Sewaan percutian
Casa Elly Between sea and Nature
Rumah percutian di Sperlonga
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Casa Elly Between sea and Nature





Casa Elly Between sea and Nature ialah pilihan penginapan yang bagus di Sperlonga. Ciri lain termasuk teres dan taman.
Ulasan
7.07.0 daripada 10
Baik
Seluruh rumah
2 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 4
Kemudahan popular
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
Kemudahan utama (2)
Kemudahan utama (2)
- Teres
- Taman
Keselesaan seperti di rumah (4)
Keselesaan seperti di rumah (4)
- 2 bilik tidur
- Taman
- Teres
- Tempat letak kenderaan terhad di tapak hartanah
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Sperlonga, LT
Tempat berdekatan
- Sant'Agostino - 18 min berjalan kaki - 1.6 km
- Villa di Tiberio - 3 min memandu - 3.3 km
- Pantai Levante - 12 min memandu - 5.1 km
- Pelabuhan Sperlonga - 13 min memandu - 6.2 km
- Pantai Serapo - 18 min memandu - 12.0 km
Bergerak
- Stesen Itri - 23 min memandu
- Stesen Fondi Sperlonga - 27 min memandu
- Stesen Formia - 34 min memandu
Restoran
- virgilio grand hotel - 12 min memandu
- La Piazzetta - 12 min memandu
- Tropical - 12 min memandu
- Gorilla Bar - 12 min memandu
- Cucino io Fish Restaurant - 11 min memandu
Tentang hartanah ini
Casa Elly Between sea and Nature
- Casa Elly Between sea and Nature ialah pilihan penginapan yang bagus di Sperlonga. Ciri lain termasuk teres dan taman.
Sekilas pandang
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00
- Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 18
Haiwan peliharaan
- Haiwan peliharaan dibenarkan menginap*
- Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Parkir terhad di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Parkir terhad di tapak hartanah
Kawasan luar
- Teres
- Taman
- Perabot luar
Haiwan kesayangan
- Haiwan khidmat terkecuali daripada fi
- Mesra haiwan kesayangan
- EUR 32.43 setiap penginapan sepenginapan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Tiada lif
- Hartanah bebas asap rokok
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
- Pemadam api
- Alat pertolongan cemas
Fi & dasar
Fi mandatori
Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
- Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
- Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 November - 29 Mac, EUR 0.00 seorang, semalam
- Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 30 Mac - 31 Oktober, EUR 2.50 seorang, semalam
Kanak-kanak & katil tambahan
- Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan.
Haiwan peliharaan
- Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
- Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak EUR32.43 setiap penginapan, sepenginapan
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api dan alat pertolongan cemas di tapka hartanah.
Hartanah ini menerima kad debit atau kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 5000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.
Hartanah ini dibersihkan secara profesional.
Juga dikenali sebagai
Casa Elly Between Sea Nature
Casa Ellys Between sea Nature
Casa Elly Between sea and Nature Sperlonga
Casa Elly Between sea and Nature Private vacation home
Casa Elly Between sea and Nature Private vacation home Sperlonga
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Casa Elly Between sea and Nature?
Ya, haiwan kesayangan dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak EUR32.43 setiap penginapan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Casa Elly Between sea and Nature?
Ya. Ruang parkir mungkin terhad.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Casa Elly Between sea and Nature?
Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di Casa Elly Between sea and Nature dan kawasan berdekatan?
Casa Elly Between sea and Nature mempunyai taman.