Seluruh pangsapuri
Beautiful Studio in Suncadia Resort
Hartanah 3.0 bintang
Pangsapuri Cle Elum dengan kolam renang terbuka
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Beautiful Studio in Suncadia Resort





Beautiful Studio in Suncadia Resort ialah pilihan penginapan yang bagus di Cle Elum. Pangsapuri menampilkan dapur dan pendiangan.
Seluruh pangsapuri
Kemudahan popular
- Kolam renang
- Dapur
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Larangan merokok
Kemudahan utama (3)
Kemudahan utama (3)
- Kolam renang terbuka
- Penyaman udara
- Perkhidmatan rencam
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- Dapur
- Bilik mandi persendirian
- Televisyen
- Pembancuh kopi/teh
- Lif
- Tab mandi atau pancuran
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

PNW Paradise! Lodge Condo in Suncadia Resort
Cle Elum
PNW Paradise! Lodge Condo in Suncadia Resort
Cle Elum
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 3 ulasan
9.4
Luar Biasa
3 ulasan

One Bedroom/full Kitchen Condo at Suncadia Lodge
Cle Elum
One Bedroom/full Kitchen Condo at Suncadia Lodge
Cle Elum
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma

Pet-friendly Cle Elum Condo - Hike, Ski & Relax!
Cle Elum
Pet-friendly Cle Elum Condo - Hike, Ski & Relax!
Cle Elum
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
7.0 daripada 10, Baik, 4 ulasan
7.0
Baik
4 ulasan

The Lodge at Suncadia Condo: River & Mtn View
Cle Elum
The Lodge at Suncadia Condo: River & Mtn View
Cle Elum
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 2 ulasan
10
Luar Biasa
2 ulasan

Luxe Cle Elum Condo w/ Mtn Views, Pool & Hot Tub
Cle Elum
Luxe Cle Elum Condo w/ Mtn Views, Pool & Hot Tub
Cle Elum
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar
Cle Elum, WA
Tempat berdekatan
- Swiftwater Cellars - 7 min memandu - 3.1 km
- Taman Kuda Negeri Washington - 15 min memandu - 9.0 km
- Cle Elum Lake - 20 min memandu - 10.5 km
- Universiti Washington Tengah - 47 min memandu - 59.0 km
- Rodeo Ellensburg - 50 min memandu - 60.0 km
Bergerak
- Yakima, WA (YKM-Terminal Udara Yakima - McAllister Field) - 85 min memandu
Restoran
- McDonald's - 10 min memandu
- Wendy's - 10 min memandu
- Gravity Coffee - 11 min memandu
- The Source - 2 min berjalan kaki
- Ploy Thai Bistro - 10 min memandu
Tentang hartanah ini
Beautiful Studio in Suncadia Resort
- Beautiful Studio in Suncadia Resort ialah pilihan penginapan yang bagus di Cle Elum. Pangsapuri menampilkan dapur dan pendiangan.
Sekilas pandang
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah; pergi ke: [apartment]
- Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
- Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 48 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Kolam renang/Spa
- Kolam renang terbuka
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Dapur
- Ketuhar gelombang mikro
- Pembancuh kopi/teh
- Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur
- Tisu
Bilik tidur
- Cadar katil disediakan
Bilik mandi
- Tab mandi atau pancuran
Ruang tamu
- Pendiangan
Hiburan
- TV
- Meja biliard atau pool
Kawasan luar
- Kawah api
Ruang bekerja
- Ruang komputer riba
Keselesaan
- Penyaman Udara
- Sistem pemanasan
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Lif
- Hartanah bebas asap rokok
Perkhidmatan dan kemudahan
- Perkhidmatan rencam
- Seterika/papan seterika
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
- Pengesan asap dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Fi & dasar
Dasar
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Soalan lazim
Adakah kolam tersedia di Beautiful Studio in Suncadia Resort?
Ya, terdapat kolam renang terbuka.
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Beautiful Studio in Suncadia Resort?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Beautiful Studio in Suncadia Resort?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Beautiful Studio in Suncadia Resort?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam. Masa daftar keluar adalah 11:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di Beautiful Studio in Suncadia Resort dan kawasan berdekatan?
Beautiful Studio in Suncadia Resort mempunyai kolam renang terbuka.
Adakah Beautiful Studio in Suncadia Resort mempunyai dapur atau dapur kecil?
Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan pembancuh kopi/teh, alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur dan ketuhar gelombang mikro.