Seluruh pangsapuri
Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden
Kelas hartanah: 3
Pangsapuri Finkenberg dengan balkoni
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden





Apabila mengunjungi Finkenberg, Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Sorotan lain termasuk teres dan taman.
Ulasan
8.08.0 daripada 10
Sangat baik
Kemudahan popular
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
Kemudahan utama (3)
Kemudahan utama (3)
- 3 pangsapuri bebas asap rokok
- Teres
- Taman
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- 6 bilik tidur
- Taman
- Teres
- Tab mandi atau pancuran
- Perkhidmatan TV digital
- Letak kenderaan sendiri percuma
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik
Lihat semua foto untuk Deluxe Apartment, 3 Bedrooms

Deluxe Apartment, 3 Bedrooms
- 70 meter persegi
- 3 bilik tidur
- Boleh menampung 6
- 1 Katil Sofa Kelamin, 2 Katil Bujang XL (Large Single) dan 1 Katil Bujang (Single)
Lihat semua foto untuk Comfort Apartment, 2 Bedrooms

Comfort Apartment, 2 Bedrooms
- 50 meter persegi
- 2 bilik tidur
- Boleh menampung 4
- 1 Katil Bujang XL (Large Single) dan 1 Katil Dua Tingkat Bujang
Lihat semua foto untuk Classic Apartment, 3 Bedrooms

Classic Apartment, 3 Bedrooms
- 60 meter persegi
- 3 bilik tidur
- Boleh menampung 6
- 1 Katil Sofa Kelamin dan 2 Katil Bujang XL (Large Single)
Hartanah serupa

Mountain Resort M&M
Finkenberg
Mountain Resort M&M
Finkenberg
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Bar
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 17 ulasan
10
Luar Biasa
17 ulasan

Zillertal Suites Fügen by ALPS RESORTS
Fuegen
Zillertal Suites Fügen by ALPS RESORTS
Fuegen
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 6 ulasan
8.4
Sangat Baik
6 ulasan

VAYA Zillertal
Aschau Im Zillertal
VAYA Zillertal
Aschau Im Zillertal
- Kolam renang
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
9.0 daripada 10, Hebat, 105 ulasan
9.0
Hebat
105 ulasan
Harga ialah RM887
RM887
RM1,000 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

Residenz Schiestl
Fuegenberg
Residenz Schiestl
Fuegenberg
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 14 ulasan
10
Luar Biasa
14 ulasan

HAIDVOGL MAVIDA Zell am See
Zell am See
HAIDVOGL MAVIDA Zell am See
Zell am See
- Kolam renang
- Spa
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Wi-Fi percuma
9.0 daripada 10, Hebat, 349 ulasan
9.0
Hebat
349 ulasan
Harga ialah RM497
RM497
RM571 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Sep - 14 Sep

Resort Schrofenblick
Schwendau
Resort Schrofenblick
Schwendau
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Spa
9.8 daripada 10, Luar Biasa, 45 ulasan
9.8
Luar Biasa
45 ulasan

AvenidA Mountain Lodges Saalbach
Saalbach-Hinterglemm
AvenidA Mountain Lodges Saalbach
Saalbach-Hinterglemm
- Dapur
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Kawasan istirahat
9.6 daripada 10, Luar Biasa, 37 ulasan
9.6
Luar Biasa
37 ulasan
Harga ialah RM500
RM500
RM578 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Sep - 17 Sep

Explorer Hotel Zillertal
Kaltenbach
Explorer Hotel Zillertal
Kaltenbach
- Sarapan Percuma
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
9.0 daripada 10, Hebat, 78 ulasan
9.0
Hebat
78 ulasan
Harga ialah RM621
RM621
RM708 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Grand Elisabeth
Bad Ischl
Grand Elisabeth
Bad Ischl
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Parkir tersedia
9.6 daripada 10, Luar Biasa, 47 ulasan
9.6
Luar Biasa
47 ulasan
Harga ialah RM812
RM812
RM926 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Sep - 20 Sep

Alpenhotel Tirolerhof
Gerlos
Alpenhotel Tirolerhof
Gerlos
- Sarapan Percuma
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
9.6 daripada 10, Luar Biasa, 130 ulasan
9.6
Luar Biasa
130 ulasan
Harga ialah RM369
RM369
RM430 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Sep - 25 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar
Finkenberg, Tyrol
Tempat berdekatan
- Gletscherwelt Zillertal 3000 - 11 min berjalan kaki - 1.0 km
- Zillertal - 16 min berjalan kaki - 1.4 km
- Kawasan Ski Ahorn - 3 min memandu - 2.8 km
- Hauptstraße - 4 min memandu - 3.2 km
- Gondola Ahornbahn - 4 min memandu - 3.2 km
Bergerak
- Innsbruck (INN-Kranebitten) - 66 min memandu
- Stesen Mayrhofen - 3 min memandu
- Stesen Bichl im Zillertal - 6 min memandu
- Stesen Ramsau - Hippach - 13 min memandu
Restoran
- Lärchwaldhütte - 43 min memandu
- Café Kostner - 4 min memandu
- Hotel-Gasthof Brücke - 4 min memandu
- Happy End - 3 min memandu
- Brück'n Stadl - 4 min memandu
Tentang hartanah ini
Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden
- Apabila mengunjungi Finkenberg, Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Sorotan lain termasuk teres dan taman.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- 3 pangsapuri
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00
- Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
- Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 18
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Makanan dan minuman
- Ketuhar
- Cerek elektrik
Bilik tidur
- Cadar katil disediakan
Bilik mandi
- Tab mandi atau pancuran
Kawasan luar
- Balkoni
- Teres
- Taman
Keselesaan
- Sistem pemanasan
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Tiada lif
- Hartanah bebas asap rokok
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Umum
- 3 bilik
- Perabot unik
Fi & dasar
Fi mandatori
Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
- Cukai bandar raya dikenakan: EUR 2.60 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 15 tahun.
Dasar
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
Comfortable In Mayrhofen With
Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden Apartment
Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden Finkenberg
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden?
Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden dan kawasan berdekatan?
Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden mempunyai taman.
Adakah Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden mempunyai ruang persendirian terbuka?
Ya, setiap pangsapuri menampilkan balkoni.
Apakah suasana di sekitar Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden?
Comfortable Apartment in Mayrhofen With Garden terletak sejauh 18 minit berjalan kaki dari Gletscherwelt Zillertal 3000 dan 20 minit berjalan kaki dari Zillertal.