Seluruh pangsapuri
Melia Taras Pla a Widok i Relaks SPA
Kelas hartanah: 2
Pangsapuri berhadapan pantai di Mielno
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Melia Taras Pla a Widok i Relaks SPA





Pangsapuri ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Mielno. Sorotan lain termasuk pusat kecergasan dan taman.
Seluruh pangsapuri
1 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 4
Kemudahan popular
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Gimnasium
Kemudahan utama (5)
Kemudahan utama (5)
- 2 pangsapuri
- Di pantai
- Pusat kecergasan
- Tuala pantai
- Taman
Keselesaan seperti di rumah (4)
Keselesaan seperti di rumah (4)
- Bilik mandi persendirian
- Taman
- Lif
- Letak kenderaan sendiri percuma
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Sun & Snow Resort Kołobrzeg
Kołobrzeg
Sun & Snow Resort Kołobrzeg
Kołobrzeg
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 53 ulasan
8.4
Sangat Baik
53 ulasan

Apartamenty Aquarius z Aquacenter
Dzielnica Uzdrowiskowa
Apartamenty Aquarius z Aquacenter
Dzielnica Uzdrowiskowa
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
9.2 daripada 10, Hebat, 22 ulasan
9.2
Hebat
22 ulasan

Mona Lisa Wellness & Spa
Kolobrzeg
Mona Lisa Wellness & Spa
Kolobrzeg
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 86 ulasan
8.0
Sangat Baik
86 ulasan
Harga ialah RM352
RM352
RM395 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Sep - 21 Sep

Olymp IV Spa & Wellness
Dzielnica Uzdrowiskowa
Olymp IV Spa & Wellness
Dzielnica Uzdrowiskowa
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Parkir tersedia
8.6 daripada 10, Terbaik, 137 ulasan
8.6
Terbaik
137 ulasan
Harga ialah RM551
RM551
RM610 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Sep - 3 Sep

Rogowo Pearl City Apartments
Trzebiatow
Rogowo Pearl City Apartments
Trzebiatow
- Kolam renang
- Parkir tersedia
- Gimnasium
- Larangan merokok
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 4 ulasan
10
Luar Biasa
4 ulasan
Harga ialah RM248
RM248
RM626 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Royal Tulip Sand Kolobrzeg
Dzielnica Uzdrowiskowa
Royal Tulip Sand Kolobrzeg
Dzielnica Uzdrowiskowa
- Kolam renang
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
8.8 daripada 10, Terbaik, 216 ulasan
8.8
Terbaik
216 ulasan
Harga ialah RM481
RM481
RM534 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Sep - 21 Sep

Apartments & SPA Posesja Plażowa Grzybowo by POSESJA APARTAMENTY 4a I
Grzybowo
Apartments & SPA Posesja Plażowa Grzybowo by POSESJA APARTAMENTY 4a I
Grzybowo
- Dapur kecil
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 3 ulasan
10
Luar Biasa
3 ulasan

Diune Resort
Dzielnica Uzdrowiskowa
Diune Resort
Dzielnica Uzdrowiskowa
- Kolam renang
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 86 ulasan
8.4
Sangat Baik
86 ulasan
Harga ialah RM442
RM442
RM492 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Sep - 11 Sep

Aparthotel Etna
Dzielnica Uzdrowiskowa
Aparthotel Etna
Dzielnica Uzdrowiskowa
- Spa
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.2 daripada 10, Sangat Baik, 20 ulasan
8.2
Sangat Baik
20 ulasan
Harga ialah RM311
RM311
RM350 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Sep - 17 Sep

Neptuno Resort & Spa
Kolobrzeg
Neptuno Resort & Spa
Kolobrzeg
- Sarapan Percuma
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 50 ulasan
8.0
Sangat Baik
50 ulasan
Harga ialah RM457
RM457
RM525 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Ogo - 29 Ogo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Mielno, West Pomeranian Voivodeship
Tempat berdekatan
- pantai berhampiran Gąski - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
- Rumah Api Gaski - 15 min berjalan kaki - 1.3 km
- Pantai Mielno - 16 min memandu - 12.1 km
- Taman Kolobrzeg - 29 min memandu - 27.6 km
- Pantai Kołobrzeg - 29 min memandu - 27.2 km
Bergerak
- Szczecin (SZZ-Solidarity Szczecin-Goleniów) - 81 min memandu
- Stesen Kolobrzeg - 26 min memandu
- Stesen Koszalin - 31 min memandu
- Stesen Bialogard - 43 min memandu
Restoran
- Albatros Bistro Cafe - 17 min memandu
- Śniadaniownia. Manufaktura śniadania u Ani i Michała. - 18 min memandu
- Smażalnia Ryb Calter Nets - 18 min memandu
- Restauracja Lazur - 8 min memandu
- Beach Bar Max Hotel - 19 min memandu
Tentang hartanah ini
Melia Taras Pla a Widok i Relaks SPA
- Pangsapuri ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Mielno. Sorotan lain termasuk pusat kecergasan dan taman.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- 2 pangsapuri
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam
- Umur minimum daftar masuk - 25 tahun
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
- Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 25
Haiwan peliharaan
- Haiwan peliharaan dibenarkan menginap
- Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir mudah diakses kerusi roda di tapak hartanah
- Garaj di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Pantai
- Di pantai
- Tuala pantai
Kolam renang/Spa
- Kolam berkongsi/bersama
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir mudah diakses kerusi roda tersedia
- Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj
Bilik tidur
- 1 bilik tidur
Bilik mandi
- 1 bilik mandi
Kawasan luar
- Taman
Haiwan kesayangan
- Haiwan khidmat terkecuali daripada fi
- Mesra haiwan kesayangan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
- Lif
- Tempat letak kenderaan yang boleh diakses kerusi roda
Aktiviti menarik
- Pusat kecergasan
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
- Pengesan asap dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Umum
- 2 bilik
Fi & dasar
Fi mandatori
Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
- Cukai bandar raya dikenakan: PLN 3.40 seorang semalam
Haiwan peliharaan
- Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
Dasar
Pesta atau acara berkumpulan di tapak hartanah adalah dilarang sama sekali.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Fi mandatori pembersihan termasuk dalam kadar sewa hartanah ini.
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di pangsapuri ini?
Ya, haiwan kesayangan dialu-alukan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di pangsapuri ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma. Pilihan parkir di tapak hartanah termasuk garaj.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di pangsapuri ini?
Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di Melia Taras Pla a Widok i Relaks SPA dan kawasan berdekatan?
Melia Taras Pla a Widok i Relaks SPA mempunyai pusat kecergasan dan taman.
Apakah suasana di sekitar Melia Taras Pla a Widok i Relaks SPA?
Melia Taras Pla a Widok i Relaks SPA terletak cuma sejauh 13 minit berjalan kaki dari Rumah Api Gaski.