The Vishwnath Palace
Hartanah 2.0 bintang
Hotel di Kolkata
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk The Vishwnath Palace





Apabila anda menginap di The Vishwnath Palace, anda berada dalam lingkungan 15 minit pemanduan dari Pasar Baru.
Kemudahan popular
Kemudahan utama (1)
Kemudahan utama (1)
- Meja/kaunter hadapan waktu terhad
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Lihat semua foto untuk Classic Double Room

Classic Double Room
- 11 meter persegi
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
Lihat semua foto untuk Deluxe Double Room

Deluxe Double Room
- 11 meter persegi
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Raja (King)
Hartanah serupa

The Kolkata Hotel
Kolkata
The Kolkata Hotel
Kolkata
6.4 daripada 10, 5 ulasan
6.4
5 ulasan
Harga ialah RM45
RM45
RM48 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Jul - 1 Ogo

Fabhotel Globe Express
Kolkata
Fabhotel Globe Express
Kolkata
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
Harga ialah RM49
RM49
RM51 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Ogo - 2 Ogo

Hotel Green Leaf
Kolkata
Hotel Green Leaf
Kolkata
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
Harga ialah RM81
RM81
RM85 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Jul - 17 Jul

Fabhotel Royal Palace Ruby
Kolkata
Fabhotel Royal Palace Ruby
Kolkata
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
2.0 daripada 10, 1 ulasan
2.0
1 ulasan
Harga ialah RM60
RM60
RM63 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Jul - 17 Jul

Hotel New Om Shanti International
Kolkata
Hotel New Om Shanti International
Kolkata
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Larangan merokok
Harga ialah RM69
RM69
RM72 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Jul - 5 Jul

Hotel Consulate
Gariahat
Hotel Consulate
Gariahat
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
4.0 daripada 10, 2 ulasan
4.0
2 ulasan
Harga ialah RM106
RM106
RM112 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Jul - 17 Jul

Hotel Palace- Near Ruby Hospital
Kolkata
Hotel Palace- Near Ruby Hospital
Kolkata
- Wi-Fi percuma
- Meja depan 24/7

Hotel Green Leaf by Stays Easy
Kolkata
Hotel Green Leaf by Stays Easy
Kolkata
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Meja depan 24/7
Harga ialah RM66
RM66
RM69 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Jul - 17 Jul

Fabhotel The Kolkata
Kolkata
Fabhotel The Kolkata
Kolkata
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7

Hotel Dream Star
Kolkata
Hotel Dream Star
Kolkata
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Meja depan 24/7
Harga ialah RM39
RM39
RM41 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Jul - 17 Jul
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

near Acropolis Mall, Sector E, Kolkata, West Bengal, 700107
Tempat berdekatan
- Acropolis Mall - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
- Hospital Ruby - 12 min berjalan kaki - 1.0 km
- Memorial Victoria - 26 min memandu - 8.0 km
- Pasar Baru - 27 min memandu - 8.4 km
- Taman Eko Bandar Baru - 42 min memandu - 18.0 km
Bergerak
- Kolkata (CCU-Lapangan Terbang Antarabangsa Netaji Subhash Chandra Bose) - 48 min memandu
- Stesen Kolkata Jadabpur - 4 min memandu
- Stesen Pertukaran Kolkata Ballygunge - 10 min memandu
- Hospital Ruby - 13 min berjalan kaki
Restoran
- Starbucks - 5 min berjalan kaki
- Ozora - 5 min berjalan kaki
- Hoppipola - 5 min berjalan kaki
- KFC - 5 min berjalan kaki
- Keventer Coffee World - 6 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
The Vishwnath Palace
- Apabila anda menginap di The Vishwnath Palace, anda berada dalam lingkungan 15 minit pemanduan dari Pasar Baru.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 66 bilik
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 11:30; Masa tamat daftar masuk: 13:00
- Umur minimum daftar masuk - 15 tahun
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 10:00 - 12:00 tengah malam
- Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
- Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 15
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Tempat letak kereta
- Tiada parkir di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Perkhidmatan
- Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima wang tunai.
Juga dikenali sebagai
The Vishwnath Palace Hotel
The Vishwnath Palace Kolkata
The Vishwnath Palace Hotel Kolkata
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di The Vishwnath Palace?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di The Vishwnath Palace?
Maaf, tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah di The Vishwnath Palace.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di The Vishwnath Palace?
Masa mula daftar masuk: 11:30; Masa tamat daftar masuk: 13:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.
Apakah suasana di sekitar The Vishwnath Palace?
The Vishwnath Palace terletak sejauh 5 minit berjalan kaki dari Acropolis Mall dan 17 minit berjalan kaki dari Desun Hospital.