Seluruh pangsapuri

The Bantree by Tripview Apartments

Kelas hartanah: 3
Pangsapuri pusat bandar raya di Accra dengan dapur kecil

Pilih tarikh untuk melihat harga

Pangsapuri ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Accra. Anda boleh bersenam di pusat kecergasan atau berenang di kolam renang terbuka. Hartanah ini menpunyai dapur kecil, mesin basuh / pengering dan televisyen skrin rata.

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur kecil
  • Kemudahan dobi
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Gimnasium

Kemudahan utama (3)

  • Kolam renang terbuka
  • Pusat kecergasan
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Dapur kecil
  • Bilik mandi persendirian
  • Saluran TV premium
  • Mesin basuh/pengering
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • Kolam renang terbuka
Harga semasa ialah RM361
RM437 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Sep - 25 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Family Apartment, Balcony, City View

  • Pemandangan bandar
  • 8 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Studio Suite, City View

  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
23 Agostinho Neto Rd, Accra, Greater Accra Region

Tempat berdekatan

  • Marina Mall - 11 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Accra, Ghana - 4 min memandu - 2.7 km
  • U.S. Embassy - 5 min memandu - 3.7 km
  • Pusat Persidangan Antarabangsa Accra - 9 min memandu - 5.8 km
  • Pantai Labadi - 11 min memandu - 7.5 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Antarabangsa Accra (ACC) - 6 min memandu

Restoran

  • ‪Marriott Executive Lounge - ‬11 min berjalan kaki
  • ‪Sanbra - ‬11 min berjalan kaki
  • ‪Beans N Cream - ‬3 min memandu
  • ‪Red Red Restaurant - ‬9 min berjalan kaki
  • ‪Mama Cuisine - ‬7 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

The Bantree by Tripview Apartments

  • Pangsapuri ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Accra. Anda boleh bersenam di pusat kecergasan atau berenang di kolam renang terbuka. Hartanah ini menpunyai dapur kecil, mesin basuh / pengering dan televisyen skrin rata.

Sekilas pandang

Saiz hartanah

    • 1 pangsapuri

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00

Arahan daftar masuk khas

    • Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 7:00 - 23:00
    • Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal bagi mendapatkan arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 48 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri selamat percuma di tapak hartanah

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • Kolam renang terbuka

Internet

  • Wi-fi percuma, dengan kelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti)

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Letak kenderaan sendiri selamat percuma di tapak hartanah

Dapur kecil

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Ketuhar
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Kabinet dapur berasingan
  • Pembakar Roti
  • Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur
  • Tisu
  • Peralatan membersih
  • Pengisar

Bilik tidur

  • Cadar katil disediakan

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Tuala disediakan
  • Tisu tandas
  • Pengering rambut
  • Syampu

Hiburan

  • TV skrin rata 50 inci dengan perkhidmatan kabel

Dobi

  • Mesin basuh/pengering
  • Sabun pencuci

Ruang bekerja

  • Ruang komputer riba

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Kalis bunyi

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Buku panduan/pengesyoran
  • Adapter elektrik/pengecas
  • Seterika/papan seterika
  • Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)

Sorotan lokasi

  • Di kawasan perniagaan
  • Di pusat bandar raya

Aktiviti menarik

  • Pusat kecergasan

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)

Umum

  • Produk pembersihan mesra alam disediakan

Fi & dasar

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di pangsapuri ini?

Ya, terdapat kolam renang terbuka.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di pangsapuri ini?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di pangsapuri ini?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di pangsapuri ini?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di The Bantree by Tripview Apartments dan kawasan berdekatan?

The Bantree by Tripview Apartments mempunyai kolam renang terbuka dan pusat kecergasan.

Adakah The Bantree by Tripview Apartments mempunyai dapur atau dapur kecil?

Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan ketuhar, mesin basuh pinggan mangkuk dan ketuhar gelombang mikro.

Apakah suasana di sekitar The Bantree by Tripview Apartments?

The Bantree by Tripview Apartments terletak di Kawasan Perumahan Lapangan Terbang, sejauh 13 minit berjalan kaki dari Marina Mall.

Ulasan

The Bantree by Tripview Apartments Ulasan

10

Luar Biasa

10

Kebersihan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

It was 10/10