Malmfältens Logi & Konferens
Kelas hartanah: 2
Hotel Kiruna dengan restoran
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Malmfältens Logi & Konferens





Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Scandic Kiruna
Kiruna
Scandic Kiruna
Kiruna
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.8 daripada 10, Cemerlang, 841 ulasan
8.8
Cemerlang
841 ulasan
Harga ialah RM487
RM487
RM546 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt

Best Western Hotel Arctic Eden
Centrum
Best Western Hotel Arctic Eden
Centrum
- Kolam renang
- Spa
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.4 daripada 10, Sangat baik, 1,002 ulasan
8.4
Sangat baik
1,002 ulasan
Harga ialah RM518
RM518
RM580 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Okt - 5 Okt

Malmfältens Logi & Konferens - Hostel
Kiruna
Malmfältens Logi & Konferens - Hostel
Kiruna
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.0 daripada 10, Sangat baik, 457 ulasan
8.0
Sangat baik
457 ulasan
Harga ialah RM355
RM355
RM398 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Sep - 25 Sep

Ice Hotel
Jukkasjärvi
Ice Hotel
Jukkasjärvi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.0 daripada 10, Hebat, 881 ulasan
9.0
Hebat
881 ulasan
Harga ialah RM491
RM491
RM550 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Okt - 5 Okt

Kiruna City Studios
Kiruna
Kiruna City Studios
Kiruna
- Dapur
- Wi-Fi percuma
- Kawasan istirahat
- Larangan merokok
8.8 daripada 10, Cemerlang, 93 ulasan
8.8
Cemerlang
93 ulasan
Harga ialah RM563
RM563
RM630 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Okt - 6 Okt

Camp Ripan
Kiruna
Camp Ripan
Kiruna
- Sarapan Percuma
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
8.8 daripada 10, Cemerlang, 1,000 ulasan
8.8
Cemerlang
1,000 ulasan
Harga ialah RM629
RM629
RM705 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt

Hotell E10
Kiruna
Hotell E10
Kiruna
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
7.6 daripada 10, Baik, 379 ulasan
7.6
Baik
379 ulasan
Harga ialah RM809
RM809
RM906 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Sep - 25 Sep

Grand Hotel Lapland
Gällivare
Grand Hotel Lapland
Gällivare
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.2 daripada 10, Sangat baik, 1,002 ulasan
8.2
Sangat baik
1,002 ulasan
Harga ialah RM839
RM839
RM940 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Okt - 5 Okt

Aurora RiverCamp Glass Igloos and Cabins
Jukkasjarvi
Aurora RiverCamp Glass Igloos and Cabins
Jukkasjarvi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
9.6 daripada 10, Luar biasa, 57 ulasan
9.6
Luar biasa
57 ulasan
Harga ialah RM724
RM724
RM811 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Okt - 9 Okt

Pensionat Augustin
Gällivare
Pensionat Augustin
Gällivare
- Sarapan Percuma
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
7.8 daripada 10, Baik, 229 ulasan
7.8
Baik
229 ulasan
Harga ialah RM460
RM460
RM599 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Sep - 26 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Campingvägen 3, Kiruna, Norrbotten County, 98135
Tempat berdekatan
- Samegården - 13 min berjalan kaki - 1.2 km
- Luossabacken - 14 min berjalan kaki - 1.2 km
- Dewan Perbandaran - 18 min berjalan kaki - 1.6 km
- Gereja Kiruna - 6 min memandu - 6.1 km
- Lombong Kiruna - 7 min memandu - 3.6 km
Bergerak
- Kiruna (KRN) - 12 min memandu
- Stesen Kiruna Krokvik - 13 min memandu
- Perhentian Bas Rautas E10 - 19 min memandu
- Stesen Kiruna - 25 min berjalan kaki
Restoran
- Circle K - 4 min memandu
- Espresso House - 7 min memandu
- Hotel Bishops Arms - 13 min berjalan kaki
- OTs Bodega - 13 min berjalan kaki
- Arctic Thai & Grill - 11 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
Malmfältens Logi & Konferens
- Nikmati kunjungan ke Kiruna dengan penginapan di Malmfältens Logi & Konferens.
Sekilas pandang
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Restoran
Fi & dasar
Dasar
Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Juga dikenali sebagai
Malmfa Ltens Logi Konferens
Malmfaltens Logi & Konferens
Malmfältens Logi & Konferens Hotel
Malmfältens Logi & Konferens Kiruna
Malmfältens Logi & Konferens Hotel Kiruna
Soalan lazim
Adakah terdapat restoran di Malmfältens Logi & Konferens atau kawasan berdekatan?
Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.
Apakah suasana di sekitar Malmfältens Logi & Konferens?
Malmfältens Logi & Konferens terletak sejauh 17 minit berjalan kaki dari Dewan Perbandaran dan 11 minit berjalan kaki dari Samegården.