Hotel Chitkul
Hartanah 3.0 bintang
Chitkul hotel dengan restoran
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Hotel Chitkul





Nikmati kunjungan anda ke Chitkul dengan penginapan di Hotel Chitkul. Tetamu akan mendapat faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.
Ulasan
9.49.4 daripada 10
Luar biasa
Kemudahan popular
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Meja depan 24/7
Kemudahan utama (4)
Kemudahan utama (4)
- Pengemasan harian
- Restoran
- Sarapan disediakan
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
Harga semasa ialah RM150
RM150
RM157 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Jul - 23 Jul
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Lihat semua foto untuk Deluxe Double Room

Deluxe Double Room
- 19 meter persegi
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Executive Room

Executive Room
- 23 meter persegi
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Raja (King)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Executive Room, River View

Executive Room, River View
- Pemandangan Sungai
- 23 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Raja (King)
- Wi-Fi percuma
Hartanah serupa

Apple Orchard Farm and Camping
Sangla
Apple Orchard Farm and Camping
Sangla
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Meja depan 24/7
Harga ialah RM256
RM256
RM269 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Jul - 21 Jul

The Kamru Riverside Camps and Resorts
Sangla
The Kamru Riverside Camps and Resorts
Sangla
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Kemudahan dobi
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan
Harga ialah RM192
RM192
RM201 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Jul - 3 Jul

Hotel Prakash Regency Sangla
Sangla
Hotel Prakash Regency Sangla
Sangla
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.0 daripada 10, Hebat, 2 ulasan
9.0
Hebat
2 ulasan
Harga ialah RM120
RM120
RM126 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Jul - 3 Jul

Hotel Kalpa Deshang
Kalpa
Hotel Kalpa Deshang
Kalpa
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.6 daripada 10, Luar Biasa, 4 ulasan
9.6
Luar Biasa
4 ulasan

Baspa Valley Adventure Camp
Rakchham
Baspa Valley Adventure Camp
Rakchham
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Meja depan 24/7
Harga ialah RM105
RM105
RM110 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Jul - 17 Jul

Hotel Kalpa Retreat
Kalpa
Hotel Kalpa Retreat
Kalpa
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 5 ulasan
8.4
Sangat Baik
5 ulasan
Harga ialah RM136
RM136
RM142 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Jul - 7 Jul

Banjara Camp and Retreat Sangla
Sangla
Banjara Camp and Retreat Sangla
Sangla
- Sarapan Percuma
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 1 ulasan
8.0
Sangat Baik
1 ulasan

Hotel Seetal
Kalpa
Hotel Seetal
Kalpa
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7

The Lake View Resort
Sangla
The Lake View Resort
Sangla
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
2.0 daripada 10, 2 ulasan
2.0
2 ulasan
Harga ialah RM155
RM155
RM163 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Jul - 16 Jul

StayApart - Shruti Guest House
Sangla
StayApart - Shruti Guest House
Sangla
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
6.0 daripada 10, 1 ulasan
6.0
1 ulasan
Harga ialah RM150
RM150
RM157 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Jul - 21 Jul
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Village and Post office Chitkul, 15, Chitkul, HP, 172106
Tempat berdekatan
- Karu Devta Temple Dhumti - 48 min memandu - 24.0 km
Restoran
- Chhitkul Cafe - 1 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
Hotel Chitkul
- Nikmati kunjungan anda ke Chitkul dengan penginapan di Hotel Chitkul. Tetamu akan mendapat faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 15 bilik
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 18:00
- Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 25+ Mbps)
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Maklumat lain
- Kawasan merokok yang ditetapkan (denda dikenakan)
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Sarapan bufet (surcaj) setiap hari 8:00–10:00
- Restoran
Perkhidmatan
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
Kemudahan bilik
Keselesaan di rumah
- Selipar
Aktiviti untuk dinikmati
- Balkoni atau laman dalam
Segarkan diri
- Bilik mandi persendirian
- Pancuran mandi sahaja
- Sabun dan syampu
- Tuala
- Tisu tandas
Kekal terhubung
- Wi-fi percuma (berkelajuan 25+ Mbps)
Lain-lain
- Setiap hari
Fi & dasar
Kemudahan tambahan
- Sarapan bufet ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira INR 250 hingga 550 untuk dewasa dan INR 250 hingga 550 untuk kanak-kanak
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima wang tunai.
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hotel Chitkul?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Hotel Chitkul?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hotel Chitkul?
Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 18:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.
Adakah terdapat restoran di Hotel Chitkul atau kawasan berdekatan?
Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.
Adakah Hotel Chitkul mempunyai ruang persendirian terbuka?
Ya, setiap bilik menampilkan balkoni atau laman dalam.
Ulasan
9.4