Seluruh pangsapuri

Residence The Garda Village in Sirmione

Pangsapuri Sirmione dengan kolam renang terbuka dan restoran

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di Residence The Garda Village in Sirmione, anda berada dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Kastil Scaliger dan Pusat Spa dan Kesihatan Center Aquaria. Tetamu boleh menjamu selera di restoran dan mengunjungi gelanggang tenis terbuka untuk bersenam. Kolam renang terbuka dan teres merupakan sorotan lain, dan pangsapuri menawarkan kemudahan seperti mesin basuh / pengering dan peti sejuk.

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Kemudahan dobi
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Penyaman udara
  • Restoran
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (5)

  • Restoran
  • Kolam renang terbuka
  • Gelanggang tenis terbuka
  • Teres
  • Penyaman udara

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • 13 bilik tidur
  • Peti sejuk
  • Teres
  • Mesin basuh/pengering
  • Pembancuh kopi/teh
  • Perkhidmatan TV digital

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Sirmione, BS

Tempat berdekatan

  • Pantai Brema - 10 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Pusat Luncur Profesional Claudio Lana - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Terme Virgilio - 3 min memandu - 1.5 km
  • Kastil Scaliger - 7 min memandu - 4.6 km
  • Pusat Spa dan Kesihatan Center Aquaria - 8 min memandu - 5.0 km

Bergerak

  • Brescia (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 35 min memandu
  • Lapangan Terbang Valerio Catullo (VRN), Itali - 35 min memandu
  • Stesen Desenzano del Garda-Sirmione - 14 min memandu
  • Stesen Lonato - 19 min memandu
  • Stesen Peschiera - 20 min memandu

Restoran

  • ‪Pescheria Antonella - ‬16 min berjalan kaki
  • ‪L'angolo Del Caffe - ‬17 min berjalan kaki
  • ‪Caffè Centrale - ‬17 min berjalan kaki
  • ‪Bar Trattoria 999 - ‬16 min berjalan kaki
  • ‪Bistrot Grill da Pier - ‬17 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Residence The Garda Village in Sirmione

  • Apabila anda menginap di Residence The Garda Village in Sirmione, anda berada dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Kastil Scaliger dan Pusat Spa dan Kesihatan Center Aquaria. Tetamu boleh menjamu selera di restoran dan mengunjungi gelanggang tenis terbuka untuk bersenam. Kolam renang terbuka dan teres merupakan sorotan lain, dan pangsapuri menawarkan kemudahan seperti mesin basuh / pengering dan peti sejuk.

Sekilas pandang

DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 17:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00
    • Umur minimum daftar masuk - 21 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 10:00
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 21
PETS

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
VPN_KEY

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • Kolam renang terbuka

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Makanan dan minuman

  • Peti Sejuk
  • Pembancuh kopi/teh

Tempat makan

  • 1 restoran

Bilik mandi

  • Pancuran mandi

Kawasan luar

  • Teres

Dobi

  • Mesin pengering

Keselesaan

  • Penyaman Udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Hartanah bebas asap rokok

Aktiviti menarik

  • Gelanggang tenis terbuka

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)

Umum

  • Perabot unik

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 2.80 seorang semalam, sehingga 7 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 14 tahun.

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan.

Dasar

Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 5000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.

Juga dikenali sebagai

The Garda Village In Sirmione
Residence The Garda Village in Sirmione Sirmione
Residence The Garda Village in Sirmione Apartment
Residence The Garda Village in Sirmione Apartment Sirmione

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di Residence The Garda Village in Sirmione?

Ya, terdapat kolam renang terbuka.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Residence The Garda Village in Sirmione?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Residence The Garda Village in Sirmione?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Residence The Garda Village in Sirmione?

Masa mula daftar masuk: 17:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Residence The Garda Village in Sirmione dan kawasan berdekatan?

Perbaiki kemahiran anda di gelanggang tenis. Residence The Garda Village in Sirmione turut mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah terdapat restoran di Residence The Garda Village in Sirmione atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Apakah suasana di sekitar Residence The Garda Village in Sirmione?

Residence The Garda Village in Sirmione terletak sejauh 11 minit berjalan kaki dari Pusat Luncur Profesional Claudio Lana dan 12 minit berjalan kaki dari Pantai Brema.