Hotel RIO Shinjuku

Kelas hartanah: 2
Hotel mudah sampai ke Taman Nasional Shinjuku Gyoen

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di Hotel RIO Shinjuku, anda berada dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Taman Nasional Shinjuku Gyoen dan Stadium MUFG. Tambahan lagi, Istana Imperial Tokyo dan Kubah Tokyo hanya mengambil masa yang singkat untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Pengangkutan awam terletak berdekatan: jarak Stesen Higashi-shinjuku ialah 8 minit dan Stesen Shinjuku-nishiguchi ialah 10 minit.

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Kemudahan dobi
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (5)

  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Teres
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri
  • Dobi layan diri

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab mandi dan pancuran berasingan
  • Televisyen
  • Teres
  • Kemudahan dobi
  • Lif
Harga semasa ialah RM544
RM598 jumlah
3 Nov - 4 Nov

Pilihan bilik

Basic Double Room

9.4 daripada 10
Luar biasa
(11 ulasan)
  • 15 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Deluxe Double Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • 21 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Economy Double Room

  • 13 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
1-chome-17-1 Okubo, Tokyo, Tokyo, 169-0072

Tempat berdekatan

  • Taman Okubo - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Menara Tokyu Kabukicho - 6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Omoide Yokocho - 9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Isetan Shinjuku - 12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Taman Nasional Shinjuku Gyoen - 16 min berjalan kaki - 1.3 km

Bergerak

  • Tokyo (HND-Haneda) - 57 min memandu
  • Tokyo (NRT-Lapangan Terbang Antarabangsa Narita) - 92 min memandu
  • Stesen Shin-Okubo - 6 min berjalan kaki
  • Stesen Seibu-Shinjuku - 7 min berjalan kaki
  • Stesen Okubo - 10 min berjalan kaki
  • Stesen Higashi-shinjuku - 8 min berjalan kaki
  • Stesen Shinjuku-nishiguchi - 10 min berjalan kaki
  • Stesen Shinjuku-sanchome - 12 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪コメダ珈琲店 - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪韓国料理マニト - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪とんちゃん+ - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪テーハンミング - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪韓国屋台 ホンデポチャ - ‬1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel RIO Shinjuku

  • Apabila anda menginap di Hotel RIO Shinjuku, anda berada dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Taman Nasional Shinjuku Gyoen dan Stadium MUFG. Tambahan lagi, Istana Imperial Tokyo dan Kubah Tokyo hanya mengambil masa yang singkat untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Pengangkutan awam terletak berdekatan: jarak Stesen Higashi-shinjuku ialah 8 minit dan Stesen Shinjuku-nishiguchi ialah 10 minit.

Sekilas pandang

DAFTAR MASUK
15:00
DAFTAR KELUAR
10:00

Saiz hotel

    • 22 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Masa daftar keluar adalah 10:00

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 22:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 25+ Mbps)

Tempat letak kereta

    • Tiada parkir di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Kawasan merokok yang ditetapkan (denda dikenakan)

Kemudahan hartanah

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Teres

Kebolehcapaian

  • Lif

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen
  • Saluran TV satelit

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara dan sistem pemanasan kawalan suhu
  • Selipar

Tidur dengan nyenyak

  • Gebar bulu kapas
  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab mandi dan pancuran berasingan
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma (berkelajuan 25+ Mbps)

Lain-lain

  • Atas permintaan

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Satu cukai bandar mungkin dikutip di hartanah. Cukai bandar adalah antara JPY 100 hingga JPY 10,000 seorang, setiap malam, bergantung pada kadar harga bilik setiap malam. Sila ambil perhatian bahawa pengecualian tambahan mungkin terpakai. Untuk mendapatkann maklumat lanjut, sila hubungi pihak hartanah menggunakan maklumat yang terdapat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Kementerian Kesihatan, Buruh dan Hal Ehwal Jepun menghendaki semua pelawat antarabangsa memberikan nombor pasport dan kewarganegaraan mereka semasa mendaftar di mana-mana kemudahan penginapan (rumah penginapan, hotel, motel, dsb.). Selain itu, tuan punya penginapan dikehendaki membuat salinan pasport bagi semua tetamu yang mendaftar dan menyimpan salinan itu dalam fail.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

Hotel RIO Shinjuku Hotel
Hotel RIO Shinjuku Tokyo
Hotel RIO Shinjuku Hotel Tokyo

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hotel RIO Shinjuku?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Hotel RIO Shinjuku?

Maaf, tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah di Hotel RIO Shinjuku.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hotel RIO Shinjuku?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 10:00.

Apakah suasana di sekitar Hotel RIO Shinjuku?

Hotel RIO Shinjuku terletak sejauh 8 minit berjalan kaki dari Stesen Higashi-shinjuku dan 18 minit berjalan kaki dari Taman Nasional Shinjuku Gyoen.

Ulasan

Hotel RIO Shinjuku Ulasan

8.8

Cemerlang

9.2

Kebersihan

8.8

Kemudahan

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.8

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Estava tudo ótimo, adorei o hotel
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The staff was so nice and helpful.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Temizliği de personelide çok iyiydi konum olarakta çok güzel biz çok beğendik rahatlıkla kalınır🌸
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Biz çok memnun kaldık tavsiye ederiz🌸 çiçek gibi bir yer
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Hotel room was very clean, bed comfortable, good coffee in lobby and helpful staff. Toilet is high tech but toilet room was small for big people. Separate shower room was huge with bath tub too. Great AC in room. Loved location and easy multiple public transit locations. Would definetely recommend this hotel.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The hotel is lovely and smelled amazing. Staff was polite and tried their best to communicate with us only knowing basic Japanese phrases. There is a Don Qui opposite open 24h so if you fancy anything at any time of the night you can have it. It’s a little noisy outside at night but not too bad. They have a free coffee service during the day. We would definitely stay again!
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

客房整潔,交通方便,鄰近很多商店,酒店附設洗衣設備。
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Highly recommend for couples staying in Shinjuku. Close to train station and tons of restaurants and clubs.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

交通不錯,對面就是大型連鎖店,十分方便。不過附近街道有點污糟。
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I like it because it is accessible to restaurants and stores.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

口コミ通り清潔感ありました。 スタッフの方も親切に対応してくださいました。お部屋の中の備品の配置が使いやすさとは一致していなくてちょっと困りました。お部屋の中に時計があったか記憶がないのですが。あったらよいなと思いました。
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

I really liked Hotel Rio overall. The location was great and made it easy to get around, and the hotel itself was nice and comfortable in most ways. The only downside was the bed. It was very uncomfortable, and I had a hard time sleeping during my stay. Aside from that, I enjoyed the hotel and the convenience of the location.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

はい❣️最高です👍隠れ家ホテルみたいで良かった🥰また宿泊します。
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

客房整齊,乾淨。 交通方便,員工很nice 去餐廳也很方便
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Well located to visit Shinjuku. Close to the train station and main attractions, in a quiet street. Confortable bed, room with many amenities. Microwave and minifridge.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Schönes Hotel und ich fand die lange sehr angenehm. Es gibt Toner wo man den Dokeyote Song häufig hört aber wir hatten das nicht. Trotz offenen Fenster. Ich bin froh dass Hotel ausgewählt zu haben. Würde dort wieder buchen.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Rent og pænt hotel. Savnede morgenmad mulighed og bar
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

This property was amazing, about 5 seconds from Don Quijote. The location is great, the staff was great, and it was exactly what we were looking for in a short trip to Japan. Could not recommend more.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great Location- close to stations and Gion party street. Pillows are amazing Sit down area outside Staffing great and they hold your suitcases
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The staff were very helpful the whole stay and our room was clean and had a good amount of space.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nice place to stay - super accessible area to get food & other things, clean, nice location.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Room was sooo spacious and clean only downside no window (covered by window seal can open only slightly) not nosy at all !. Lots of very good Korean food spots will definitely stay here again.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

The hotel itself was fine. But need to know that it is down a little lane. Taxis will drop you off at the door, but not the easiest to locate. Our room did not have any useful windows!
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

It’s a decent place to stay. It’s at the lively Korean shopping area. Many young people are walking around. I love their big tub that I can enjoy soaking in after coming back tired by walking around in Tokyo
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Spacious and convenient