The Garrison Hotel

Kelas hartanah: 3.5
Hotel dengan 2 restoran, berhampiran Universiti Sheffield

Pilih tarikh untuk melihat harga

The Garrison Hotel mempunyai teres atas bumbung dan terletak dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Universiti Sheffield. Tetamu yang ingin menjamu selera boleh pergi ke Guardhouse Restaurant, salah sebuah 2 restoran, yang menyajikan sarapan dan makan malam. Selain itu, hotel ini terletak dalam jarak yang singkat dengan menaiki kenderaan dari Peak District (Daerah Tanah Tinggi). Pengembara lain memuji tentang kakitangan.

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Bar
  • Meja depan 24/7
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan harian
  • 2 restoran dan 3 bar/ruang istirahat
  • Teres atas bumbung
  • Sarapan disediakan
  • Perkhidmatan bilik
  • Bilik mesyuarat
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Taman
  • Mesin layan diri
  • Ruang persidangan
  • Tempat berkelah
  • Gril barbeku

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Katil lipat simpan/tambahan
  • Televisyen
  • Taman
  • Pengemasan harian
  • Pembancuh kopi/teh
  • Lif
Harga semasa ialah RM268
RM322 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Okt - 12 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Triple Room, Ensuite

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)

Twin Room, 2 Katil Bujang (Single), Ensuite, Ground Floor

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Double Room, 1 Katil Raja (King), Ensuite, Ground Floor

  • Pemandangan taman
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Double Room, Ensuite

8.6 daripada 10
Cemerlang
(25 ulasan)
  • Pemandangan taman
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Twin Room, Ensuite

8.6 daripada 10
Cemerlang
(10 ulasan)
  • Pemandangan taman
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Hillsborough Barracks, Penistone Road, Sheffield, England, S6 2GB

Tempat berdekatan

  • Taman Hillsborough - 6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Stadium Hillsborough - 14 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Rivelin Valley Nature Trail - 4 min memandu - 2.0 km
  • Muzium Pulau Keltham - 5 min memandu - 3.0 km
  • Universiti Sheffield - 5 min memandu - 3.0 km

Bergerak

  • Doncaster (DSA-Sheffield) - 46 min memandu
  • Stesen Darnall - 9 min memandu
  • Stesen Sheffield - 13 min memandu
  • Stesen Woodhouse - 13 min memandu

Restoran

  • ‪The Beekeeper - ‬14 min berjalan kaki
  • ‪McDonald's - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Owlerton Stadium - ‬9 min berjalan kaki
  • ‪Pangolin Craft Beer - ‬13 min berjalan kaki
  • ‪Molly's Cafe And Deli - ‬12 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

The Garrison Hotel

  • The Garrison Hotel mempunyai teres atas bumbung dan terletak dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Universiti Sheffield. Tetamu yang ingin menjamu selera boleh pergi ke Guardhouse Restaurant, salah sebuah 2 restoran, yang menyajikan sarapan dan makan malam. Selain itu, hotel ini terletak dalam jarak yang singkat dengan menaiki kenderaan dari Peak District (Daerah Tanah Tinggi). Pengembara lain memuji tentang kakitangan.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 43 bilik
    • Setinggi 3 tingkat

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 5:30
    • Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik

Tempat letak kereta

    • Parkir terhad di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan pesanan masak (surcaj) hujung minggu 8:00–10:00
  • 2 restoran
  • 3 bar/ruang istirahat
  • Gril barbeku
  • Perkhidmatan bilik (waktu terhad)

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Menu kanak-kanak

Bekerja jauh dari rumah

  • Bilik mesyuarat
  • Ruang persidangan

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Tempat simpanan bagasi
  • Perkhidmatan perkahwinan

Kemudahan

  • Teres atas bumbung
  • Taman
  • Tempat berkelah
  • Dewan bankuet
  • Perabot luar

Kebolehcapaian

  • Lif

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 26-inci TV skrin rata
  • Saluran TV digital

Keselesaan di rumah

  • Sistem pemanasan
  • Pembancuh kopi/teh
  • Cerek elektrik
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)

Tidur dengan nyenyak

  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)
  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Gabungan pancuran dan tab
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma
  • Telefon

Lain-lain

  • Setiap hari

Ciri istimewa

Tempat Makan

Guardhouse Restaurant - restoran ini menyajikan sarapan dan makan malam. Para tetamu boleh menikmati minuman di bar. Menu kanak-kanak boleh didapati. Dibuka pada hari-hari tertentu

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Sarapan pesanan masak ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira GBP 8.00 untuk dewasa dan GBP 4.00 untuk kanak-kanak

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Katil lipat simpan boleh didapati dengan dikenakan bayaran sebanyak GBP25.0 semalam

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah. Dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah.

Juga dikenali sebagai

Garrison Hotel Sheffield
Garrison Sheffield
Garrison Hotel Sheffield
Garrison Hotel
Garrison Sheffield
Hotel The Garrison Hotel Sheffield
Sheffield The Garrison Hotel Hotel
Hotel The Garrison Hotel
The Garrison Hotel Sheffield
Garrison
The Garrison Hotel Hotel
The Garrison Hotel Sheffield
The Garrison Hotel Hotel Sheffield

Soalan lazim

Adakah The Garrison Hotel menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, The Garrison Hotel mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di The Garrison Hotel?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan, namun haiwan perkhidmatan dialu-alukan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di The Garrison Hotel?

Ya. Ruang parkir mungkin terhad.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di The Garrison Hotel?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 5:30. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari. daftar masuk dan daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Adakah kasino tersedia di The Garrison Hotel?

Tidak, hotel ini tidak mempunyai kasino, namun Genting Club Sheffield (6 minit memandu) dan Mecca Bingo Rotherham (15minit memandu) terletak berdekatan.

Apakah aktiviti yang tersedia di The Garrison Hotel dan kawasan berdekatan?

The Garrison Hotel mempunyai 3 bar dan tempat berkelah, di samping taman.

Adakah terdapat restoran di The Garrison Hotel atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat 2 restoran di tapak hartanah.

Apakah suasana di sekitar The Garrison Hotel?

The Garrison Hotel terletak di Hillsborough, sejauh 8 minit berjalan kaki dari Taman Hillsborough dan 14 minit berjalan kaki dari Stadium Hillsborough.

Ulasan

The Garrison Hotel Ulasan

8.8

Cemerlang

9.0

Kebersihan

8.2

Lokasi

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

8.4

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

We stayed for 3 days, excellent service by all staff, the room was clean and a good size. Good selection for breakfast and bright clean dining area. A bonus was the free parking and after a short walk catch a tram into the city centre. On the days we stayed the bar and restaurant were not open.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very friendly and helpful staff
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent short stay at this excellent little hotel. Very friendly staff and an excellent cooked breakfast.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Another lovely stay at the Garrison Hotel. The staff were friendly and our room was clean and welcoming. A nice touch was to have hot chocolate along side the tea and coffee. Breakfast was delicious. The lovely lady who ran the breakfast room was very friendly and welcoming and we didn’t wait long for an impressive cooked breakfast. We won’t hesitate to stay again
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Staff were friendly and breakfast was good
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Lovely staff all very helpful, room was comfortable although needs a little love. One thing to note is the bar and restaurant are now closed in the week so it’s either a walk to the local Wetherspoons which wasn’t great when I tried it( dirty plates and glasses on 75% of tables) or a £10 uber ride into the Centre.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Loved it, quirky hotel, not what I expected but absolutely loved it. The place is clean and tidy, a little dated in places but I wouldn't hesitate to stay here again. There's limited parking, but the bed was really comfy and the surroundings excellent. I'll be back
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Lovely stay. Staff excellent. Lovely breakfast
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great lady on the check in desk, parking onsite, fabulous breakfast. All in all a smashing little hotel
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

When booking the hotel there was nothing to indicate there were no restaurant or bar facilities available Monday to Thursday, had we known that we would not have booked to stay. The receptionist however did give us a list showing bars and restaurants nearby. The tv in the room was a waste of space as programs were being streamed and the reception was useless.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Very clean, helpful staff, comfy bed, everything I needed
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Part of the reason I book hotels is so I can get a meal and drink with little fuss. On arrival I was informed it was closed Monday to Thursday. Great location for town centre and hotel architecture is interesting. Staff were all pleasant. Rooms are dated but clean. Room lighting isn't great. Hotel is fine but feels like a Motel more than a hotel.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Good value accommodation in the Hillsborough area. The Restaurant and pub were not open on the Thursday I stayed and I did have difficulty finding somewhere nearby to eat as I am a vegetarian.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

The room was clean, the staff were always very friendly and helpful.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

The accommodation was OK for the price we paid but the "hotel" is not as described which lines the customer up for instant disappointment. There is no bar or restaurant during weekdays and parking is limited. The accommodation is not in a hotel but is maisonette style terraced chalets (akin to Butlins) with breakfast on site. If it had been properly described it wouldn't have been so bad, but we were looking forward to the oldy worldly "gentry" experience in the hotel. This seems to be reserved for wedding parties/events on the weekend only. The garden view was a stone wall about a metre from your door I think the description of this venue should be amended to prevent further complaints about the listing being misleading
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

I initially booked another hotel, but then cancelled when they emailed me to tell me their restaurant was closed. I arrived at the Garrison which I have stayed at several times before only to find out that the bar and restaurant are closed Monday to Thursday! They still served breakfast !
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Staff were great, breakfast lovely
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great place to stay if watching a game at Hillsborough,15min walk away. Friendly staff,nice room and good food at the hotel.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent value and staff
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Nice stay bar extremely disappointed that the restaurant and bar was closed I would’ve have looked elsewhere if I’d known
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Great room and absolutely lovely hotel. Breakfast is nice but have to pay extra for a full English. Will definitely be staying here again!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Lovely staff, nice clean surroundings. Room was spacious and big bathroom with the bonus of a bath. Only downside was only 1set of towels supplied. Only stayed 1 night so didn’t go ask for more, just managed. Would I stay again? Yes definitely
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Good comfortable stay in individual chalet style rooms. The restaurant food was very good too. Overall great value and an ideal location close to Hillsborough and all routes around Sheffield.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

A very helpful young woman was happy to spend time finding us a pub to watch the football
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Clean room, nice bath, friendly staff. Good location. Free parking.