Wisma Saranani
Kelas hartanah: 3
Rumah tamu Kendari dengan restoran
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Wisma Saranani





Nikmati pemandangan dari atas teres bumbung apabila menginap di Wisma Saranani. Tetamu akan mendapat faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.
Kemudahan popular
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Kemudahan dobi
- Meja depan 24/7
Kemudahan utama (11)
Kemudahan utama (11)
- Pengemasan harian
- Restoran
- Teres atas bumbung
- Sarapan disediakan
- Pusat Perniagaan
- Bilik mesyuarat
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
- Bar/deli snek
- Dobi layan diri
- Tempat simpanan bagasi
- Bantuan pelancongan/tiket
Keselesaan seperti di rumah (5)
Keselesaan seperti di rumah (5)
- Pengemasan harian
- Kemudahan dobi
- Letak kenderaan sendiri percuma
- Bar/deli snek
- Kerusi tinggi
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik
Lihat semua foto untuk Deluxe Double Room

Deluxe Double Room
- 12 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Deluxe Twin Room

Deluxe Twin Room
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Economy Double Room

Economy Double Room
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
Hartanah serupa

Sahid Azizah Syariah Hotel & Convention
Kendari
Sahid Azizah Syariah Hotel & Convention
Kendari
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 1 ulasan
8.0
Sangat Baik
1 ulasan
Harga ialah RM103
RM103
RM124 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Sep - 27 Sep

Plaza Inn Kendari
Kendari
Plaza Inn Kendari
Kendari
- Spa
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
6.0 daripada 10, 1 ulasan
6.0
1 ulasan
Harga ialah RM149
RM149
RM149 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Sep - 26 Sep

Athaya Hotel Kendari
Kendari
Athaya Hotel Kendari
Kendari
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
3.0 daripada 10, 2 ulasan
3.0
2 ulasan

Claro Kendari
Kendari
Claro Kendari
Kendari
- Kolam renang
- Spa
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.8 daripada 10, Terbaik, 13 ulasan
8.8
Terbaik
13 ulasan

Happy Inn Hotel
Kendari
Happy Inn Hotel
Kendari
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
Harga ialah RM2,533
RM2,533
RM3,065 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Sep - 27 Sep

Zenith Hotel
Mandonga
Zenith Hotel
Mandonga
- Tempat letak kenderaan percuma
- Kemudahan dobi
- Meja depan 24/7
Harga ialah RM71
RM71
RM87 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Ogo - 29 Ogo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

32 Jl. Saranani, Kendari, Sulawesi Tenggara, 93461
Tempat berdekatan
- Monumen Perpaduan Kendari - 13 min berjalan kaki - 1.1 km
- Taman Kendari - 6 min memandu - 2.6 km
- Lippo Plaza Kendari - 11 min memandu - 5.0 km
- Universiti Halu Oleo - 12 min memandu - 5.8 km
- Kelab Golf Sanggoleo - 30 min memandu - 14.6 km
Bergerak
- Kendari (KDI-Wolter Monginsidi) - 39 min memandu
Restoran
- RM. Surya - 7 min berjalan kaki
- Sate Makassar asuhan Dg. Baya - 4 min berjalan kaki
- Hilman Resto - 4 min berjalan kaki
- Suite Corner Café - 7 min berjalan kaki
- Prontoo karaoke room VVIP - 1 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
Wisma Saranani
- Nikmati pemandangan dari atas teres bumbung apabila menginap di Wisma Saranani. Tetamu akan mendapat faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 15 bilik
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 12:30; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
- Umur minimum daftar masuk - 17 tahun
Arahan daftar masuk khas
- Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 17
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
- Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Maklumat lain
- Kawasan merokok yang ditetapkan
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Sarapan pesanan masak (surcaj) setiap hari 7:00–10:00
- Restoran
- Bar/deli snek
Bekerja jauh dari rumah
- Pusat perniagaan
- Bilik mesyuarat
- Ruang kerja berkongsi
Perkhidmatan
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
- Bantuan pelancongan/tiket
- Kemudahan dobi
- Tempat simpanan bagasi
Kemudahan
- Teres atas bumbung
Kemudahan bilik
Kekal terhubung
- Meja
- Wi-fi percuma (berkelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
Makanan dan minuman
- Kerusi tinggi
Lain-lain
- Setiap hari
Fi & dasar
Kemudahan tambahan
- Sarapan pesanan masak ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira IDR 50000 untuk dewasa dan IDR 50000 untuk kanak-kanak
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
Wisma Saranani Kendari
Wisma Saranani Guesthouse
Wisma Saranani Guesthouse Kendari
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Wisma Saranani?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Wisma Saranani?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Adakah terdapat restoran di Wisma Saranani atau kawasan berdekatan?
Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.
Apakah suasana di sekitar Wisma Saranani?
Wisma Saranani terletak cuma sejauh 9 minit berjalan kaki dari Monumen Perpaduan Kendari.