Seluruh rumah
Hot Tub Free Parking Retro Cottage Games
Kelas hartanah: 2
Rumah percutian dalam jarak mudah sampai dari Muzium Negara Castillo de San Marcos
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Hot Tub Free Parking Retro Cottage Games





Apabila anda menginap di rumah percutian ini, anda berada dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari St. George Street dan Kolej Flagler. Tambahan lagi, Muzium Negara Castillo de San Marcos dan Taman Negeri Anastasia hanya mengambil masa yang singkat untuk tiba dengan menaiki kenderaan.
Seluruh rumah
2 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 4
Kemudahan popular
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
Kemudahan utama (2)
Kemudahan utama (2)
- 3 rumah
- Taman
Keselesaan seperti di rumah (4)
Keselesaan seperti di rumah (4)
- 2 bilik tidur
- Bilik mandi persendirian
- Taman
- Letak kenderaan sendiri percuma
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

St Augustine Vacation Rental - 2 Mi to Downtown
Teres Nelmar
St Augustine Vacation Rental - 2 Mi to Downtown
Teres Nelmar
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 2 ulasan
10
Luar Biasa
2 ulasan

Unique Pet Friendly Bungalow in St Augustine
Greater Fullerwood
Unique Pet Friendly Bungalow in St Augustine
Greater Fullerwood
- Kemudahan dobi
- Wi-Fi percuma
- Kawasan istirahat
6.0 daripada 10, 2 ulasan
6.0
2 ulasan

Free Parking Smart TV Uptown St Augustine
Greater Fullerwood
Free Parking Smart TV Uptown St Augustine
Greater Fullerwood
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan

Uptown Gem The Castaway Cottage Dog Friendly
Greater Fullerwood
Uptown Gem The Castaway Cottage Dog Friendly
Greater Fullerwood
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Aktiviti mesra kanak-kanak

Cozy Bungalow Near Shops-st Augustine
Greater Fullerwood
Cozy Bungalow Near Shops-st Augustine
Greater Fullerwood
- Wi-Fi percuma
- Kawasan istirahat

Pet Friendly Bungalow in St Augustine
Greater Fullerwood
Pet Friendly Bungalow in St Augustine
Greater Fullerwood
- Wi-Fi percuma
- Kawasan istirahat
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

St. Augustine, FL
Tempat berdekatan
- Muzium Florida Lama - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
- San Marco Antique Mall - 8 min berjalan kaki - 0.7 km
- Taman Arkeologi Fountain of Youth Ponce de Leon - 18 min berjalan kaki - 1.6 km
- Ripley's Believe It Or Not - 4 min memandu - 3.4 km
- St. George Street - 4 min memandu - 3.4 km
Bergerak
- St. Augustine, FL (UST-Wilayah Timur Laut Florida) - 6 min memandu
- Lapangan Terbang Antarabangsa Jacksonville (JAX) - 60 min memandu
- Daytona Beach, FL (DAB-Lapangan Terbang Antarabangsa Daytona Beach) - 65 min memandu
- Lapangan Terbang Antarabangsa Orlando (MCO) - 129 min memandu
Restoran
- McDonald's - 3 min memandu
- Bronx House Pizza - 2 min memandu
- St Augustine & Seafood Company - 4 min memandu
- Prohibition Kitchen - 5 min memandu
- Ann O'Malleys - 4 min memandu
Tentang hartanah ini
Hot Tub Free Parking Retro Cottage Games
- Apabila anda menginap di rumah percutian ini, anda berada dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari St. George Street dan Kolej Flagler. Tambahan lagi, Muzium Negara Castillo de San Marcos dan Taman Negeri Anastasia hanya mengambil masa yang singkat untuk tiba dengan menaiki kenderaan.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- Rumah percutian persendirian
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00
- Umur minimum daftar masuk - 25 tahun
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
- Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 25
Haiwan peliharaan
- Haiwan peliharaan dibenarkan menginap
- Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir mudah diakses kerusi roda di tapak hartanah
- Garaj di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir mudah diakses kerusi roda tersedia
- Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj
Bilik tidur
- 2 bilik tidur
Bilik mandi
- 1 bilik mandi
Kawasan luar
- Taman
Haiwan kesayangan
- Haiwan khidmat terkecuali daripada fi
- Mesra haiwan kesayangan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
- Tiada lif
- Tempat letak kenderaan yang boleh diakses kerusi roda
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
- Pengesan asap dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
- Pemadam api
- Alat pertolongan cemas
Umum
- 3 bilik
Fi & dasar
Haiwan peliharaan
- Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
Dasar
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api dan alat pertolongan cemas di tapka hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Hartanah ini dibersihkan secara profesional.
Fi mandatori pembersihan termasuk dalam kadar sewa hartanah ini.
Juga dikenali sebagai
Hot Tub Free Parking Retro Cottage Games St. Augustine
Hot Tub Free Parking Retro Cottage Games Private vacation home
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di rumah percutian ini?
Ya, haiwan kesayangan dialu-alukan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di rumah percutian ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma. Pilihan parkir di tapak hartanah termasuk garaj.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di rumah percutian ini?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di Hot Tub Free Parking Retro Cottage Games dan kawasan berdekatan?
Hot Tub Free Parking Retro Cottage Games mempunyai taman.
Apakah suasana di sekitar Hot Tub Free Parking Retro Cottage Games?
Hot Tub Free Parking Retro Cottage Games terletak sejauh 19 minit berjalan kaki dari Taman Arkeologi Fountain of Youth Ponce de Leon dan 3 minit berjalan kaki dari Muzium Florida Lama.