Trishala inn
Kelas hartanah: 2
Hotel di Gwalior
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Trishala inn





Nikmati kunjungan ke Gwalior dengan penginapan di Trishala inn.
Kemudahan popular
- Tempat letak kenderaan percuma
- Penyaman udara
Kemudahan utama (1)
Kemudahan utama (1)
- Pengemasan harian
Keselesaan seperti di rumah (4)
Keselesaan seperti di rumah (4)
- Pengemasan harian
- Kawalan suhu dalam bilik (penyaman udara)
- Letak kenderaan sendiri percuma
- Kelengkapan dandanan diri percuma
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Lihat semua foto untuk Basic Room, City View

Basic Room, City View
- Pemandangan bandar
- 19 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Raja (King)
Lihat semua foto untuk Deluxe Room

Deluxe Room
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Raja (King)
Lihat semua foto untuk Standard Room

Standard Room
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Raja (King)
Lihat semua foto untuk Classic Room

Classic Room
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Raja (King)
Lihat semua foto untuk Family Room

Family Room
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Raja (King)
Lihat semua foto untuk Comfort Room

Comfort Room
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Raja (King)
Hartanah serupa

Hotel Landmark
Gwalior
Hotel Landmark
Gwalior
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Penyaman udara
4.0 daripada 10, 2 ulasan
4.0
2 ulasan
Harga ialah RM192
RM192
RM201 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep

Hotel Trishla Inn Lodging & Boarding
Gwalior
Hotel Trishla Inn Lodging & Boarding
Gwalior
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Meja depan 24/7
Harga ialah RM54
RM54
RM56 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Okt - 6 Okt
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Mela road, Gwalior, MP, 474005
Tempat berdekatan
- Samadhi of Rani Lakshmi Bai - 17 min berjalan kaki - 1.5 km
- Tomb of Tansen - 2 min memandu - 2.5 km
- Makam Ghaus Mohammed - 2 min memandu - 2.5 km
- Dargah Khwaja Kanoon Sahib - 4 min memandu - 3.2 km
- Mausoleums of Mohammed Ghaus & Tansen - 4 min memandu - 3.2 km
Bergerak
- Gwalior (GWL) - 36 min memandu
- Stesen Ghosipura - 6 min memandu
- Stesen Gwalior Junction - 9 min berjalan kaki
- Stesen Moti Jheel - 9 min memandu
Restoran
- Silver Saloon - 5 min memandu
- Rajwadi Chai - 3 min memandu
- Starbucks - 7 min berjalan kaki
- Molecule Gwalior - 3 min memandu
- Rbg - 9 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
Trishala inn
- Nikmati kunjungan ke Gwalior dengan penginapan di Trishala inn.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 60 bilik
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 23:30
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
Kemudahan bilik
Keselesaan di rumah
- Penyaman udara (kawalan suhu)
Segarkan diri
- Kelengkapan dandanan diri percuma
- Tuala
Lain-lain
- Setiap hari
Fi & dasar
Dasar
Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
Trishala inn Hotel
Trishala inn Gwalior
Trishala inn Hotel Gwalior
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Trishala inn?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Trishala inn?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Trishala inn?
Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 23:30. Masa daftar keluar adalah 11:00.
Apakah suasana di sekitar Trishala inn?
Trishala inn terletak sejauh 9 minit berjalan kaki dari Stesen Gwalior Junction dan 18 minit berjalan kaki dari Samadhi of Rani Lakshmi Bai.