Hefeng Hotel
Kelas hartanah: 2
Hotel di Xuancheng
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Hefeng Hotel





Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik
Lihat semua foto untuk Deluxe Themed Room (Roundbed)

Deluxe Themed Room (Roundbed)
- Boleh menampung 4
- 1 Katil Ratu (Queen)
Standard Room
- Boleh menampung 4
- 2 Katil Bujang (Single)
Chess & Cards Suite
- Boleh menampung 4
- 2 Katil Bujang (Single)
Cozy Single Room
- Boleh menampung 4
- 1 Katil Kelamin (Double)
Lihat semua foto untuk Standard Queen Room

Standard Queen Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
Hartanah serupa

Ruisite Hotel, Luxian County
Jing County
Ruisite Hotel, Luxian County
Jing County
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
- Larangan merokok
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Harga ialah RM56
RM56
RM56 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

To Journey Wuhu Longshan Campground
Daerah Jiujiang
To Journey Wuhu Longshan Campground
Daerah Jiujiang
- Penyaman udara
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Harga ialah RM155
RM155
RM155 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt

Hongxing International Hotel
Jing County
Hongxing International Hotel
Jing County
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Harga ialah RM103
RM103
RM103 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

Mengnandu Hotel
Xuancheng
Mengnandu Hotel
Xuancheng
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Gimnasium
- Kemudahan dobi

Greentree Inn Anhui Xuancheng South Zhaoting Road Business Hotel
Xuancheng
Greentree Inn Anhui Xuancheng South Zhaoting Road Business Hotel
Xuancheng
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Penyaman udara

Huating Hotel
Daerah Jinghu
Huating Hotel
Daerah Jinghu
- Tempat letak kenderaan percuma

Wuhu Vienna Boutique Hotel
Daerah Jinghu
Wuhu Vienna Boutique Hotel
Daerah Jinghu
- Tempat letak kenderaan percuma
- Aktiviti mesra kanak-kanak

Moshang Huakai Liyi Hotel (Wuhu Limin Middle Road Branch)
Daerah Yijiang
Moshang Huakai Liyi Hotel (Wuhu Limin Middle Road Branch)
Daerah Yijiang
- Penyaman udara

Xuancheng Tianzi Business Hotel
Xuancheng
Xuancheng Tianzi Business Hotel
Xuancheng
- Penyaman udara

Shimao Tuke China Hotel wuhu
Wuhu
Shimao Tuke China Hotel wuhu
Wuhu
- Penyaman udara
Harga ialah RM80
RM80
RM80 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

No. E22, Fuzimiao Cultural Plaza, Hehuatang, Jing County, Anhui, 242500
Tempat berdekatan
- Pavilion Ge'an - 13 min berjalan kaki - 1.1 km
- Perkuburan Pahlawan Insiden Wannan - 5 min memandu - 2.6 km
- Runtuhan Tentera Baru Keempat Yunling - 53 min memandu - 30.5 km
Bergerak
- Nanjing (NKG-Lapangan Terbang Antarabangsa Lukou) - 119 min memandu
Restoran
- Starbucks - 16 min berjalan kaki
- 公园面馆 - 9 min berjalan kaki
- 小高米线(环城南路店) - 12 min berjalan kaki
- Mr.怪咖 - 19 min berjalan kaki
- 满堂红酒家 - 4 min memandu
Tentang hartanah ini
Hefeng Hotel
- Hefeng Hotel ialah pilihan penginapan yang bagus di Xuancheng.
Sekilas pandang
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 14:00
- Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Kemudahan hartanah
Perkhidmatan
- Tempat simpanan bagasi
Kemudahan
- Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
Kemudahan bilik
Hiburan sepanjang masa
- Televisyen
Keselesaan di rumah
- Penyaman udara
- Cerek elektrik
- Selipar
Tidur dengan nyenyak
- Cadar katil disediakan
Segarkan diri
- Bilik mandi persendirian
- Pancuran mandi sahaja
- Syampu
- Pengering rambut
- Berus gigi dan ubat gigi
Kekal terhubung
- Meja
Fi & dasar
Dasar
Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Kelas hartanah
Kelas hartanah, yang disediakan oleh sistem pengadaran kami adalah berdasarkan jenis hartanah, kemudahan dan perkhidmatan.
Juga dikenali sebagai
Hefeng Hotel Hotel
Hefeng Hotel Jing County
Hefeng Hotel Hotel Jing County
Soalan lazim
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hefeng Hotel?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 14:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari.
Apakah suasana di sekitar Hefeng Hotel?
Hefeng Hotel terletak sejauh 14 minit berjalan kaki dari Pavilion Ge'an dan 19 minit berjalan kaki dari Menara Berkembar Shuixi.