RedPanda Jungle Camp

Hartanah 3.0 bintang
Tempat peranginan gunung di Gyalshing dengan restoran dan pusat persidangan

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila mengunjungi Gyalshing, RedPanda Jungle Camp ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan.

Kemudahan popular

  • Sarapan Percuma
  • Parkir tersedia
  • Restoran

Kemudahan utama (11)

  • Pengemasan harian
  • Restoran
  • Perkhidmatan bilik
  • Pusat persidangan
  • Pusat Perniagaan
  • Bilik mesyuarat
  • Taman
  • Tempat berkelah
  • Gril arang
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Dewan bankuet

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Tempat makan berasingan
  • Tempat duduk berasingan
  • Taman
  • Pengemasan harian
  • Gril arang
Harga semasa ialah RM77
RM82 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Jul - 17 Jul

Pilihan bilik

Deluxe Double Room, Balcony, Hill View

  • Pemandangan bukit
  • 37 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Panoramic Studio Suite, Balcony, Hill View

  • Pemandangan bukit
  • 74 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Red Panda Jungle Camp, Gyalshing, SK, 737121

Tempat berdekatan

  • Singshore Suspension Bridge - 44 min memandu - 17.7 km
  • Pemayangtse - 60 min memandu - 29.3 km

Bergerak

  • Gangtok (PYG-Pakyong) - 24.3 batu/39.1 km

Restoran

  • ‪Yangthang Dzimkha Resorts - ‬52 min memandu
  • ‪anjela hamvor - ‬51 min memandu
  • ‪Mock Too - ‬52 min memandu
  • ‪10th Planet - ‬69 min memandu
  • ‪Lotus Bakery - ‬52 min memandu

Tentang hartanah ini

RedPanda Jungle Camp

  • Apabila mengunjungi Gyalshing, RedPanda Jungle Camp ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 11 bilik
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 10:30; Masa tamat daftar masuk: 9:00
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 9:00
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:00 - 20:00
    • Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Kanak-kanak mungkin tidak layak untuk sarapan percuma
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Parkir percuma di luar tapak hartanah sejauh 2 meter
    • Parkir di bahu jalan tersedia

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma setiap pagi 8:00–10:00
  • Restoran
  • Gril arang
  • Perkhidmatan bilik (waktu terhad)

Bekerja jauh dari rumah

  • Pusat perniagaan
  • Bilik mesyuarat
  • Pusat persidangan

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)

Kemudahan

  • Taman
  • Tempat berkelah
  • Dewan bankuet
  • Kawah api
  • Kawasan hiburan luar
  • Laluan pejalan kaki ke air

Kemudahan bilik

Keselesaan di rumah

  • Sistem pemanasan (kawalan suhu)
  • Selipar

Aktiviti untuk dinikmati

  • Balkoni
  • Tempat makan berasingan
  • Tempat duduk berasingan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Sabun dan syampu
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Meja

Lain-lain

  • Setiap hari

Fi & dasar

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima wang tunai.

Juga dikenali sebagai

RedPanda Jungle Camp Resort
RedPanda Jungle Camp Geyzing
RedPanda Jungle Camp Resort Geyzing

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di RedPanda Jungle Camp?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di RedPanda Jungle Camp?

Tiada, namun terdapat tempat letak kenderaan percuma berdekatan.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di RedPanda Jungle Camp?

Masa mula daftar masuk: 10:30; Masa tamat daftar masuk: 9:00. Masa daftar keluar adalah 9:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di RedPanda Jungle Camp dan kawasan berdekatan?

RedPanda Jungle Camp mempunyai tempat berkelah dan taman.

Adakah terdapat restoran di RedPanda Jungle Camp atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Adakah RedPanda Jungle Camp mempunyai ruang persendirian terbuka?

Ya, setiap bilik menampilkan balkoni.