Il Cetro
Kelas hartanah: 2
Rumah tamu dalam jarak berjalan dari Istana Diocletian
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Il Cetro





Il Cetro menawarkan lokasi yang strategik, berada dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Istana Diocletian dan Split Riva. Tambahan lagi, Pelabuhan Split dan Pantai Bacvice terletak dalam jarak 15 minit dengan berjalan kaki.
Ulasan
9.29.2 daripada 10
Hebat
Kemudahan popular
- Wi-Fi percuma
Kemudahan utama (1)
Kemudahan utama (1)
- Pengemasan (atas permintaan)
Keselesaan seperti di rumah (5)
Keselesaan seperti di rumah (5)
- Ketuhar gelombang mikro
- Bilik mandi persendirian
- Tab mandi atau pancuran
- Peti sejuk mini
- Pengering rambut
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik
Lihat semua foto untuk Deluxe Double Room

Deluxe Double Room
- 15 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Family Double Room

Family Double Room
- 26 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 4
- 2 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Classic Double Room

Classic Double Room
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Hartanah serupa

Croparadise Hostel
Lučac-Manuš
Croparadise Hostel
Lučac-Manuš
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
9.0 daripada 10, Hebat, 32 ulasan
9.0
Hebat
32 ulasan
Harga ialah RM311
RM311
RM377 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Sep - 25 Sep

Studio Laura
Lučac-Manuš
Studio Laura
Lučac-Manuš
- Kemudahan dobi
- Wi-Fi percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan

Bright & Modern on Top Location
Lučac-Manuš
Bright & Modern on Top Location
Lučac-Manuš
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Dapur kecil
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 3 ulasan
8.0
Sangat Baik
3 ulasan

Luxury Room Ana 3 in the Heart of Split
Lučac-Manuš
Luxury Room Ana 3 in the Heart of Split
Lučac-Manuš
- Dapur
- Wi-Fi percuma
- Peti sejuk
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 1 ulasan
8.0
Sangat Baik
1 ulasan

Luxury Room Ana 1 in the Heart of Split
Lučac-Manuš
Luxury Room Ana 1 in the Heart of Split
Lučac-Manuš
- Dapur
- Wi-Fi percuma
- Peti sejuk

Apartment Happy
Bacvice
Apartment Happy
Bacvice
- Dapur kecil
- Kemudahan dobi
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma

Croparadise Central
Lučac-Manuš
Croparadise Central
Lučac-Manuš
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara

Studio Apartment Sretna
Bacvice
Studio Apartment Sretna
Bacvice
- Dapur
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara

Villa Barbara
Grad
Villa Barbara
Grad
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

4 Ul. Culica dvori, Split, Splitsko-dalmatinska županija, 21000
Tempat berdekatan
- Patung Gregory Nin - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
- Istana Diocletian - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
- Split Riva - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
- Katedral Saint Domnius - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
- Pelabuhan Split - 11 min berjalan kaki - 1.0 km
Bergerak
- Split (SPU) - 34 min memandu
- Pulau Brac (BWK) - 104 min memandu
- Stesen Split - 7 min berjalan kaki
- Stesen Split - 26 min berjalan kaki
- Stesen Kaštel Stari - 29 min memandu
Restoran
- Roof 68 - 6 min berjalan kaki
- Villa Spiza - 4 min berjalan kaki
- Brasserie On 07 - 8 min berjalan kaki
- One Eyed Pig Pub - 7 min berjalan kaki
- Kavana Central - 5 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
Il Cetro
- Il Cetro menawarkan lokasi yang strategik, berada dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Istana Diocletian dan Split Riva. Tambahan lagi, Pelabuhan Split dan Pantai Bacvice terletak dalam jarak 15 minit dengan berjalan kaki.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 4 bilik
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00
- Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
- Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 72 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk; hos anda akan menyambut anda
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))
Tempat letak kereta
- Tiada parkir di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Kemudahan
- Perabot luar
Kemudahan bilik
Keselesaan di rumah
- Sistem pemanasan
Segarkan diri
- Bilik mandi persendirian
- Tab mandi atau pancuran
- Pengering rambut
- Tuala
- Tisu tandas
Kekal terhubung
- Wi-fi percuma (berkelajuan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))
Makanan dan minuman
- Peti sejuk mini
- Ketuhar gelombang mikro
- Akses dapur berkongsi
Lain-lain
- Atas permintaan
Fi & dasar
Fi mandatori
Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
- Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
- Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 Oktober - 31 Mac, EUR 1.86 seorang, semalam untuk dewasa; EUR 0.93 semalam untuk tetamu berumur 12-17 tahun. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 12 tahun tahun.
- Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 April - 30 September, EUR 2.65 seorang, semalam untuk dewasa; EUR 1.33 semalam untuk tetamu berumur 12-17 tahun. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 12 tahun tahun.
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini hanya menerima wang tunai.
Nombor Pendaftaran Hartanah HR67534214983
Juga dikenali sebagai
Il Cetro Split
Il Cetro Guesthouse
Il Cetro Guesthouse Split
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Il Cetro?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Il Cetro?
Maaf, tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah di Il Cetro.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Il Cetro?
Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Adakah kasino tersedia di Il Cetro?
Tidak, rumah tamu ini tidak mempunyai kasino, namun Kasino Platinum (16 minit berjalan kaki) terletak berdekatan.
Apakah suasana di sekitar Il Cetro?
Il Cetro terletak sejauh 7 minit berjalan kaki dari Stesen Split dan 12 minit berjalan kaki dari Pelabuhan Split.