Hotel Fevery

Kelas hartanah: 3
Dewasa sahaja hotel dengan bar/ruang istirahat, berhampiran Pasar Dataran Bruges

Pilih tarikh untuk melihat harga

Hotel Fevery menawarkan lokasi yang strategik, dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Pasar Dataran Bruges dan Pasar Krismas Bruges. Tetamu boleh kekal aktif dengan denai kembara/berbasikal dan sewaan/lawatan segway yang terletak berdekatan.

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Parkir tersedia
  • Bilik bersambung tersedia
  • Bar
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (11)

  • Pengemasan harian
  • Sarapan disediakan
  • Letak kenderaan sendiri
  • Bar/ruang istirahat
  • Perpustakaan
  • Dispenser air
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Tempat simpanan bagasi
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Basikal sewa

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik bercantum/bersebelahan tersedia
  • Bilik mandi persendirian
  • Televisyen
  • Pengemasan harian
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Lif

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Standard Double Room

  • Pemandangan bandar
  • 15 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Family Room

  • Pemandangan bandar
  • 22 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Comfort Double Room

  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Superior Double Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 20 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Economy Double Room, 1 Bedroom, City View

  • Pemandangan bandar
  • 15 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Comfort Double Room, 1 Katil Ratu (Queen)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Collaert Mansionstraat 3, Bruges, 8000

Tempat berdekatan

  • Pasar Dataran Bruges - 9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Pasar Krismas Bruges - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Burg - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Menara Loceng Bruges - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Basilika Holy Blood - 12 min berjalan kaki - 1.0 km

Bergerak

  • Ostende (OST-Lapangan Terbang Antarabangsa Ostend-Bruges) - 40 min memandu
  • Lapangan Terbang Brussels (BRU) - 89 min memandu
  • Stesen Bruges-Saint-Peters - 10 min memandu
  • Stesen Lissewege, Bruges, Belgium - 13 min memandu
  • Stesen Bruges - 29 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪The Monk Beerpub 'n Poolbar - ‬8 min berjalan kaki
  • ‪Kaffee Roger - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪De Vloamse Trine - ‬8 min berjalan kaki
  • ‪'t Terrastje - ‬4 min berjalan kaki
  • ‪'t Poatersgat - ‬7 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel Fevery

  • Hotel Fevery menawarkan lokasi yang strategik, dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Pasar Dataran Bruges dan Pasar Krismas Bruges. Tetamu boleh kekal aktif dengan denai kembara/berbasikal dan sewaan/lawatan segway yang terletak berdekatan.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 10 bilik
    • Setinggi 3 tingkat
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00
    • Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 7:30 - 18:00
    • Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 72 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (EUR18 sehari)
    • Sekatan tinggi dikenakan untuk tempat letak kenderaan di tapak hartanah
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok
    • Untuk dewasa sahaja

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan Eropah (surcaj) setiap hari 8:00–10:00
  • Bar/ruang istirahat
  • Dispenser air

Aktiviti menarik

  • Ekolancong berhampiran
  • Denai kembara/basikal Aktiviti belayar berhampiran
  • Skuter/moped sewa berhampiran

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Tempat simpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Basikal sewa
  • Penyimpanan basikal

Kemudahan

  • 1 bangunan/menara
  • Dibina pada 1920
  • Perpustakaan
  • Kelambu
  • Tempat letak basikal
  • Sekurang-kurangnya 80% daripada makanan bersumber tempatan
  • Pilihan tempat makan vegetarian
  • 100% tenaga boleh diperbaharui
  • Tingkap dwilapisan
  • Sekurang-kurangnya 80% cahaya daripada LED
  • Dasar kitar semula komprehensif
  • Tiada botol minuman berbusa plastik
  • Tiada sudu kopi plastik
  • Tiada straw minuman plastik
  • Tiada botol air plastik
  • Pendispens air
  • Cawan boleh guna semula sahaja
  • Pinggan mangkuk meja boleh guna semula sahaja

Kebolehcapaian

  • Lif
  • Ambal ruang di kawasan awam
  • Ambal ruang di dalam bilik
  • Karpet nipis di dalam bilik

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen LED
  • Saluran TV digital

Keselesaan di rumah

  • Sistem pemanasan
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)
  • Skrin tingkap

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus
  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab mandi atau pancuran
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi (berkelajuan 50+ Mbps)
  • Telefon

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik
  • Bilik bercantum/bersebelahan tersedia
  • Mentol lampu LED
  • Kitar semula
  • Pancuran mandi cekap air sahaja
  • Tandas cekap air sahaja

Ciri istimewa

Anugerah dan gabungan

Sustainability Certifications
This property is certified by these third-party sustainability certification schemes: EU Ecolabel and Green Key (Foundation for Environmental Education). For more information on what these certifications require and verify, please visit their websites.

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 4.20 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 18 tahun.

Kemudahan tambahan

  • Sarapan Eropah ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira EUR 10 seorang

Pengubahsuaian dan penutupan

Hartanah ditutup antara 25 Jun dan 4 Julai.

Parkir

  • Kos letak kenderaan sendiri adalah EUR18 sehari
  • Sekatan ketinggian tempat letak kenderaan dikenakan

Dasar

Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan.
Bilik tamu bebas hingar tidak boleh dijamin.
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu.
Hartanah ini menggunakan sebahagian tenaga solar.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas di tapak.
Hartanah ini mengalu-alukan tetamu daripada semua kecenderungan seksual dan identiti jantina (mesra LGBTQ+).
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik.
Caj atau dasar pembatalan istimewa boleh dikenakan bagi tempahan kumpulan (lebih daripada 8 bilik untuk hartanah / tarikh penginapan yang sama).
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit

Kelas hartanah

Hotelstars Union memberikan penarafan bintang rasmi untuk hotel di Belgium. Hotel ini diberikan penarafan bintang 3.

Juga dikenali sebagai

Fevery
Fevery Bruges
Hotel Fevery
Hotel Fevery Bruges
Fevery Hotel Bruges
Hotel Fevery Hotel
Hotel Fevery Bruges
Hotel Fevery Hotel Bruges

Soalan lazim

Adakah Hotel Fevery dibuka pada masa ini?

Hartanah ditutup antara 25 Jun dan 4 Julai.

Adakah Hotel Fevery menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Hotel Fevery mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hotel Fevery?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Hotel Fevery?

Ya. Letak kenderaan sendri mengencaj caj EUR18 sehari.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hotel Fevery?

Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00. Masa daftar keluar adalah 11:00. daftar masuk dan daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Adakah kasino tersedia di Hotel Fevery?

Tidak, hotel ini tidak mempunyai kasino, namun Kasino Blankenberge (18 minit memandu) dan Kasino Knokke (20minit memandu) terletak berdekatan.

Apakah aktiviti yang tersedia di Hotel Fevery dan kawasan berdekatan?

Bergembira pada bulan-bulan yang lebih panas dengan aktiviti berdekatan seperti kembara berjalan kaki. Aktiviti rekreasi tambahan yang berdekatan termasuk ekolancong dan sewaan segway.

Apakah suasana di sekitar Hotel Fevery?

Hotel Fevery terletak di Pusat Sejarah Bruges, sejauh 11 minit berjalan kaki dari Pasar Dataran Bruges dan 12 minit berjalan kaki dari Pasar Krismas Bruges.