Seluruh kondo

The Joyful Getaway For 8!

Kelas hartanah: 3.5
Kondo Branson dengan balkoni, tab mandi rendaman

Pilih tarikh untuk melihat harga

Di kondo ini, anda berada dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Muzium Titanic dan Highway 76 Strip. Untuk bersenam, anda boleh mengunjungi pusat kecergasan atau pergi berenang di kolam renang terbuka. Juga mempunyai balkoni berperabot, tab mandi rendaman dalam dan televisyen skrin rata.

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Seluruh kondo

3 bilik tidur3 bilik mandiBoleh menampung 8

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Kawasan istirahat

Kemudahan utama (3)

  • Kolam renang terbuka
  • Pusat kecergasan
  • Penyaman udara

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • 3 bilik tidur
  • Alat memasak, pinggan-mangkuk dan perkakas dapur
  • Bilik mandi persendirian
  • Tempat makan berasingan
  • Tempat duduk berasingan
  • Balkoni berperabot

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
132 Highland Drive, Branson, Missouri 65616, United States, Branson, MO, 65616

Tempat berdekatan

  • Padang Golf Pointe Royale - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Lake Taneycomo - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Crazy Craig's Cheeky Monkey Bar - 2 min memandu - 2.5 km
  • Williams Event Center - 2 min memandu - 2.5 km
  • Branson Landing - 11 min memandu - 12.4 km

Bergerak

  • Branson, MO (BKG) - 23 min memandu
  • Harrison, AR (HRO-Boone County Regional) - 39 min memandu
  • Springfield, MO (SGF-Springfield-Branson National) - 69 min memandu

Restoran

  • ‪Area 71 - ‬7 min memandu
  • ‪Vintage Paris - ‬11 min memandu
  • ‪Mr Gilberti's Place Chicago Pizza - ‬18 min memandu
  • ‪Jackie B. Goode's Uptown Cafe - ‬7 min memandu
  • ‪Florentina's Ristorante Italiano - ‬7 min memandu

Tentang hartanah ini

The Joyful Getaway For 8!

  • Di kondo ini, anda berada dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Muzium Titanic dan Highway 76 Strip. Untuk bersenam, anda boleh mengunjungi pusat kecergasan atau pergi berenang di kolam renang terbuka. Juga mempunyai balkoni berperabot, tab mandi rendaman dalam dan televisyen skrin rata.

Sekilas pandang

Saiz hartanah

    • 1 kondo

Tiba/Pulang

    • Daftar masuk bermula jam 16:00
    • Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
    • Umur minimum daftar masuk - 25 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 10:00
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 48 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 25

Kanak-kanak

    • Kanak-kanak boleh menginap secara percuma apabila berkongsi bilik dengan ibu bapa atau penjaga, menggunakan peralatan tempat tidur yang sedia ada

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap (anjing sahaja, 1 ekor, sehingga 16 kg setiap haiwan peliharaan)*
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam

Tempat letak kereta

    • Parkir terhad di tapak hartanah (maks 2 ruang setiap unit)

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok
    • Pesta bujang untuk lelaki/wanita tidak dibenarkan

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • Kolam renang terbuka

Internet

  • Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Parkir terhad di tapak hartanah (maks 2 ruang setiap unit)

Mesra keluarga

  • Kanak-kanak menginap secara percuma

Makanan dan minuman

  • Peti Sejuk
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Ketuhar
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur

Bilik tidur

  • 3 bilik tidur
  • Cadar katil disediakan

Bilik mandi

  • 3 bilik mandi
  • Gabungan pancuran dan tab
  • Tab mandi rendaman dalam
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Ruang makan
  • Tempat duduk

Hiburan

  • TV skrin rata 42 inci dengan perkhidmatan digital

Kawasan luar

  • Balkoni berperabot
  • Perabot luar

Keselesaan

  • Penyaman Udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan khidmat terkecuali daripada fi
  • Mesra haiwan kesayangan
  • USD 125 setiap haiwan kesayangan sepenginapan
  • 1 ekor (sehingga 16 kg setiap haiwan peliharaan)
  • Hanya anjing dialu-alukan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Tiada lif
  • Aras atas boleh diakses dengan tangga sahaja
  • Hartanah bebas asap rokok

Sorotan lokasi

  • Bersebelahan padang golf

Aktiviti menarik

  • Pusat kecergasan

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
  • Pengesan asap dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
  • Pemadam api

Umum

  • Hiasan unik
  • Perabot unik

Fi & dasar

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak USD125 setiap haiwan kesayangan, sepenginapan

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Dasar hartanah ini menolak tempahan tertentu untuk tujuan acara atau parti berkumpulan, termasuk parti untuk lelaki/bujang dan untuk wanita/belum bersuami sebelum perkahwinan.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Hartanah ini dibersihkan secara profesional.

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di kondo ini?

Ya, terdapat kolam renang terbuka.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di kondo ini?

Ya, anjing dialu-alukan, dengan had sebanyak 1 ekor dan berat maksimum 16 kg untuk setiap haiwan kesayangan. Terdapat caj sebanyak USD125 setiap haiwan kesayangan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di kondo ini?

Ya. Parkir di tapak hartanah adalah terhad (maks 2 ruang setiap unit).

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di kondo ini?

Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 16:00. Masa daftar keluar adalah 10:00. daftar masuk dan daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Apakah aktiviti yang tersedia di The Joyful Getaway For 8! dan kawasan berdekatan?

The Joyful Getaway For 8! mempunyai kolam renang terbuka dan pusat kecergasan.

Adakah The Joyful Getaway For 8! mempunyai tab panas persendirian?

Ya, kondo ini mempunyai tab mandi rendaman dalam.

Adakah The Joyful Getaway For 8! mempunyai ruang persendirian terbuka?

Ya, kondo ini menampilkan balkoni berperabot.

Apakah suasana di sekitar The Joyful Getaway For 8!?

The Joyful Getaway For 8! terletak sejauh 3 minit berjalan kaki dari Lake Taneycomo dan 18 minit berjalan kaki dari Williams Event Center.

Ulasan

The Joyful Getaway For 8! Ulasan

10

Luar Biasa

10

Kebersihan

10

Kemudahan

10

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Property as expected. Condo was in a great condition. Nice cookwares. Clean and well conditioned. Recommended.