Refugio Bela Ilha

Hartanah 3.0 bintang
Pousada berhadapan pantai di Florianópolis dengan restoran, bar pantai

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila mengunjungi Florianópolis, Refugio Bela Ilha ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Tetamu yang ingin menjamu selera boleh meninjau restoran, dan bar/ruang istirahat merupakan tempat yang sempurna untuk menikmati minuman selepas hari yang memenatkan. Bar pantai dan taman merupakan sorotan lain.

Ulasan

7.6 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Sarapan Percuma
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Bar

Kemudahan utama (9)

  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Di pantai
  • Restoran dan bar/ruang istirahat
  • Bar pantai
  • Penyaman udara
  • Taman
  • Gril arang
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Bantuan pelancongan/tiket

Keselesaan seperti di rumah (4)

  • Televisyen
  • Taman
  • Bar mini
  • Gril arang
Harga semasa ialah RM328
RM336 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Jul - 5 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Basic Double Room

  • 10 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Family Cabin

  • 14 meter persegi
  • Boleh menampung 6
  • 2 Katil Kelamin (Double) ATAU 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Double Room

  • Pemandangan lagun
  • 10 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Servidão Caminho Costa da Lagoa, 113, Florianópolis, SC, 88062-370

Tempat berdekatan

  • Tasik Luar - 1 min berjalan kaki - 0.1 km

Bergerak

  • Florianópolis (FLN-Hercílio Luz Intl.) - 9.5 batu/15.3 km

Restoran

  • Busanello Lanches
  • Bar Do Tiao
  • Bistrô Da Gatona
  • ‪Restaurante Cabral - ‬15 min berjalan kaki
  • ‪Restaurante Lagoa Bonita - ‬11 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Refugio Bela Ilha

  • Apabila mengunjungi Florianópolis, Refugio Bela Ilha ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Tetamu yang ingin menjamu selera boleh meninjau restoran, dan bar/ruang istirahat merupakan tempat yang sempurna untuk menikmati minuman selepas hari yang memenatkan. Bar pantai dan taman merupakan sorotan lain.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 3 bilik
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah hari
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 9:00 - 20:30
    • Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 21:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Tetamu disyorkan agar memuat turun aplikasi mudah alih whatsapp hartanah sebelum daftar masuk
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Ibu bapa dikehendaki membawa sijil lahir anak dan ID foto*
    • Tiada katil bayi (katil budak)
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap dengan percuma (anjing dan kucing sahaja)
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Tiada parkir di tapak hartanah
DONE

Maklumat lain

    • Kawasan merokok yang ditetapkan (denda dikenakan)

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma setiap pagi 8:00–10:00
  • Restoran
  • Bar/ruang istirahat
  • Bar pantai
  • Gril arang

Aktiviti menarik

  • Di pantai

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)
  • Bantuan pelancongan/tiket

Kemudahan

  • Taman
  • Dok
  • Kawasan hiburan luar

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 32-inci TV
  • Saluran TV satelit

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Bar mini

Tidur dengan nyenyak

  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Pancuran mandi sahaja
  • Sabun
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma (berkelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Lain-lain

  • Atas permintaan

Fi & dasar

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Ibu bapa atau penjaga sah yang mengembara dengan kanak-kanak di bawah umur 18 tahun mesti mengemukakan sijil kelahiran kanak-kanak tersebut dan kad pengenalan bergambar (misalnya, pasport) semasa daftar masuk. Untuk perjalanan antarabangsa ke Brazil, jika hanya ibu atau bapa yang mengembara dengan kanak-kanak, selain sijil kelahiran kanak-kanak dan kad pengenalan bergambar, ibu atau bapa berkenaan mesti juga mengemukakan surat kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh ibu atau bapa yang tidak ikut bersama dan diperakui oleh notari. Sekiranya ibu bapa atau penjaga sah, sebagaimana perlu, tidak dapat atau tidak rela memberi kebenaran ini, maka kebenaran kehakiman adalah perlu. Pelawat yang berhasrat untuk mengembara ke Brazil dengan kanak-kanak harus berunding dengan pejabat konsulat Brazil sebelum mengembara untuk mendapat maklumat lanjut.

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

Refugio Bela Ilha Brazil
Refugio Bela Ilha Florianópolis
Refugio Bela Ilha Pousada (Brazil)
Refugio Bela Ilha Pousada (Brazil) Florianópolis

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Refugio Bela Ilha?

Ya, kucing dan anjing menginap secara percuma.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Refugio Bela Ilha?

Maaf, tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah di Refugio Bela Ilha.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Refugio Bela Ilha?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah hari. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Apakah aktiviti yang tersedia di Refugio Bela Ilha dan kawasan berdekatan?

Refugio Bela Ilha mempunyai taman.

Adakah terdapat restoran di Refugio Bela Ilha atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Apakah suasana di sekitar Refugio Bela Ilha?

Refugio Bela Ilha terletak di Lagoa da Conceicao.

Ulasan

Refugio Bela Ilha Ulasan

7.6

Baik

8.8

Kebersihan

10

Kakitangan & perkhidmatan

8.0

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Disahkan

8/10 Sangat baik

Lugar muito tranquilo e exótico diferente pelo transporte de barco a região.
Simone, perjalanan 2 malam
Disahkan

6/10 Baik

Estava precisando muito descansar e por isso escolhi me hospedar neste hotel. Não sou de floripa e não sabia que tinha um restaurante anexo ao hotel. O barulho de pessoas falando e música ao vivo em volume alto, fez com que meu descanso não acontecesse e acabei ficando o tempo todo no quarto pq o lugar estava lotado. O dono, sua família e os funcionários são extremamente atenciosos. O quarto está novinho e é como na foto. O contato com a lagoa e a experiência do barco são muito boas. Mas faltou na descrição detalhes sobre a dinâmica do lugar. Pelo valor alto que paguei, não conseguir atingir meu objetivo de descanso e aproveitar o lugar por conta do barulho e excesso de pessoas foi frustrante. Começa 10h e acaba perto das 19h sem parar. Quem não é de floripa, precisa se atentar a isso. Fds e feriado não tem como descansar
CLAREN DE, perjalanan 2 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Carla, perjalanan 1 malam
Disahkan

6/10 Baik

Jeferson, perjalanan 1 malam