Seluruh pangsapuri

Yaqoot Al Madina Suites

Pangsapuri di Madinah

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di Yaqoot Al Madina Suites, anda berada dalam lingkungan 10 minit dari Masjid Nabi. Anda akan dapat menikmati manfaat percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri. Semua pangsapuri menampilkan TV Pintar dan selipar.

Ulasan

8.2 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Kemudahan dobi
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (11)

  • 17 pangsapuri
  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Dispenser air
  • Perkhidmatan dobi
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Perkhidmatan rencam
  • Tempat simpanan bagasi
  • TV di ruang bersama

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Dapur
  • Lif
  • Perkhidmatan TV digital
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • Peti sejuk mini
Harga semasa ialah RM129
RM153 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Okt - 13 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Luxury Apartment, City View

  • Pemandangan bandar
  • 110 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 7
  • 1 Katil Ratu (Queen), 3 Katil Sofa Bujang dan 3 Katil Bujang (Single)

Deluxe Apartment, City View

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 70 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 3 Katil Bujang (Single)

Junior Apartment

  • Pemandangan bandar
  • 70 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Bujang (Single)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
DMAA8245, Madinah, Al Madinah Province, 42317

Tempat berdekatan

  • Al-Rashid Mega Mall - 4 min memandu - 2.6 km
  • Pasar Bilal Baru - 5 min memandu - 4.4 km
  • Perkuburan Al-Baqi - 5 min memandu - 4.0 km
  • Masjid Quba - 6 min memandu - 5.5 km
  • Masjid Nabi - 6 min memandu - 5.1 km

Bergerak

  • Madinah (MED-Prince Mohammad Bin Abdulaziz) - 18 min memandu
  • Stesen Madinah - 13 min memandu

Restoran

  • ‪نعيم البحار - ‬11 min berjalan kaki
  • ‪مطاعم السدة - ‬12 min berjalan kaki
  • ‪الفصول الاربعة - ‬15 min berjalan kaki
  • ‪McDonald's - ‬16 min berjalan kaki
  • ‪مطعم الطربوش التركي - ‬12 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Yaqoot Al Madina Suites

  • Apabila anda menginap di Yaqoot Al Madina Suites, anda berada dalam lingkungan 10 minit dari Masjid Nabi. Anda akan dapat menikmati manfaat percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri. Semua pangsapuri menampilkan TV Pintar dan selipar.

Sekilas pandang

Saiz hartanah

    • 17 pangsapuri

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 14:00

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 12:00 tengah hari, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
    • Pasangan yang ingin berkongsi bilik hendaklah mengemukakan bukti perkahwinan

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 25+ Mbps)

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri selamat, berbumbung percuma di tapak hartanah
    • Parkir percuma di luar tapak hartanah sejauh 10 meter
    • Parkir di bahu jalan tersedia

Maklumat lain

    • Kawasan merokok yang ditetapkan

Kemudahan hartanah

Internet

  • Wi-fi percuma, dengan kelajuan 25+ Mbps

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Letak kenderaan sendiri selamat dan berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Parkir percuma di luar tapak hartanah sejauh 10 meter
  • Parkir di bahu jalan tersedia

Makanan dan minuman

  • Peti sejuk (mini)
  • Dapur
  • Percuma uncang teh/kopi segera
  • Cerek elektrik
  • Dispenser air

Bilik tidur

  • Cadar katil disediakan

Bilik mandi

  • Pancuran mandi
  • Sabun
  • Berus gigi dan ubat gigi
  • Syampu
  • Bidet
  • Selipar
  • Tisu tandas

Hiburan

  • TV Pintar 42 inci dengan perkhidmatan digital
  • TV di ruang bersama

Dobi

  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi

Keselesaan

  • Penyaman Udara

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Ambal ruang di dalam bilik
  • Lif
  • Lebar pintu lif (sentimeter): 99
  • Kalis bunyi
  • Laluan pintu masuk bebas tangga
  • Mudah diakses kerusi roda
  • Kawasan merokok yang ditetapkan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Perkhidmatan rencam
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Skrin tingkap
  • Tempat simpanan bagasi
  • Peti simpan meja/kaunter hadapan
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)
  • Cadar katil salinan (atas permintaan)
  • Air botol percuma
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Aktiviti menarik

  • Rizab semula jadi
  • Pusat beli-belah di tapak hartanah

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
  • Pemadam api
  • Alat pertolongan cemas

Umum

  • 17 bilik

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Tuala tersedia dengan caj tambahan sebanyak SAR5 seorang, sepenginapan (atau tetamu boleh membawanya sendiri)

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.

Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.

Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah.

Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api dan alat pertolongan cemas di tapka hartanah.

Hartanah ini menerima kad debit dan wang tunai.

Nombor Pendaftaran Hartanah 50009957

Juga dikenali sebagai

Yaqoot Al Madina Suites Hotel

Yaqoot Al Madina Suites Madinah

Yaqoot Al Madina Suites Hotel Madinah

Soalan lazim

Adakah Yaqoot Al Madina Suites menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Yaqoot Al Madina Suites mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Yaqoot Al Madina Suites?

Maaf, haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Yaqoot Al Madina Suites?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Yaqoot Al Madina Suites?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00. Masa daftar keluar adalah 14:00.

Ulasan

Yaqoot Al Madina Suites Ulasan

8.2

Sangat Baik

9.0

Kebersihan

8.6

Kemudahan

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Good
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The rooms are very clean and the staffs are very friendly. The manager is a great person and are very welcoming and accommodative.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Good
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The air conditioner was good in the rooms, and the staff were very friendly and it is very secure place there cameras everywhere when walk in the hotel
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nice facilities 😍 good room..and quite area
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Çok memnun kaldik herkese tavsiye ediyoruz
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

It’s in middle no where
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

We’ve booked here twice. The receptionists are very kind. We loved the cleanliness and spacious of this place. We had a pleasant stay! Thank you!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

This is in a very quiet neighborhood and has all essentials there. Such as small grocery store and laundry for wash and dry cleaning. Very friendly staff.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

very beautiful and big property. staff is great. Newly built or renovated apartment. Would recommend to all
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nice place to stay though a bit far from the Haram but transport connectivity and Uber service are excellent. Nearby restaurants are just about 5 to 10 minutes walking distance. Groceries shops are within 3 minutes walking distance. Be prepared to eat out as the kitchen is not really equipped for self service. The staff are absolutely nice, polite and very helpful 24/7. Very quick response time to any enquiry. Highly recommended place to stay for a peace of mind.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I love them
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Is good if you have your own car
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Appartement très bien agencé. Par contre, il manque le minimum pour faire la cuisine (casserole, assiettes, etc...).
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

First of all, I would like to thank the staffs for their attention. Hotel was brand new so because of that everything was new (the furniture, smart TV, beds ect.). Rooms were large and cozy, it is realy designed for big and small families. Since I was alone, I chose Deluxe. But if I come with my family, I would prefer Luxury. Beside the hotels specialitys I would realy like to thank all the cleaning staff for their attention and for their efforts.
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

No proper heating system considering How cold it gets in Madinah. We had asked for room service and were promised that the premises would be clean by the time we came back, yet nothing was done. Location is also inconvenient for anyone planning on visiting masjid al nabawi
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

The apartment was clean and spacious. But it does not come with sufficient kitchen ware, nor the toilet paper or towels. The reason why I rated this property only 2 is because it is far from the Haram as being told in their advertisement. You need to take taxi Everytime which they are not readily available. You need to walk a distance before you can spot a taxi.
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

If you are planning on visiting Madinah, do not book this place. Firstly, trying to locate this apartment is near enough impossible. It is in the middle of nowhere, with access to pretty much nothing. It is not worth booking if you do not have a car yourself. You have to walk at least 10 minutes to get any form of transportation (i.e. taxi) to go somewhere. When I first arrived at the property, I was waiting around for 5/10 minutes as nobody was present at check in time. After waiting, the property manager/owner turned up to give us a key. He asked for my telephone number so that I could contact him if I required anything. I never received a message from them as they claimed that they had lost my number - I saw him save it on his phone myself. I messaged them on Expedia, where I had originally booked the apartment, yet no response was received after 4 hours of sending my message. The shower head in the main bathroom does not work. The bidet does not work properly. The toilet does not flush. There are no amenities at the property - nor did the property manager/owner have the courtesy to provide me with any when I initially messaged them on Expedia, where I was ignored. I was told that they do not check their Expedia inbox, where they advertise their apartment. The communication itself was the biggest downfall for this place and the fact that they have stated that this apartment is a 5 minutes drive from the Prophet's mosque. No. It is a 17/25 minute drive.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great job
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

6/10 Baik