Hotel pangsapuri

A V Luxury Apartments with Private Pools

Hotel pangsapuri di Avía

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di A V Luxury Apartments with Private Pools, anda berada dalam lingkungan 15 minit pemanduan dari Pantai Kalamata. Tetamu boleh berenang di kolam renang terbuka bermusim, dan sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan. Ciri lain termasuk teres dan taman.

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa

Hotel pangsapuri

Boleh menampung 4

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Kemudahan dobi
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (6)

  • 4 pangsapuri bebas asap rokok
  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Kolam renang terbuka bermusim
  • Teres
  • Taman
  • Dobi layan diri

Keselesaan seperti di rumah (5)

  • Taman
  • Teres
  • Kemudahan dobi
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • Kolam renang terbuka bermusim

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Paliochora Avias, Avía, Peloponnese, 241 50

Tempat berdekatan

  • Pantai Mikri Mantinia - 3 min memandu - 2.3 km
  • Pantai Filoxenia - 13 min memandu - 8.7 km
  • Pantai Kalamata - 13 min memandu - 9.1 km
  • Dataran Tengah Vasileos Georgiou - 21 min memandu - 13.2 km
  • Istana Kalamata - 21 min memandu - 14.0 km

Bergerak

  • Kalamata (KLX-Lapangan Terbang Antarabangsa Kalamata) - 28 min memandu

Restoran

  • ‪Καστράκι - ‬9 min memandu
  • ‪Yiamas Gastro Bar - ‬11 min memandu
  • ‪Vrahos Avia Cuisine - ‬7 min berjalan kaki
  • ‪Ego All Day Bar - ‬11 min memandu
  • ‪Secada - ‬11 min memandu

Tentang hartanah ini

A V Luxury Apartments with Private Pools

  • Apabila anda menginap di A V Luxury Apartments with Private Pools, anda berada dalam lingkungan 15 minit pemanduan dari Pantai Kalamata. Tetamu boleh berenang di kolam renang terbuka bermusim, dan sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan. Ciri lain termasuk teres dan taman.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hartanah

    • 4 pangsapuri
DONE

Tiba/Pulang

    • Daftar masuk bermula jam 15:00
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 48 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk; hos anda akan menyambut anda
    • Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 18:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
PETS

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri selamat percuma di tapak hartanah
VPN_KEY

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • Kolam renang terbuka bermusim
  • Kerusi lepak pantai

Internet

  • Wi-fi percuma, dengan kelajuan 25+ Mbps

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Letak kenderaan sendiri selamat percuma di tapak hartanah

Kawasan luar

  • Teres
  • Taman
  • Perabot luar

Dobi

  • Kemudahan Dobi

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Pengemasan (atas permintaan)

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)

Umum

  • 4 bilik

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 November - 31 Mac, EUR 0.50 setiap penginapan, semalam
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 April - 31 Oktober, EUR 2.00 setiap penginapan, semalam

Kolam, spa & gimnasium (jika berkenaan)

  • Kolam renang bermusim dibuka dari Mei hingga Oktober

Dasar

Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 500, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.
Nombor Pendaftaran Hartanah 1363024

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di A V Luxury Apartments with Private Pools?

Ya, terdapat kolam renang terbuka bermusim.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di A V Luxury Apartments with Private Pools?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di A V Luxury Apartments with Private Pools?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di A V Luxury Apartments with Private Pools?

Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 15:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di A V Luxury Apartments with Private Pools dan kawasan berdekatan?

A V Luxury Apartments with Private Pools mempunyai kolam renang terbuka bermusim dan taman.

Apakah suasana di sekitar A V Luxury Apartments with Private Pools?

A V Luxury Apartments with Private Pools terletak cuma sejauh 7 minit berjalan kaki dari Laut Ionia.

Ulasan

9.6

Luar Biasa