rumah Ibu Missionaries of Charity - 17 min berjalan kaki - 1.4 km
Bergerak
- Kolkata (CCU-Lapangan Terbang Antarabangsa Netaji Subhash Chandra Bose) - 50 min memandu
- Stesen Kolkata BBD Bagh - 4 min memandu
- Stesen Jambatan Howrah - 5 min memandu
- Stesen Kolkata Eden Gardens - 5 min memandu
- Stesen Park Street - 8 min berjalan kaki
- Stesen Esplanade - 15 min berjalan kaki
- Stesen Chandni Chowk - 17 min berjalan kaki
Restoran
- Kasturi Restaurant - 1 min berjalan kaki
- Olypub - 7 min berjalan kaki
- Trincas Tavern - 8 min berjalan kaki
- Tung Fong - 5 min berjalan kaki
- Mocambo - 5 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
Hotel Star City
- Hotel Star City menawarkan lokasi yang strategik, terletak dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Pasar Baru. Hartanah ini terletak berdekatan dengan pengangkutan awam: jarak Stesen Park Street ialah 8 minit sahaja.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 55 bilik
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
- Umur minimum daftar masuk - 15 tahun
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 15
Kanak-kanak
- Tiada katil bayi (katil budak)
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 25+ Mbps)
Tempat letak kereta
- Parkir di tapak hartanah disediakan atas permintaan sahaja
Kemudahan hartanah
Perkhidmatan
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
Kebolehcapaian
- Lantai jubin di dalam bilik
Kemudahan bilik
Hiburan sepanjang masa
- 32-inci TV skrin rata
- Saluran TV kabel
Keselesaan di rumah
- Penyaman udara
- Kipas siling
Tidur dengan nyenyak
- Cadar katil disediakan
Segarkan diri
- Pancuran mandi sahaja
- Kelengkapan dandanan diri percuma
- Pengering rambut
- Tuala
- Tisu tandas
Kekal terhubung
- Meja
- Wi-fi percuma (berkelajuan 25+ Mbps)
Makanan dan minuman
- Air botol percuma
Lain-lain
- Atas permintaan
Fi & dasar
Parkir
- Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah tempat letak kenderaan di tapak hartanah
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini hanya menerima wang tunai.
Juga dikenali sebagai
Hotel Star City Hotel
Hotel Star City Kolkata
Hotel Star City Hotel Kolkata
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hotel Star City?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hotel Star City?
Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah suasana di sekitar Hotel Star City?
Hotel Star City terletak sejauh 8 minit berjalan kaki dari Stesen Park Street dan 5 minit berjalan kaki dari Pasar Baru.