Seluruh rumah

Fox Bear Cottages Big Bear

Kelas hartanah: 3
Kotej gunung dalam jarak mudah sampai dari Alpine Slide di Magic Mountain

Pilih tarikh untuk melihat harga

Fox Bear Cottages Big Bear menawarkan lokasi yang strategik, dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Alpine Slide di Magic Mountain dan Tasik Big Bear. Sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan serta tetamu yang ingin kekal aktif boleh meninjau denai kembara/berbasikal, aktiviti berkayak, dan berbasikal daki gunung yang terletak berdekatan. Semua penginapan menawarkan TV Pintar, hulu semburan mandi hujan, dan Netflix.

Ulasan

7.8 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Kemudahan dobi
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Kawasan istirahat

Kemudahan utama (5)

  • 6 penginapan
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara
  • Dobi layan diri
  • Gril arang

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Tempat duduk berasingan
  • Kemudahan dobi
  • Tab mandi atau pancuran
  • Perkhidmatan TV digital
  • Gril arang
  • Letak kenderaan sendiri percuma
Harga semasa ialah RM569
RM643 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Sep - 26 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 8 daripada 8 bilik

Comfort Cabin, Multiple Bedrooms

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Comfort Cottage, 1 Katil Raja (King)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Comfort Cottage, 1 Bedroom

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Comfort Cottage, 1 Bedroom

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Comfort Cottage, Berbilang Katil

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Dua Tingkat Bujang

Comfort Cottage, 1 Bedroom

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Comfort Cottage, Berbilang Katil

  • Pemandangan tempat peranginan
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 8
  • 1 Katil Raja (King), 1 Katil Ratu (Queen) dan 4 Katil Bujang (Single)

Comfort Cottage

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
40105 Big Bear Blvd, Big Bear Lake, CA, 92315

Tempat berdekatan

  • Alpine Slide di Magic Mountain - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Tempat Berkelah Aspen Glen - 8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Tasik Big Bear - 13 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Big Bear Marina - 18 min berjalan kaki - 1.6 km
  • The Village - 3 min memandu - 1.9 km

Bergerak

  • San Bernardino, CA (SBD-San Bernardino Intl.) - 67 min memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Ontario (ONT) - 88 min memandu

Restoran

  • ‪Café Crêpe - ‬3 min memandu
  • ‪Tropicali - ‬2 min memandu
  • ‪Oakside - ‬2 min memandu
  • ‪Teddy Bear Restaurant - ‬3 min memandu
  • ‪Taco Bell - ‬3 min memandu

Tentang hartanah ini

Fox Bear Cottages Big Bear

  • Fox Bear Cottages Big Bear menawarkan lokasi yang strategik, dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Alpine Slide di Magic Mountain dan Tasik Big Bear. Sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan serta tetamu yang ingin kekal aktif boleh meninjau denai kembara/berbasikal, aktiviti berkayak, dan berbasikal daki gunung yang terletak berdekatan. Semua penginapan menawarkan TV Pintar, hulu semburan mandi hujan, dan Netflix.

Sekilas pandang

Saiz hartanah

    • 6 kotej

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
    • Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 22:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Arahan daftar keluar

    • Hos memerlukan anda untuk melengkapkan perkara berikut sebelum mendaftar keluar:
    • Muatkan dan mulakan pembasuh pinggan mangkuk
    • Alihkan item peribadi dan Buangkan sampah
    • Matikan lampu, Kunci pintu dan Kembalikan atau simpan kunci

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap*
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan

Internet

    • Wi-fi percuma dalam bilik

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Kawasan merokok yang ditetapkan

Kemudahan hartanah

Ski

  • Berhampiran dengan kawasan bermain ski, laluan ski dan lif ski
  • Luncur papan salji dan geluncur tiub salji berhampiran

Internet

  • Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah

Bilik tidur

  • Cadar katil disediakan

Bilik mandi

  • Tab mandi atau pancuran
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Sabun
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan
  • Syampu
  • Tisu tandas

Ruang tamu

  • Tempat duduk

Hiburan

  • TV Pintar 42 inci dengan perkhidmatan digital
  • Netflix
  • Perkhidmatan penstriman

Kawasan luar

  • Gril arang
  • Perabot luar
  • Kawah api

Dobi

  • Kemudahan Dobi
  • Berdekatan dobi syiling

Ruang bekerja

  • Ruang komputer riba
  • Kerusi meja

Keselesaan

  • Penyaman Udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan khidmat terkecuali daripada fi
  • Mesra haiwan kesayangan
  • USD 30 setiap haiwan kesayangan sehari

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Lantai kayu keras di bilik
  • Tiada lif
  • Kawasan merokok yang ditetapkan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Sorotan lokasi

  • Di gunung

Aktiviti menarik

  • Rizab semula jadi
  • Kelengkapan sukan salji
  • Berbasikal daki gunung berhampiran
  • Memancing berhampiran
  • Bermain jet ski berhampiran
  • Bot laju berhampiran
  • Basikal sewa berhampiran
  • Meluncur ais berhampiran
  • Mendaki gunung berhampiran
  • Aktiviti berkayak berhampiran
  • Denai kembara/berbasikal berhampiran

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)

Umum

  • 6 bilik

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Daftar keluar lewat boleh diaturkan dengan caj tambahan sebanyak USD20 (tertakluk kepada ketersediaan)

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak USD30 setiap haiwan kesayangan, sehari

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

Fox N Bear Cottages
Fox Bear Cottages Big Bear Cottage
Fox Bear Cottages Big Bear Big Bear Lake
Fox Bear Cottages Big Bear Cottage Big Bear Lake

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Fox Bear Cottages Big Bear?

Ya, haiwan kesayangan dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak USD30 setiap haiwan kesayangan, sehari. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Fox Bear Cottages Big Bear?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Fox Bear Cottages Big Bear?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan caj sebanyak USD20 (tertakluk kepada ketersediaan).

Apakah aktiviti yang tersedia di Fox Bear Cottages Big Bear dan kawasan berdekatan?

Semasa musim sejuk, nikmati aktiviti rekreasi berdekatan seperti meluncur ais dan luncur papan salji, serta kembali semula apabila salji telah cair untuk berbasikal dan lawatan bot.

Apakah suasana di sekitar Fox Bear Cottages Big Bear?

Fox Bear Cottages Big Bear terletak sejauh 18 minit berjalan kaki dari The Village dan 7 minit berjalan kaki dari Alpine Slide di Magic Mountain.

Ulasan

Fox Bear Cottages Big Bear Ulasan

7.8

Baik

7.4

Kebersihan

7.4

Kemudahan

7.6

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Me gustó la privacidad, lo limpio del lugar y la comunicación. También que está cercano a diferentes lugares de interés.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great location !
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Property is very old, not mantained, lots of broked appliences, TV, table, bathroom super small, I had to go to the store to buy plates. spoons. forks. knifes and kooking pots and pans. NOT GOOD.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I stayed Aug 23 and 24th, Was a last minute little spontraneous get away. Called ahead with a few questions. Spoke to B. He was very nice and very helpful. I arrived on Sunday afternoon, he was very receptive, easy to communicate with and get me all checked in to the property. Little cottage was super nice. Clean, smelled good, Has a nice AC. and also a stand up big fan in the cottage if your one that needs a fan. Kichen was furnished and clean, Bathroom was furnished and clean. Wish the shower was a little bigger but it was just fine for what i needed. Easy to access property with plenty off parking close to the cottage. Very quiet area, a lil on the private sid, relaxing and peaceful. A 5 min drive to The village and so many places to eat very close. Also a nice little convienient store next to property that has about anythhing you might need from food, snacks, alcohol, etc. Will definitely plan on staying here again. I brought my dog and she loved it, plenty of places for her to walk around and stretch out if your a travelling pet owner this was PERFECT for a dog. Was 1st time in Big Bear and for the price over some of the higher rated places or places closer to down town, this was well worth it. I'll be a repeat customer for sure. Thanks again to B for being such a gracious and helpful host.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great Experience!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Cute cabins, excellent location, everything you need.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great stay look forward to my next stay in the near future
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Beautiful location not far from the lake. Peaceful surroundings.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Absolutely amazing property and really amazing experience, I will be coming back multiple times lol
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Staff was very friendly and accommodating.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Pet friendly
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Good location near the stations.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Very basic stay. Good for overnight or just sleeping purposes. Didn’t use the kitchen beside microwave and fridge. One SUPER positive was the near instant hot water in the shower. Loved that. Did find a few critters (1 spider and 1 centipede looking thing) but I was able to move them outside without killing. For the price, I can’t complain. Manager was nice & check in was easy. Same with check out.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Really nice if you plan ahead and book a longer stay with them it’s cheaper than
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

The cottages were cozy and charming. They were close to stores and restaurants. There is also Pineknot trail area close by which is great for hiking and snow play.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Staff was very helpful and accommodating in our needs.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

It was a great experience
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Manager was very helpful.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Very cozy. Kitchen was equipped with some Cooking utensils was a plus. Would stay here again.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Room was cozy and warm!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

A nice quiet getaway. A mile walk to the Village for entertainment and food. Managment readily present and very friendly. Great!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very nice, very clean
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I had a good time with my fiancé, owner was very nice and welcoming. Definitely coming back next year
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

For the price it was great
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Private, bìg friendy staff