Tribhuwana Padma Resort

Kelas hartanah: 2
Tempat peranginan di Kintamani

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di Tribhuwana Padma Resort, anda berada dalam lingkungan 15 minit pemanduan dari Gunung Batur. Teres dan taman merupakan sorotan lain.

Kemudahan popular

  • Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
  • Parkir tersedia
  • Restoran
  • Bar

Kemudahan utama (7)

  • Perkhidmatan bilik
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang
  • Teres
  • Taman
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Gril barbeku
  • Porter/tukang angkut

Keselesaan seperti di rumah (5)

  • Taman
  • Teres
  • Lif
  • Gril barbeku
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 8 daripada 8 bilik

Bilik

  • Boleh menampung 4

Superior Room

  • 30 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Bilik

  • Boleh menampung 6

Deluxe Room

  • 38 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single) ATAU 1 Katil Raja (King)

Horizon Suite With Lake View

  • 58 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)

Bilik

  • Boleh menampung 8

Bilik

  • Boleh menampung 8

Summit Suite With Lake View

  • 60 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
P9fh+2j8 Kintamani, North Batur, Bangli, Bali, 0 2, Kintamani, Bali, 80652

Tempat berdekatan

  • Tasik Batur - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Gunung Batur - 21 min memandu - 6.9 km
  • Pura Besakih - 32 min memandu - 27.3 km
  • Hutan Monyet Ubud - 58 min memandu - 47.1 km
  • Pasar Seni Tradisional Ubud - 59 min memandu - 45.5 km

Bergerak

  • Denpasar (DPS-Lapangan Terbang Antarabangsa Ngurah Rai) - 128 min memandu
  • Pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang (surcaj)

Restoran

  • ‪Enjung Kopi - ‬5 min memandu
  • ‪Black Lava Restaurant - ‬7 min memandu
  • ‪Oculus - ‬2 min memandu
  • ‪Okuta - ‬4 min memandu
  • ‪Mahen Cafe - ‬4 min memandu

Tentang hartanah ini

Tribhuwana Padma Resort

  • Apabila anda menginap di Tribhuwana Padma Resort, anda berada dalam lingkungan 15 minit pemanduan dari Gunung Batur. Teres dan taman merupakan sorotan lain.

Sekilas pandang

Arahan daftar masuk khas

    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan

Transit

    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang*

Maklumat lain

    • Pesta bujang untuk lelaki/wanita tidak dibenarkan

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Gril barbeku
  • Perkhidmatan bilik

Perkhidmatan

  • Porter/tukang angkut

Kemudahan

  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Taman
  • Teres

Kebolehcapaian

  • Lif

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Perkhidmatan pengangkutan ulang-alik lapangan terbang ditawarkan dengan caj tambahan

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Dasar hartanah ini menolak tempahan tertentu untuk tujuan acara atau parti berkumpulan, termasuk parti untuk lelaki/bujang dan untuk wanita/belum bersuami sebelum perkahwinan.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit

Soalan lazim

Adakah perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang ditawarkan oleh Tribhuwana Padma Resort?

Ya, pengangkutan ulang-alik lapangan terbang tersedia.

Apakah aktiviti yang tersedia di Tribhuwana Padma Resort dan kawasan berdekatan?

Tribhuwana Padma Resort mempunyai taman.

Apakah suasana di sekitar Tribhuwana Padma Resort?

Tribhuwana Padma Resort terletak cuma sejauh 1 minit berjalan kaki dari Tasik Batur.