Hotel de la poste
Hotel Alos-Sibas-Abense dengan 20 restoran dan 19 bar/ruang istirahat
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Hotel de la poste





Apabila mengunjungi Alos-Sibas-Abense, Hotel de la poste ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Tetamu yang ingin menjamu selera boleh berkunjung ke Baratzegi, salah sebuah daripada 20 restoran yang menyajikan masakan Perancis dan dibuka untuk sarapan dan makan tengah hari.
Kemudahan popular
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Bar
- Kemudahan dobi
Kemudahan utama (7)
Kemudahan utama (7)
- Pengemasan (atas permintaan)
- 20 restoran dan 19 bar/ruang istirahat
- Sarapan disediakan
- 16 kedai kopi/kafe
- Dobi layan diri
- Perkhidmatan rencam
- Meja/kaunter hadapan waktu terhad
Keselesaan seperti di rumah (5)
Keselesaan seperti di rumah (5)
- Bilik mandi persendirian
- Kemudahan dobi
- Letak kenderaan sendiri percuma
- Permainan kanak-kanak
- Kerusi tinggi
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik
Twin Room, 2 Katil Bujang (Single), Non Smoking
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Classic Double Room, Non Smoking, Mountain View
- Pemandangan gunung
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
Family Suite, Non Smoking, Private Bathroom
- 2 bilik tidur
- Boleh menampung 4
- 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Classic Quadruple Room, Mountain View
- Pemandangan gunung
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 4
- 4 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Hartanah serupa

Hôtel Andreinia
Esterencuby
Hôtel Andreinia
Esterencuby
- Kolam renang
- Spa
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.0 daripada 10, Hebat, 131 ulasan
9.0
Hebat
131 ulasan
Harga ialah RM483
RM483
RM554 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Ogo - 30 Ogo

Domaine Agerria
Mauleon-Licharre
Domaine Agerria
Mauleon-Licharre
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.2 daripada 10, Hebat, 112 ulasan
9.2
Hebat
112 ulasan
Harga ialah RM400
RM400
RM469 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Sep - 13 Sep

Auberge de l'Etable
Montory
Auberge de l'Etable
Montory
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.6 daripada 10, Terbaik, 99 ulasan
8.6
Terbaik
99 ulasan
Harga ialah RM406
RM406
RM476 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Sep - 12 Sep

Hotel Restaurant Chilo
Barcus
Hotel Restaurant Chilo
Barcus
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.6 daripada 10, Luar Biasa, 25 ulasan
9.6
Luar Biasa
25 ulasan

Hôtel et Restaurant du Col Osquich
Musculdy
Hôtel et Restaurant du Col Osquich
Musculdy
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 23 ulasan
8.4
Sangat Baik
23 ulasan

Hôtel Mendi Alde
Osses
Hôtel Mendi Alde
Osses
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
7.6 daripada 10, Baik, 30 ulasan
7.6
Baik
30 ulasan

Camping Uhaitza - Chalets
Gotein-Libarrenx
Camping Uhaitza - Chalets
Gotein-Libarrenx
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
9.0 daripada 10, Hebat, 2 ulasan
9.0
Hebat
2 ulasan

Camping Uhaitza Le Saison
Gotein-Libarrenx
Camping Uhaitza Le Saison
Gotein-Libarrenx
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

marmissola karika, 3, Alos-Sibas-Abense, Pyrénées-Atlantiques, 64470
Tempat berdekatan
- Gorges de Kakuetta - 20 min memandu - 18.1 km
- Aventure Parc Aramits - 21 min memandu - 19.9 km
- Gua Verna - 24 min memandu - 21.5 km
- Tempat Peranginan Ski La Pierre-St-Martin - 28 min memandu - 25.3 km
- Lindt & Sprüngli - 34 min memandu - 31.9 km
Bergerak
- Pau (PUF-Pau - Pyrenees) - 96 min memandu
- Stesen Lurbe-Saint-Christau - 31 min memandu
- Stesen Oloron-Sainte-Marie - 31 min memandu
- Stesen Bidos - 33 min memandu
Restoran
- Les Pyrénées - 17 min berjalan kaki
- Cidrerie Lacassie - 26 min memandu
- Restaurant le Grand Tétras - 26 min memandu
- Primus Claude - 10 min memandu
- Etchebarne Jean-Baptiste - 11 min memandu
Tentang hartanah ini
Hotel de la poste
- Apabila mengunjungi Alos-Sibas-Abense, Hotel de la poste ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Tetamu yang ingin menjamu selera boleh berkunjung ke Baratzegi, salah sebuah daripada 20 restoran yang menyajikan masakan Perancis dan dibuka untuk sarapan dan makan tengah hari.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 7 bilik
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
- Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:00 - 12:00 tengah malam
- Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 18
Haiwan peliharaan
- Haiwan peliharaan dibenarkan menginap ((anjing dan kucing sahaja)*
- Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
Internet
- Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 25+ Mbps)
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri selamat, tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
- Parkir percuma di luar tapak hartanah sejauh 1 meter
- Parkir di bahu jalan tersedia
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Sarapan pesanan masak (surcaj) setiap hari 8:00–9:30
- 20 restoran
- 19 bar/ruang istirahat
- 16 kedai kopi
Membuat perjalanan dengan kanak-kanak
- Permainan kanak-kanak
- Palang katil
- Penampan bucu
- Penutup palam
Bekerja jauh dari rumah
- Ruang kerja berkongsi
Perkhidmatan
- Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)
- Perkhidmatan rencam
- Kemudahan dobi
- Pakej romantik
Kemudahan bilik
Segarkan diri
- Bilik mandi persendirian
- Pancuran mandi sahaja
- Sabun dan syampu
- Pengering rambut (atas permintaan)
- Tuala
- Tisu tandas
Kekal terhubung
- Meja
- Wi-fi percuma (berkelajuan 25+ Mbps)
Makanan dan minuman
- Kerusi tinggi
Lain-lain
- Atas permintaan
Ciri istimewa
Tempat Makan
Baratzegi - restoran keluarga ini khusus dalam masakan Perancis dan menyajikan sarapan dan makan tengah hari. Para tetamu boleh menikmati minuman di bar. Dibuka setiap hari
Bar de la poste - bar di tapak. Dibuka setiap hari
Fi & dasar
Fi mandatori
Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
- Cukai bandar raya dikenakan: EUR 6.91 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 18 tahun.
Kemudahan tambahan
- Sarapan pesanan masak ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira EUR 9 untuk dewasa dan EUR 9 untuk kanak-kanak
Haiwan peliharaan
- Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
- Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak EUR10 setiap haiwan kesayangan, seminggu
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 1000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.
Nombor Pendaftaran Hartanah 10579815
Juga dikenali sebagai
Hotel de la poste Hotel
Hotel de la poste Alos-Sibas-Abense
Hotel de la poste Hotel Alos-Sibas-Abense
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hotel de la poste?
Ya, kucing dan anjing dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak EUR10 setiap haiwan kesayangan, seminggu. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Hotel de la poste?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hotel de la poste?
Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di Hotel de la poste dan kawasan berdekatan?
Hotel de la poste mempunyai 19 bar.
Adakah terdapat restoran di Hotel de la poste atau kawasan berdekatan?
Ya, terdapat 20 restoran di tapak hartanah, menampilkan masakan Perancis.
Apakah suasana di sekitar Hotel de la poste?
Hotel de la poste meletakkan anda di tengah-tengah Alos-Sibas-Abense. Tarikan popular termasuk Gorges de Kakuetta, yang terletak sejauh 19 minit memandu kereta.