Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa
Kelas hartanah: 2
Hotel Nago dengan kolam renang tertutup dan restoran
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa





Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa ialah pilihan penginapan yang bagus di Nago. Tetamu boleh relaks di sauna, bersenam di pusat kecergasan, atau menjamu selera di restoran.
Kemudahan popular
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Parkir tersedia
- Restoran
- Gimnasium
- Kemudahan dobi
Kemudahan utama (8)
Kemudahan utama (8)
- Restoran
- Kolam renang tertutup
- Pusat kecergasan
- Sauna
- Letak kenderaan sendiri
- Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang
- Perkhidmatan dobi
- Dobi layan diri
Keselesaan seperti di rumah (4)
Keselesaan seperti di rumah (4)
- Kemudahan dobi
- Lif
- Letak kenderaan sendiri (surcaj)
- Kolam renang tertutup
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Courtyard by Marriott Okinawa Resort
Kise
Courtyard by Marriott Okinawa Resort
Kise
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Bilik bersambung tersedia
9.2 daripada 10, Hebat, 1,001 ulasan
9.2
Hebat
1,001 ulasan
Harga ialah RM635
RM635
RM769 jumlah
30 Ogo - 31 Ogo

Oriental Hotel Okinawa Resort & Spa
Nago
Oriental Hotel Okinawa Resort & Spa
Nago
- Kolam renang
- Spa
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
9.2 daripada 10, Hebat, 974 ulasan
9.2
Hebat
974 ulasan
Harga ialah RM674
RM674
RM742 jumlah
17 Sep - 18 Sep

aohotel
Nago
aohotel
Nago
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.6 daripada 10, Luar Biasa, 16 ulasan
9.6
Luar Biasa
16 ulasan
Harga ialah RM356
RM356
RM391 jumlah
27 Ogo - 28 Ogo

The Busena Terrace
Nago
The Busena Terrace
Nago
- Kolam renang
- Spa
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 1,010 ulasan
9.4
Luar Biasa
1,010 ulasan
Harga ialah RM1,414
RM1,414
RM1,789 jumlah
15 Sep - 16 Sep

Kafuu Resort Fuchaku Condo Hotel
Onna
Kafuu Resort Fuchaku Condo Hotel
Onna
- Kolam renang
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 1,006 ulasan
9.4
Luar Biasa
1,006 ulasan
Harga ialah RM621
RM621
RM683 jumlah
9 Sep - 10 Sep

BEB5 Okinawa Seragaki by Hoshino Resorts
Onna
BEB5 Okinawa Seragaki by Hoshino Resorts
Onna
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Wi-Fi percuma
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 405 ulasan
9.4
Luar Biasa
405 ulasan
Harga ialah RM844
RM844
RM928 jumlah
15 Sep - 16 Sep

Hotel Monterey Okinawa Spa & Resort
Onna
Hotel Monterey Okinawa Spa & Resort
Onna
- Kolam renang
- Onsen
- Spa
- Parkir tersedia
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 1,003 ulasan
9.4
Luar Biasa
1,003 ulasan
Harga ialah RM753
RM753
RM978 jumlah
30 Ogo - 31 Ogo

Marine Piazza Okinawa
Motobu
Marine Piazza Okinawa
Motobu
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.6 daripada 10, Terbaik, 279 ulasan
8.6
Terbaik
279 ulasan
Harga ialah RM416
RM416
RM503 jumlah
30 Ogo - 31 Ogo

Semilla NAGO OKINAWA
Nago
Semilla NAGO OKINAWA
Nago
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Kemudahan dobi
- Parkir tersedia
Harga ialah RM738
RM738
RM812 jumlah
7 Sep - 8 Sep

The Orion Hotel Motobu Resort & Spa
Bise
The Orion Hotel Motobu Resort & Spa
Bise
- Kolam renang
- Onsen
- Spa
- Parkir tersedia
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 1,006 ulasan
9.4
Luar Biasa
1,006 ulasan
Harga ialah RM777
RM777
RM941 jumlah
15 Sep - 16 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

1490 1 Kise, Nago, Okinawa Prefecture, 905 0026
Tempat berdekatan
- Pantai Kariyushi - 7 min berjalan kaki - 0.7 km
- Pantai Busena - 14 min berjalan kaki - 1.2 km
- Kelab Desa Kise - 18 min berjalan kaki - 1.6 km
- Pantai Kise - 4 min memandu - 1.7 km
- Taman Marin Busena - 5 min memandu - 2.1 km
Bergerak
- Naha (OKA) - 77 min memandu
- Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang
Restoran
- 4丁目ラーメン屋 伊江島 - 15 min memandu
- House Without A Key - 19 min berjalan kaki
- PST Okinawa By The Sea - 14 min memandu
- Hawaiian Pancakes House Paanilani - 11 min memandu
- レストラン ふりっぱー - 16 min memandu
Tentang hartanah ini
Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa
- Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa ialah pilihan penginapan yang bagus di Nago. Tetamu boleh relaks di sauna, bersenam di pusat kecergasan, atau menjamu selera di restoran.
Sekilas pandang
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada fi)
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Restoran
Perkhidmatan
- Perkhidmatan pencucian kering/dobi
Kemudahan
- Pusat kecergasan
- Kolam renang tertutup
- Sauna
Kebolehcapaian
- Lif
Fi & dasar
Parkir
- Letak kenderaan sendiri tersedia dengan caj tambahan
Dasar
Kementerian Kesihatan, Buruh dan Hal Ehwal Jepun menghendaki semua pelawat antarabangsa memberikan nombor pasport dan kewarganegaraan mereka semasa mendaftar di mana-mana kemudahan penginapan (rumah penginapan, hotel, motel, dsb.). Selain itu, tuan punya penginapan dikehendaki membuat salinan pasport bagi semua tetamu yang mendaftar dan menyimpan salinan itu dalam fail.
Harap maklum bahawa sesetengah hartanah tidak membenarkan tetamu yang mempunyai tatu menggunakan kemudahan mandi awam di tapak hartanah.
Soalan lazim
Adakah kolam tersedia di Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa?
Ya, terdapat kolam renang tertutup.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada caj).
Apakah aktiviti yang tersedia di Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa dan kawasan berdekatan?
Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa mempunyai kolam renang tertutup dan sauna, di samping pusat kecergasan.
Adakah terdapat restoran di Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa atau kawasan berdekatan?
Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.
Apakah suasana di sekitar Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa?
Oriental Hotel Okinawa Resort and Spa terletak sejauh 14 minit berjalan kaki dari Pantai Busena dan 19 minit berjalan kaki dari Pantai Kise.