Presken Hotels Abuja Jabi

Kelas hartanah: 3
Hotel Abuja dengan 20 restoran dan 10 kolam renang terbuka

Pilih tarikh untuk melihat harga

Presken Hotels Abuja Jabi ialah pilihan penginapan yang bagus di Abuja. Selepas bermain air di salah satu 10 kolam renang terbuka, anda boleh mengunjungi 20 restoran untuk menjamu selera atau bersantai sambil menikmati minuman di salah satu 20 bar/ruang istirahat.

Ulasan

8.4 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Sarapan Percuma
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Bar

Kemudahan utama (5)

  • Pengemasan harian
  • 20 restoran dan 20 bar/ruang istirahat
  • 10 kolam renang terbuka
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan dobi

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Televisyen
  • Pengemasan harian
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • 10 kolam terbuka
Harga semasa ialah RM214,591
RM265,556 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Sep - 26 Sep

Pilihan bilik

Economy Single Room

  • 14 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Family Single Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Ebitu Ukiwe Street, Off Mike Akhigbe Street, 6, Abuja, FCT

Tempat berdekatan

  • Jabi Lake Mall - 17 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Stadium Abuja - 6 min memandu - 6.7 km
  • Central Bank of Nigeria - 7 min memandu - 10.5 km
  • Sekretariat Persekutuan - 8 min memandu - 11.1 km
  • Abuja International Conference Centre - 8 min memandu - 11.8 km

Bergerak

  • Abuja (ABV-Lapangan Terbang Antarabangsa Nnamdi Azikiwe) - 41 min memandu

Restoran

  • ‪Lomo Coffee and Restaurant - ‬10 min berjalan kaki
  • ‪Southern Fried Chicken - ‬4 min memandu
  • ‪BluCabana - ‬4 min memandu
  • ‪Akara Cafe - ‬6 min memandu
  • ‪Salamander Cafe - ‬5 min memandu

Tentang hartanah ini

Presken Hotels Abuja Jabi

  • Presken Hotels Abuja Jabi ialah pilihan penginapan yang bagus di Abuja. Selepas bermain air di salah satu 10 kolam renang terbuka, anda boleh mengunjungi 20 restoran untuk menjamu selera atau bersantai sambil menikmati minuman di salah satu 20 bar/ruang istirahat.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 50 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 16:00
    • Umur minimum daftar masuk - 23 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 23

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 50+ Mbps)

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan Inggeris percuma setiap pagi 6:00–10:00
  • 20 restoran
  • 20 bar/ruang istirahat

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi

Kemudahan

  • 10 kolam renang terbuka

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen
  • Saluran TV satelit

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Sabun
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 50+ Mbps)

Makanan dan minuman

  • Peti sejuk mini

Lain-lain

  • Setiap hari

Fi & dasar

Deposit boleh dibayar balik

  • Deposit: USD90000 setiap penginapan

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Nombor Pendaftaran Hartanah RC-1161654

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di Presken Hotels Abuja Jabi?

Ya, terdapat 10 kolam renang terbuka.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Presken Hotels Abuja Jabi?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Presken Hotels Abuja Jabi?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Presken Hotels Abuja Jabi?

Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 16:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Presken Hotels Abuja Jabi dan kawasan berdekatan?

Presken Hotels Abuja Jabi mempunyai 10 kolam renang terbuka dan 20 bar.

Adakah terdapat restoran di Presken Hotels Abuja Jabi atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat 20 restoran di tapak hartanah.

Apakah suasana di sekitar Presken Hotels Abuja Jabi?

Presken Hotels Abuja Jabi terletak di Jabi, sejauh 15 minit berjalan kaki dari Jabi Lake Mall.

Ulasan

8.4

Sangat Baik