Nomada Hotel Origen

Kelas hartanah: 3
Hotel dengan restoran, berhampiran Taman Poblado

Pilih tarikh untuk melihat harga

Nomada Hotel Origen berada sejauh 2.4 km dari lapangan terbang dan menawarkan pengangkutan ulang-alik (tersedia 24 jam). Anda boleh menjamu selera di restoran atau bersantai di penghujung hari dengan minuman dari bar/ruang istirahat. Tambahan lagi, Taman Poblado dan Taman Lleras terletak dalam jarak 15 minit dengan berjalan kaki. Pengangkutan awam berada berdekatan: jarak Stesen Poblado ialah 8 minit dengan berjalan kaki.
VIP Access

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Bar
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (7)

  • Pengemasan harian
  • Restoran dan bar/ruang istirahat
  • Teres atas bumbung
  • Sarapan disediakan
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara

Keselesaan seperti di rumah (5)

  • Bilik mandi persendirian
  • Pengemasan harian
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Lif
  • Pengering rambut
Harga semasa ialah RM301
RM301 jumlah
25 Okt - 26 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Standard Room

9.0 daripada 10
Hebat
(2 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Premier Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Premier Double Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Superior Room

  • 36 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Deluxe Double Room

  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Deluxe Room

  • 32 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
43D-117 Cl. 11a, Medellín, 050001

Tempat berdekatan

  • Taman Poblado - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Monterrey Comercial Mall - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Taman Lleras - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Klinik Medellín- El Poblado - 11 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Pusat Membeli-belah Santa Fe - 4 min memandu - 1.8 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Olaya Herrera (EOH) - 5 min memandu
  • Medellín (MDE-José María Córdova Intl.) - 35 min memandu
  • Stesen Poblado - 8 min berjalan kaki
  • Stesen Industriales - 30 min berjalan kaki
  • Pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang (surcaj)

Restoran

  • ‪Hija Mía Nómada - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Ziruma Tiki Bar - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Barbacoa Burger & Beer - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Gabo - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Malevo Restaurante - ‬1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Nomada Hotel Origen

  • Nomada Hotel Origen berada sejauh 2.4 km dari lapangan terbang dan menawarkan pengangkutan ulang-alik (tersedia 24 jam). Anda boleh menjamu selera di restoran atau bersantai di penghujung hari dengan minuman dari bar/ruang istirahat. Tambahan lagi, Taman Poblado dan Taman Lleras terletak dalam jarak 15 minit dengan berjalan kaki. Pengangkutan awam berada berdekatan: jarak Stesen Poblado ialah 8 minit dengan berjalan kaki.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 16 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
    • Masa daftar keluar adalah 11:00

Arahan daftar masuk khas

    • Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan); untuk pengaturan pengambilan, tetamu mesti menghubungi hartanah 24 jam sebelum tiba, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan

Kanak-kanak

    • Ibu bapa dikehendaki membawa sijil lahir anak dan ID foto*
    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))

Tempat letak kereta

    • Tiada parkir di tapak hartanah

Transit

    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang dengan permintaan ((tersedia 24 jam))*

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan Eropah (surcaj) setiap hari 7:00–11:00
  • Restoran
  • Bar/ruang istirahat

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Kemudahan

  • Teres atas bumbung

Kebolehcapaian

  • Lif
  • Lebar pintu lif (sentimeter): 100
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang boleh diakses
  • Lantai rata di dalam bilik

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 40-inci TV Pintar

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)
  • Skrin tingkap

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus
  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Pancuran mandi sahaja
  • Sabun dan syampu
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))
  • Pencetak

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik
  • Buku panduan/pengesyoran

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Anda mungkin diperlukan membayar caj yang berikut di hartanah: Cukai Nilai Tambah (VAT) Colombia pada kadar 19%. Pengecualian VAT tersedia kepada pengembara yang mengemukakan pasport dan visa pelancong yang sah, yang menunjukkan mereka bukan penduduk Colombia dan yang membayar menggunakan kad asing atau melalui pindahan bank dari luar Colombia. Pengecualian ini hanya terpakai untuk tempahan pakej pelancong (penginapan serta perkhidmatan perjalanan lain).

Kemudahan tambahan

  • Sarapan Eropah ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira COP 45000 untuk dewasa dan COP 45000 untuk kanak-kanak
  • Perkhidmatan pengangkutan ulang-alik lapangan terbang ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak COP130000 setiap kenderaan (sehala, Maksimum seramai 4 orang)

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Jika anda mengembara dengan kanak-kanak, hartanah penginapan anda mungkin menghendaki anda untuk mengemukakan dokumen-dokumen berikut: Ibu bapa yang mengembara ke Colombia dengan kanak-kanak di bawah umur 18 tahun mungkin perlu mengemukakan sijil kelahiran kanak-kanak tersebut dan pengenalan (ID) bergambar (pasport untuk bukan warganegara Columbia) semasa daftar masuk. Jika saudara-mara atau penjaga yang sah mengembara ke Colombia dengan kanak-kanak tersebut, saudara-mara atau penjaga yang sah berkenaan mungkin perlu mengemukakan kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh kedua ibu bapa dan diperakui oleh notari serta salinan pengenalan (ID) kedua ibu bapa. Jika hanya ibu atau bapa yang mengembara ke Colombia dengan kanak-kanak tersebut, ibu atau bapa berkenaan mungkin perlu mengemukakan kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh ibu atau bapa yang tidak ikut bersama dan diperakui oleh notari. Pelawat yang merancang untuk mengembara dengan kanak-kanak harus berunding dengan pejabat konsulat Colombia sebelum mengembara untuk mendapat panduan selanjutnya.

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api, pengesan asap, dan sistem keselamatan di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Transaksi tanpa tunai tersedia.
Nombor Pendaftaran Hartanah 89323

Juga dikenali sebagai

Nomada Hotel Origen Hotel
Nomada Hotel Origen Medellín
Nomada Hotel Origen Hotel Medellín

Soalan lazim

Adakah Nomada Hotel Origen menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Nomada Hotel Origen mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Nomada Hotel Origen?

Maaf, haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Nomada Hotel Origen?

Maaf, tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah di Nomada Hotel Origen.

Adakah perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang ditawarkan oleh Nomada Hotel Origen?

Ya, pengangkutan ulang-alik lapangan terbang tersedia. Caj adalah sebanyak COP130000 setiap kenderaan sehala.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Nomada Hotel Origen?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Nomada Hotel Origen dan kawasan berdekatan?

Tempat yang disyorkan untuk dilawati termasuk Taman Poblado (5-min walk) dan Taman Lleras (11-min walk), di samping Pueblito Paisa (2.2 mi) dan Pusat Konvensyen Plaza Mayor (2.3 mi).

Adakah terdapat restoran di Nomada Hotel Origen atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Apakah suasana di sekitar Nomada Hotel Origen?

Nomada Hotel Origen terletak sejauh 8 minit berjalan kaki dari Stesen Poblado dan 5 minit berjalan kaki dari Taman Poblado.

Ulasan

Nomada Hotel Origen Ulasan

9.0

Hebat

9.6

Kebersihan

8.6

Kemudahan

9.6

Kakitangan & perkhidmatan

9.2

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Todo estuvo excelente. El único "pero" es que está situado en una zona con muchos restaurantes y bares, lo que mantiene ruido alto en la noche.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent hotel and a fantastic neighborhood I really loved it!!!
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

The hotel is good.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Lovely service, clean rooms.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Tiene todo lo que buscas. Un lugar muy tranquilo, hermoso y céntrico. La arquitectura es hermosa, es limpio, son muy amables y tiene cafetería y restaurante.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excelente lugar, muchas años visitando Medellin y este lugar es una de las mejores opciones donde me he podido quedar.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Everything was amazing close to everything good rooftop bar and restaurant food was excellent
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Lovely place, great service, awesome food!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

We had a great stay at Nomada Hotel Origen and would absolutely recommend it, especially for a small group. Our room had plenty of space for three people, which made the stay much more comfortable than we expected. What stood out most was how well the hotel handled the earthquake during our stay. The building felt solid and well maintained, and the alarm system worked exactly as it should, which gave us a lot of reassurance in a stressful moment. The staff were also incredibly friendly, helpful, and attentive throughout our stay. Between the spacious room, good location, helpful team, and the sense that the property has strong infrastructure and safety systems in place, we felt very well taken care of.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The property is cozy and in the middle of everything. Clean and everything is just perfect! Thank you to all the staff
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Habitación limpia y cómoda. Excelente atención.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

The room was great, but we had an issue with ants that wasn't fully addressed during our stay. The location is wonderful though!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Definitivamente la pasamos como en casa lo recomiendo al 100/%
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Todo perfecto
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Hotel muito bonito, bem localizado e com disposição de interiores diferenciada. O quarto era bem bonito e aconchegante. Pontos de atenção: não tinha suporte para itens pessoais no banheiro, na parte de banho e na parte da pia; o quarto era virado para rua principal, não tendo boa acústica para o barulho dos veículos e transeuntes.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Buena relación precio calidad.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

No tengo ninguna queja todo estuvo demas agradecido por todo
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very clean. Excellent location helpful staff
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

El cuarto pequeño pero completo y agusto Excelente atencion y servicio
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

El personal y la habitacion en general muy bien
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Staff was AMAZING
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent!

Excellent Location and beautiful property
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Un lugar hermoso y el trato espectacular
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

La habitación muy bonita y grande!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Beautiful