Kittipoom Hill

Kelas hartanah: 3
Tempat peranginan di Nopphitam dengan 2 kolam renang terbuka dan taman air percuma

Pilih tarikh untuk melihat harga

Bawa keluarga bersama apabila anda menginap di Kittipoom Hill dan berseronok di taman air percuma.Selepas berenang-renang di salah satu 2 kolam renang terbuka, tetamu boleh menjamu selera di restoran.

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara

Kemudahan utama (7)

  • Pengemasan harian
  • Restoran
  • 2 kolam renang terbuka
  • Taman air percuma
  • Gelongsor air
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Taman

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Taman
  • Pengemasan harian
  • Kawalan suhu dalam bilik (penyaman udara)
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • 2 kolam terbuka
Harga semasa ialah RM10,287
RM12,211 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 10 daripada 10 bilik

Standard Room

  • Pemandangan terusan
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King)

Classic Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King)

Bungalow

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Raja (King)

Basic Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 2 Katil Raja (King)

Comfort Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King)

Deluxe Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 2 Katil Raja (King)

Villa

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 8
  • 2 Katil Raja (King) dan 2 Futon Bujang

Basic Villa

  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 10
  • 3 Katil Raja (King) dan 1 Futon Kelamin

Classic Villa

  • 3 bilik tidur
  • Boleh menampung 12
  • 3 Katil Raja (King), 2 Futon Bujang dan 1 Katil Kelamin (Double)

Comfort Villa

  • 3 bilik tidur
  • Boleh menampung 12
  • 4 Katil Raja (King) dan 2 Futon Bujang
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
72 Moo 8, Rong Lek, Na Bon, Nopphitam, Nakhon Si Thammarat, 80160

Tempat berdekatan

  • Universiti Walailak - 28 min memandu - 26.8 km
  • Wat Khao Khun Phanom - 32 min memandu - 33.7 km
  • Hat Sai Kaeo - 32 min memandu - 31.4 km
  • Universiti Nakhon Si Thammarat Rajabhat - 43 min memandu - 44.0 km
  • Somdet Phra Sinagarindra 84 Park - 59 min memandu - 60.0 km

Bergerak

  • Nakhon Si Thammarat (NST) - 47 min memandu

Restoran

  • ‪ก๋วยเตี๋ยว-ข้าวมัยไก่@เจ๋เป้า - ‬18 min berjalan kaki
  • ‪frey day ร้านขายน้ำ - ‬3 min memandu
  • ‪สามแยก(บ้านคลองตีน) - ‬11 min memandu
  • ‪วอลแตร์ @นบพิตำ - ‬3 min memandu
  • ‪ผัดไท หอยทอด - ‬3 min memandu

Tentang hartanah ini

Kittipoom Hill

  • Bawa keluarga bersama apabila anda menginap di Kittipoom Hill dan berseronok di taman air percuma.Selepas berenang-renang di salah satu 2 kolam renang terbuka, tetamu boleh menjamu selera di restoran.

Sekilas pandang

DAFTAR MASUK
14:00
DAFTAR KELUAR
12:00

Saiz hotel

    • 47 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap dengan percuma

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Restoran

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Akses taman air percuma

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Kemudahan

  • Taman
  • 2 kolam renang terbuka
  • Taman air percuma
  • Gelongsor air

Kemudahan bilik

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara (kawalan suhu)

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma (berkelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Lain-lain

  • Setiap hari

Fi & dasar

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Katil lipat simpan boleh didapati dengan dikenakan bayaran sebanyak THB3000.0 semalam

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini hanya menerima wang tunai.

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di Kittipoom Hill?

Ya, terdapat 2 kolam renang terbuka.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Kittipoom Hill?

Ya, haiwan kesayangan menginap secara percuma.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Kittipoom Hill?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Kittipoom Hill?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Apakah aktiviti yang tersedia di Kittipoom Hill dan kawasan berdekatan?

Kittipoom Hill mempunyai 2 kolam renang terbuka dan taman.

Adakah terdapat restoran di Kittipoom Hill atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.