Tatva Hills resort

Hartanah 3.0 bintang
Tempat peranginan Salt dengan restoran

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila mengunjungi Salt, Tatva Hills resort ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Manfaat percuma termasuk Wi-fi, letak kenderaan sendiri, dan sarapan bufet setiap hari dari 8:00 hingga 10:00.

Ulasan

9.8 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Sarapan Percuma
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Kemudahan dobi

Kemudahan utama (10)

  • Pengemasan harian
  • Restoran
  • Perkhidmatan bilik
  • Bilik mesyuarat
  • Teres
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Dobi layan diri
  • Tempat simpanan bagasi
  • Dewan bankuet

Keselesaan seperti di rumah (5)

  • 10 bilik tidur
  • Teres
  • Pengemasan harian
  • Kemudahan dobi
  • Letak kenderaan sendiri percuma
Harga semasa ialah RM398
RM470 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Ogo - 4 Ogo

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik

Deluxe Tent, Balcony, Hill View

  • Pemandangan bukit
  • 28 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Family Tent

  • Pemandangan bukit
  • 38 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Executive Double Room

  • Pemandangan taman
  • 38 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Elite Double Room

  • Pemandangan bukit
  • 38 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Near Primary School, Village Taradi, Basot, Salt, Uttarakhand, 263680

Bergerak

  • Stesen Ramnagar - 87 min memandu

Restoran

  • ‪Monal Restaurant - ‬17 min memandu
  • ‪Himalayan Pahadi Dhaba - ‬28 min memandu

Tentang hartanah ini

Tatva Hills resort

  • Apabila mengunjungi Salt, Tatva Hills resort ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Manfaat percuma termasuk Wi-fi, letak kenderaan sendiri, dan sarapan bufet setiap hari dari 8:00 hingga 10:00.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 11 bilik
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 21:30
    • Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 15 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Untuk membuat pengaturan daftar masuk sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 14:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 15
    • Umur minimum untuk daftar masuk semasa Cuti Musim Bunga ialah 18 tahun
DONE

Kanak-kanak

    • Kanak-kanak mungkin tidak layak untuk sarapan percuma
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap*
    • Mangkuk makanan dan air tersedia
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri selamat percuma di tapak hartanah
DONE

Maklumat lain

    • Kawasan merokok yang ditetapkan

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma setiap pagi 8:00–10:00
  • Restoran
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Majlis makan percuma setiap hari
  • Perkhidmatan bilik (waktu terhad)

Aktiviti menarik

  • Kelas yoga

Bekerja jauh dari rumah

  • Bilik mesyuarat

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Kemudahan dobi
  • Tempat simpanan bagasi

Kemudahan

  • Teres
  • Dewan bankuet

Kebolehcapaian

  • Tanjakan pintu masuk depan
  • Kerusi roda tersedia di tapak hartanah
  • Aras atas boleh diakses dengan tangga sahaja
  • Laluan pintu masuk bercahaya
  • Laluan pintu masuk bebas tangga
  • Lantai jubin di dalam bilik

Kemudahan bilik

Keselesaan di rumah

  • Selipar
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)

Tidur dengan nyenyak

  • 10 bilik tidur
  • Perkhidmatan "turndown"

Aktiviti untuk dinikmati

  • Dilengkapkan perabot secara berasingan dan dihias secara berasingan

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma (berkelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Akses melalui koridor luar

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Daftar masuk awal boleh diaturkan dengan caj tambahan (tertakluk kepada ketersediaan)

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Katil lipat simpan boleh didapati dengan dikenakan bayaran sebanyak INR2000.0 sehari

Haiwan peliharaan

  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak INR2000 setiap haiwan kesayangan, sehari

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit

Juga dikenali sebagai

Tatva Hills resort Salt
Tatva Hills resort Resort
Tatva Hills resort Resort Salt

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Tatva Hills resort?

Ya, haiwan kesayangan dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak INR2000 setiap haiwan kesayangan, sehari. Mangkuk makanan dan air tersedia.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Tatva Hills resort?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Tatva Hills resort?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 21:30. Terdapat caj untuk daftar masuk awal (tertakluk kepada ketersediaan). Masa daftar keluar adalah 11:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Tatva Hills resort dan kawasan berdekatan?

Rekreasi di tapak hartanah di Tatva Hills resort termasuk yoga.

Adakah terdapat restoran di Tatva Hills resort atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Ulasan

9.8

Luar Biasa