Hotel Soad

Hotel di Salach

Pilih tarikh untuk melihat harga

Nikmati kunjungan ke Salach dengan penginapan di Hotel Soad. Anda akan dapat menikmati manfaat percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.

Ulasan

7.6 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Kemudahan dobi
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (7)

  • Pengemasan harian
  • Sarapan disediakan
  • Taman
  • Mesin layan diri
  • Perkhidmatan dobi
  • Dobi layan diri
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Televisyen
  • Taman
  • Pengemasan harian
  • Kemudahan dobi
  • Pendiangan

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Comfort Double or Twin Room, 1 Bedroom

  • Pemandangan taman
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)

Comfort Single Room

  • Pemandangan taman
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Hauffstraße 12, Salach, BW, 73084

Tempat berdekatan

  • Universiti Sains Gunaan Esslingen - 7 min memandu - 8.8 km
  • Muzium Dunia Kembara Marklin - 10 min memandu - 11.2 km
  • Taman Kastil Donzdorf - 11 min memandu - 6.8 km
  • Arena EWS - 13 min memandu - 12.5 km
  • Ebersbacher Theater-Scheuer - 16 min memandu - 20.7 km

Bergerak

  • Stuttgart (STR) - 39 min memandu
  • Stesen Salach - 7 min berjalan kaki
  • Stesen Eislingen (Fils) - 8 min memandu
  • Stesen Süßen - 27 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪Restaurant Zeus - ‬5 min memandu
  • ‪Adler-d'Onofrio - ‬4 min memandu
  • ‪La Unica Pizza - ‬8 min berjalan kaki
  • ‪Meschugge - ‬4 min memandu
  • ‪Castello - ‬7 min memandu

Tentang hartanah ini

Hotel Soad

  • Nikmati kunjungan ke Salach dengan penginapan di Hotel Soad. Anda akan dapat menikmati manfaat percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.

Butiran merangkumi semua

  • Kadar bilik merangkumi semua tersedia di Hotel Soad. Kadar ini lebih tinggi kerana makanan dan minuman di tapak hartanah termasuk dalam kadar bilik (sekatan tertentu mungkin dikenakan).

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 22 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00
    • Masa daftar keluar adalah 10:00

Arahan daftar masuk khas

    • Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 10:00 - 22:00
    • Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 21:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti))

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
    • Parkir terhad di tapak hartanah (maks 10 ruang setiap unit)

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan Eropah (surcaj) setiap hari 6:30–9:30

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi

Kemudahan

  • Taman

Kebolehcapaian

  • Penggera kebakaran visual
  • Lantai kayu keras di bilik

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen
  • Saluran TV kabel

Keselesaan di rumah

  • Sistem pemanasan
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)

Tidur dengan nyenyak

  • Bilik kalis bunyi

Aktiviti untuk dinikmati

  • Laman
  • Pendiangan
  • Dilengkapkan perabot secara berasingan dan dihias secara berasingan
  • Lantai dipanaskan

Segarkan diri

  • 9 bilik mandi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti))

Lain-lain

  • Setiap hari

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Sarapan Eropah ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira EUR 8 untuk dewasa dan EUR 5 untuk kanak-kanak

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima wang tunai.

Juga dikenali sebagai

HOTEL SOAD Hotel
HOTEL SOAD Salach
HOTEL SOAD Hotel Salach

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hotel Soad?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Hotel Soad?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma. Ruang parkir mungkin terhad.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hotel Soad?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Hotel Soad dan kawasan berdekatan?

Hotel Soad mempunyai taman.

Adakah Hotel Soad mempunyai ruang persendirian terbuka?

Ya, setiap bilik menampilkan laman persendirian.

Apakah suasana di sekitar Hotel Soad?

Hotel Soad terletak cuma sejauh 7 minit berjalan kaki dari Stesen Salach.

Ulasan

Hotel Soad Ulasan

7.6

Baik

9.4

Kebersihan

8.8

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Einfach gut!

Wir fanden ein einfaches aber sehr sauberes Zimmer mit einem hervorragenden Bett vor. Für war es mit einer Übernachtung genau das richtige! Freundlicher und unkomplizierte Abwicklung! Sehr zu empfehlen!
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

.
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa