UjongPasir ModenHouse - Karaok/MsgChair/ArcadeGame
Kelas hartanah: 2
Hotel di Bandar Melaka
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk UjongPasir ModenHouse - Karaok/MsgChair/ArcadeGame





UjongPasir ModenHouse - Karaok/MsgChair/ArcadeGame terletak dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Jalan Jonker.
Kemudahan popular
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
Kemudahan utama (1)
Kemudahan utama (1)
- Letak kenderaan sendiri
Harga semasa ialah RM452
RM452
RM742 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Sep - 30 Sep
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 1 daripada 1 bilik
Lihat semua foto untuk UjongPasir ModenHouse - Karaok/MsgChair/ArcadeGame

UjongPasir ModenHouse - Karaok/MsgChair/ArcadeGame
- Boleh menampung 19
- 2 Katil Ratu (Queen), 1 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Raja (King)
Hartanah serupa

Bali Residences Sea View Suites Melaka
Malacca City
Bali Residences Sea View Suites Melaka
Malacca City
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
Harga ialah RM78
RM78
RM135 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep

Atlantis Executive Melaka by I Housing
Malacca City
Atlantis Executive Melaka by I Housing
Malacca City
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.0 daripada 10, Sangat baik, 61 ulasan
8.0
Sangat baik
61 ulasan
Harga ialah RM206
RM206
RM235 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

The Shore Hotel & Residences
Malacca City
The Shore Hotel & Residences
Malacca City
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Penyaman udara
6.8 daripada 10, Baik, 420 ulasan
6.8
Baik
420 ulasan
Harga ialah RM169
RM169
RM215 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep

The Apple Residence
Pengkalan Rama Tengah
The Apple Residence
Pengkalan Rama Tengah
- Kolam renang
- Dapur
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.2 daripada 10, Hebat, 12 ulasan
9.2
Hebat
12 ulasan

Attic Home Melaka Silverscape Residence
Taman Melaka Raya
Attic Home Melaka Silverscape Residence
Taman Melaka Raya
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.0 daripada 10, Hebat, 32 ulasan
9.0
Hebat
32 ulasan

Amadel Residence
Malacca City
Amadel Residence
Malacca City
- Kolam renang
- Spa
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
10.0 daripada 10, Luar biasa, 62 ulasan
10
Luar biasa
62 ulasan
Harga ialah RM346
RM346
RM388 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Bali Residence
Malacca City
Bali Residence
Malacca City
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
9.2 daripada 10, Hebat, 13 ulasan
9.2
Hebat
13 ulasan
Harga ialah RM157
RM157
RM273 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Hallmark Crown Hotel
Taman Melaka Raya
Hallmark Crown Hotel
Taman Melaka Raya
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
7.2 daripada 10, Baik, 267 ulasan
7.2
Baik
267 ulasan
Harga ialah RM117
RM117
RM142 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep

Attic Home Melaka Imperio Residence
Taman Melaka Raya
Attic Home Melaka Imperio Residence
Taman Melaka Raya
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.0 daripada 10, Sangat baik, 24 ulasan
8.0
Sangat baik
24 ulasan

A'Famosa Resort
Alor Gajah
A'Famosa Resort
Alor Gajah
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
6.6 daripada 10, Baik, 190 ulasan
6.6
Baik
190 ulasan
Harga ialah RM235
RM235
RM281 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Sep - 30 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

149, Jalan Taman Sinn 2, Taman Sinn, Melaka, Melaka, 75050
Tempat berdekatan
- Perkampungan Portugis - 17 min berjalan kaki - 1.5 km
- Kuil Sri Muthu Mariamman Alayam - 19 min berjalan kaki - 1.6 km
- Kota St. John - 2 min memandu - 1.5 km
- Tokong Yong Chuan Tian - 3 min memandu - 2.3 km
- Jalan Jonker - 5 min memandu - 4.2 km
Bergerak
- Lapangan Terbang Antarabangsa Melaka (MKZ) - 20 min memandu
Restoran
- Ayamas - 10 min berjalan kaki
- Desa Mak Rentan - 9 min berjalan kaki
- Hilir Garden & Ice Cafe - 4 min berjalan kaki
- Jackie Food Court - 9 min berjalan kaki
- Hassan Mee Rebus - 6 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
UjongPasir ModenHouse - Karaok/MsgChair/ArcadeGame
- UjongPasir ModenHouse - Karaok/MsgChair/ArcadeGame terletak dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Jalan Jonker.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 4 bilik
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 15:00
- Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada fi)
Kemudahan hartanah
Kemudahan
- Dibina pada 2025
Fi & dasar
Parkir
- Letak kenderaan sendiri tersedia dengan caj tambahan
Dasar
Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Soalan lazim
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di UjongPasir ModenHouse - Karaok/MsgChair/ArcadeGame?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada caj).
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di UjongPasir ModenHouse - Karaok/MsgChair/ArcadeGame?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 15:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari.
Apakah suasana di sekitar UjongPasir ModenHouse - Karaok/MsgChair/ArcadeGame?
UjongPasir ModenHouse - Karaok/MsgChair/ArcadeGame terletak cuma sejauh 17 minit berjalan kaki dari Perkampungan Portugis.