Sewaan percutian
4 Person Holiday Home in Falkenberg
Kelas hartanah: 2
Rumah percutian di Falkenberg
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk 4 Person Holiday Home in Falkenberg



Nikmati kunjungan ke Falkenberg dengan penginapan di rumah percutian ini.
Seluruh rumah
Boleh menampung 4
Kemudahan popular
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Hotell Vesterhavet
Falkenberg
Hotell Vesterhavet
Falkenberg
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Kemudahan dobi
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 1,007 ulasan
8.0
Sangat Baik
1,007 ulasan
Harga ialah RM440
RM440
RM492 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Ogo - 30 Ogo

Stopover Falkenberg
Falkenberg
Stopover Falkenberg
Falkenberg
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 254 ulasan
8.4
Sangat Baik
254 ulasan
Harga ialah RM308
RM308
RM345 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Sep - 5 Sep

Ocean Hotel
Falkenberg
Ocean Hotel
Falkenberg
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 1,000 ulasan
9.4
Luar Biasa
1,000 ulasan
Harga ialah RM346
RM346
RM482 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Hotel Hamngatan 27
Falkenberg
Hotel Hamngatan 27
Falkenberg
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 1,001 ulasan
9.4
Luar Biasa
1,001 ulasan
Harga ialah RM451
RM451
RM505 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Nya Pallas Hotel
Falkenberg
Nya Pallas Hotel
Falkenberg
- Spa
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Bar
8.6 daripada 10, Terbaik, 1,002 ulasan
8.6
Terbaik
1,002 ulasan
Harga ialah RM358
RM358
RM401 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Sep - 24 Sep

Varbergs Kusthotell
Varberg
Varbergs Kusthotell
Varberg
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Tempat letak kenderaan percuma
8.6 daripada 10, Terbaik, 1,546 ulasan
8.6
Terbaik
1,546 ulasan
Harga ialah RM607
RM607
RM680 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Grand Hotel Falkenberg
Falkenberg
Grand Hotel Falkenberg
Falkenberg
- Sarapan Percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Gimnasium
8.6 daripada 10, Terbaik, 1,000 ulasan
8.6
Terbaik
1,000 ulasan
Harga ialah RM604
RM604
RM676 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Ogo - 30 Ogo

Vinbergs Stugby
Falkenberg
Vinbergs Stugby
Falkenberg
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 131 ulasan
8.4
Sangat Baik
131 ulasan
Harga ialah RM524
RM524
RM587 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Hotel Continental Relax & Spa, BW Signature Collection
Halmstad
Hotel Continental Relax & Spa, BW Signature Collection
Halmstad
- Sarapan Percuma
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
8.2 daripada 10, Sangat Baik, 1,307 ulasan
8.2
Sangat Baik
1,307 ulasan
Harga ialah RM234
RM234
RM262 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Apelviken Lägenhetshotell
Varberg
Apelviken Lägenhetshotell
Varberg
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Dapur
- Kemudahan dobi
9.6 daripada 10, Luar Biasa, 572 ulasan
9.6
Luar Biasa
572 ulasan
Harga ialah RM446
RM446
RM500 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar
Falkenberg, Halland County
Tempat berdekatan
- Pantai Skrea - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
- Teater Terbuka Vallarnas - 6 min memandu - 3.4 km
- Pantai Olofsbo - 12 min memandu - 11.2 km
- Pantai Tylosand - 31 min memandu - 44.9 km
- Gekas - 36 min memandu - 41.7 km
Bergerak
- Halmstad (HAD) - 40 min memandu
- Stesen Falkenberg - 15 min memandu
- Stesen Oskarström - 36 min memandu
Restoran
- Hamnkrogen - 6 min memandu
- Grand Hotel Falkenberg - 6 min memandu
- The Pine Ridge Brewery - 7 min memandu
- Espresso House - 7 min memandu
- Fish & Chips-bussen - 7 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
4 Person Holiday Home in Falkenberg
- Nikmati kunjungan ke Falkenberg dengan penginapan di rumah percutian ini.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- Rumah percutian persendirian
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00
- Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
- Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 18
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Bilik tidur
- Studio
Keselesaan
- Sistem pemanasan
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Tiada lif
- Hartanah bebas asap rokok
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Umum
- Perabot unik
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
4 Person Home In Falkenberg
4 Person Holiday Home in Falkenberg Falkenberg
4 Person Holiday Home in Falkenberg Private vacation home
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di rumah percutian ini?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di rumah percutian ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di rumah percutian ini?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah suasana di sekitar 4 Person Holiday Home in Falkenberg?
4 Person Holiday Home in Falkenberg terletak cuma sejauh 2 minit berjalan kaki dari Pantai Skrea.