Seluruh rumah
Windsor Island 5BR Waterpark Free
Hartanah 2.0 bintang
Rumah percutian di Four Corners
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Windsor Island 5BR Waterpark Free





Windsor Island 5BR Waterpark Free terletak dalam lingkungan 15 minit pemanduan dari Walt Disney World® Resort dan Kelab Golf ChampionsGate.
Seluruh rumah
Kemudahan popular
- Kemudahan dobi
- Wi-Fi percuma
- Gimnasium
Kemudahan utama (4)
Kemudahan utama (4)
- 11 rumah
- Pusat kecergasan
- Dobi layan diri
- Gril barbeku
Keselesaan seperti di rumah (4)
Keselesaan seperti di rumah (4)
- 5 bilik tidur
- Bilik mandi persendirian
- Kemudahan dobi
- Gril barbeku
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

new Splash Of Magic At Solterra Resort 6 Bedroom Home
Solterra Resort
new Splash Of Magic At Solterra Resort 6 Bedroom Home
Solterra Resort
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
Harga ialah RM767
RM767
RM3,126 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Ogo - 27 Ogo

Amazing Modern Home Pool Spa Game Room Wi101
Davenport
Amazing Modern Home Pool Spa Game Room Wi101
Davenport
- Aktiviti mesra kanak-kanak

Perennial Paradise At Solterra Resort 6 Bedroom Condo
Solterra Resort
Perennial Paradise At Solterra Resort 6 Bedroom Condo
Solterra Resort
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Gimnasium

Luxurious Windsor Island Resort House w/ Private Pool & Game Room
Davenport
Luxurious Windsor Island Resort House w/ Private Pool & Game Room
Davenport
- Kolam renang
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Gimnasium

14 Bdrm 11 BA Sleeps 30
Solterra Resort
14 Bdrm 11 BA Sleeps 30
Solterra Resort
- Kolam renang
- Dapur
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara

6121bod 11 Bedroom 9 Bathrrom
Solterra Resort
6121bod 11 Bedroom 9 Bathrrom
Solterra Resort
- Kolam renang
- Dapur
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma

Charming Home, Ideal Location, Spacious, Game Room
Kissimmee
Charming Home, Ideal Location, Spacious, Game Room
Kissimmee
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma

Windsor Island Let's Make Sunny Memories 2316
Davenport
Windsor Island Let's Make Sunny Memories 2316
Davenport
- Kemudahan dobi
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara

1891sd · Brand New 7br/pool/spa/ Disney Fireworks View
Davenport
1891sd · Brand New 7br/pool/spa/ Disney Fireworks View
Davenport
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

Solterra 4389
Solterra Resort
Solterra 4389
Solterra Resort
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Davenport, FL
Tempat berdekatan
- Taman Serantau Northeast - 2 min memandu - 2.4 km
- Four Corners FC - 4 min memandu - 3.4 km
- Tasik Davenport - 4 min memandu - 2.7 km
- beach near Bahama Bay - 4 min memandu - 2.7 km
- Kelab Golf Highland Reserve - 5 min memandu - 4.1 km
Bergerak
- Kissimmee, FL (ISM-Kissimmee Gateway) - 42 min memandu
- Lapangan Terbang Antarabangsa Lakeland (LAL) - 42 min memandu
- Lapangan Terbang Antarabangsa Orlando (MCO) - 49 min memandu
- Stesen Kissimmee - 34 min memandu
Restoran
- McDonald's - 17 min berjalan kaki
- 7-Eleven - 5 min memandu
- Twistee Treat Berry Town - 16 min berjalan kaki
- Dutch Bros Coffee - 4 min memandu
- Circle K - 5 min memandu
Tentang hartanah ini
Windsor Island 5BR Waterpark Free
- Windsor Island 5BR Waterpark Free terletak dalam lingkungan 15 minit pemanduan dari Walt Disney World® Resort dan Kelab Golf ChampionsGate.
Sekilas pandang
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 16:00
- Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
- Umur minimum daftar masuk - 25 tahun
- Masa daftar keluar adalah 10:00
- Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Arahan daftar masuk khas
- Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
- Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 25
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Parkir di bahu jalan tersedia
Kemudahan hartanah
Kolam renang/Spa
- Kolam berkongsi/bersama
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Parkir di bahu jalan tersedia
Kawasan luar
- Gril barbeku
Dobi
- Kemudahan Dobi
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Tiada lif
Aktiviti menarik
- Pusat kecergasan
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
- Pengesan asap dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
- Pemadam api
Umum
- 11 bilik
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Hartanah ini dibersihkan secara profesional.
Fi mandatori pembersihan termasuk dalam kadar sewa hartanah ini.
Juga dikenali sebagai
Windsor 5br Waterpark Free
Windsor Island 5BR Waterpark Free Davenport
Windsor Island 5BR Waterpark Free Private vacation home
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Windsor Island 5BR Waterpark Free?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Windsor Island 5BR Waterpark Free?
Tiada, namun terdapat tempat letak kenderaan di bahu jalan.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Windsor Island 5BR Waterpark Free?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 16:00. Masa daftar keluar adalah 10:00. daftar masuk dan daftar keluar tanpa sentuh tersedia.
Apakah aktiviti yang tersedia di Windsor Island 5BR Waterpark Free dan kawasan berdekatan?
Kekalkan rutin senaman harian anda di gimnasium.