Seluruh rumah
Ty Gwartheg
Kelas hartanah: 3
Penginapan di Newport dengan dapur
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Ty Gwartheg





Bersebelahan padang golf, kotej ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Newport. Anda akan dapat menikmati manfaat percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri. Juga mempunyai taman, dapur dan peti sejuk.
Ulasan
9.09.0 daripada 10
Hebat
Seluruh rumah
4 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 10
Kemudahan popular
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
Kemudahan utama (2)
Kemudahan utama (2)
- Berhampiran pantai
- Taman
Keselesaan seperti di rumah (5)
Keselesaan seperti di rumah (5)
- 4 bilik tidur
- Dapur
- Bilik mandi persendirian
- Taman
- Letak kenderaan sendiri percuma
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Ivybridge Guest House
Goodwick
Ivybridge Guest House
Goodwick
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Bar
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 156 ulasan
9.4
Luar Biasa
156 ulasan
Harga ialah RM627
RM627
RM752 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Sep - 9 Sep

Nant Ddu Lodge Hotel & Spa by Belvilla
Merthyr Tydfil
Nant Ddu Lodge Hotel & Spa by Belvilla
Merthyr Tydfil
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Tempat letak kenderaan percuma
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 633 ulasan
8.4
Sangat Baik
633 ulasan
Harga ialah RM388
RM388
RM466 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Sep - 30 Sep

The Gwbert Hotel
Cardigan
The Gwbert Hotel
Cardigan
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 169 ulasan
9.4
Luar Biasa
169 ulasan
Harga ialah RM485
RM485
RM583 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Salutation Inn
Crymych
Salutation Inn
Crymych
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Bar
8.6 daripada 10, Terbaik, 266 ulasan
8.6
Terbaik
266 ulasan
Harga ialah RM409
RM409
RM490 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Wernddofn
Boncath
Wernddofn
Boncath
- Dapur
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.8 daripada 10, Luar Biasa, 58 ulasan
9.8
Luar Biasa
58 ulasan

Crug Yr Eryr Isaf
Llandysul
Crug Yr Eryr Isaf
Llandysul
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 6 ulasan
10
Luar Biasa
6 ulasan

Emlyn Hotel
Newcastle Emlyn
Emlyn Hotel
Newcastle Emlyn
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Bilik bersambung tersedia
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 63 ulasan
8.4
Sangat Baik
63 ulasan
Harga ialah RM405
RM405
RM485 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Sep - 4 Sep

Waunwthan: B&B Suites
Llandysul
Waunwthan: B&B Suites
Llandysul
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Bilik bersambung tersedia
9.8 daripada 10, Luar Biasa, 35 ulasan
9.8
Luar Biasa
35 ulasan

YHA Brecon Beacons - Hostel
Brecon
YHA Brecon Beacons - Hostel
Brecon
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Bar
- Larangan merokok
8.8 daripada 10, Terbaik, 49 ulasan
8.8
Terbaik
49 ulasan
Harga ialah RM177
RM177
RM213 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep

Rock House, Fishguard
Fishguard
Rock House, Fishguard
Fishguard
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Ty Gwartheg Hendre Farm Cottages, Fishguard Road, Newport, Wales, SA42 0UF
Tempat berdekatan
- Taman Negara Sisir Pantai Pembrokeshire - 1 min berjalan kaki - 0.0 km
- Aberfforest Beach - 2 min memandu - 1.4 km
- Pantai Poppit Sands - 26 min memandu - 22.8 km
- Pendine Sands - 60 min memandu - 67.5 km
- Kastil Pembroke - 60 min memandu - 63.4 km
Bergerak
- Lapangan Terbang Antarabangsa Cardiff (CWL) - 151 min memandu
- Stesen Fishguard and Goodwick - 14 min memandu
- Stesen Goodwick Fishguard Harbour - 19 min memandu
- Stesen Haverfordwest - 28 min memandu
Restoran
- The Gourmet Pig - 10 min memandu
- Creswells Cafe - 10 min memandu
- Tides Cafe - 3 min memandu
- Dolphin Fish & Chips - 13 min memandu
- Castle Hotel - 3 min memandu
Tentang hartanah ini
Ty Gwartheg
- Bersebelahan padang golf, kotej ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Newport. Anda akan dapat menikmati manfaat percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri. Juga mempunyai taman, dapur dan peti sejuk.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- Kotej persendirian
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan peliharaan dibenarkan menginap
- Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
- Wi-fi percuma dalam bilik
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Pantai
- Berhampiran pantai
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Dapur
- Peti Sejuk
- Ketuhar gelombang mikro
- Mesin basuh pinggan mangkuk
- Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur
Bilik tidur
- 4 bilik tidur
Bilik mandi
- 2 bilik mandi
- Pancuran mandi
Kawasan luar
- Taman
Dobi
- Mesin basuh
Keselesaan
- Sistem pemanasan
Haiwan kesayangan
- Haiwan khidmat terkecuali daripada fi
- Mesra haiwan kesayangan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Hartanah bebas asap rokok
Perkhidmatan dan kemudahan
- Pengemasan tidak tersedia
Sorotan lokasi
- Bersebelahan padang golf
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Umum
- Hiasan unik
- Perabot unik
Fi & dasar
Haiwan peliharaan
- Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
Dasar
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di kotej ini?
Ya, haiwan kesayangan dialu-alukan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di kotej ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di kotej ini?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di Ty Gwartheg dan kawasan berdekatan?
Ty Gwartheg mempunyai taman.
Adakah Ty Gwartheg mempunyai dapur atau dapur kecil?
Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur, peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro.
Apakah suasana di sekitar Ty Gwartheg?
Ty Gwartheg terletak sejauh 18 minit berjalan kaki dari Cardigan Bay dan 19 minit berjalan kaki dari Aberfforest Beach.