B&B HOTEL Valenciennes Onnaing 3 étoiles

Hotel Onnaing dengan restoran dan bar/ruang istirahat

Pilih tarikh untuk melihat harga

B&B HOTEL Valenciennes Onnaing 3 étoiles ialah pilihan penginapan yang bagus di Onnaing. Tetamu yang ingin menjamu selera boleh meninjau restoran, dan bar/ruang istirahat merupakan tempat yang sempurna untuk menikmati minuman selepas hari yang memenatkan.

Ulasan

8.6 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Bar

Kemudahan utama (9)

  • Pengemasan harian
  • Restoran dan bar/ruang istirahat
  • Sarapan disediakan
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Penyaman udara
  • Bar/deli snek
  • Mesin layan diri
  • Ketuhar gelombang mikro di kawasan bersama
  • TV di ruang bersama

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Pengemasan harian
  • Lif
  • Perkhidmatan TV digital
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • Bar/deli snek
Harga semasa ialah RM327
RM360 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Ogo - 2 Ogo

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 8 daripada 8 bilik

Double Room, Accessible, Non Smoking

  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Double Room, Non Smoking

  • 13 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Double Room, Non Smoking

  • 13 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Standard Twin Room, Non Smoking

  • 13 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Quadruple Room, Non Smoking

  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Chambre Double Accès Handicapé

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Chambre Double Plus

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Chambre Double

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
97 Rue Jacky Leroy, Onnaing, Hauts-de-France, 59264

Tempat berdekatan

  • Taman Semula Jadi Wilayah Scarpe-Escaut - 3 min memandu - 2.3 km
  • Dewan Bandar Raya Valenciennes - 15 min memandu - 6.6 km
  • Stadium Pierre Mauroy - 39 min memandu - 69.1 km
  • Lille Grand Palais - 45 min memandu - 74.0 km
  • Paira Daiza - 45 min memandu - 48.6 km

Bergerak

  • Lille (LIL-Lesquin) - 46 min memandu
  • Stesen Valenciennes Le Poirier Univeriste - 11 min memandu
  • Stesen Beuvrages - 15 min memandu
  • Stesen Hainin - 15 min memandu

Restoran

  • ‪Irish Coffee - ‬7 min memandu
  • ‪L'avant Scène - ‬8 min memandu
  • ‪La Table du Marché - ‬8 min memandu
  • ‪La Rhumerie - ‬8 min memandu
  • ‪La Fabrique A Pains - ‬8 min memandu

Tentang hartanah ini

B&B HOTEL Valenciennes Onnaing 3 étoiles

  • B&B HOTEL Valenciennes Onnaing 3 étoiles ialah pilihan penginapan yang bagus di Onnaing. Tetamu yang ingin menjamu selera boleh meninjau restoran, dan bar/ruang istirahat merupakan tempat yang sempurna untuk menikmati minuman selepas hari yang memenatkan.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 75 bilik
    • Setinggi 5 tingkat
DONE

Tiba/Pulang

    • Daftar masuk bermula jam 14:00
    • Daftar masuk ekspres tersedia
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Meja sambut tetamu dibuka Isnin - Ahad (6:30 - 11:00) dan Isnin - Ahad (16:00 - 22:00)
    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap*
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet (surcaj) 6:30–10:00 pada hari biasa dan 7:30–10:30 pada hujung minggu
  • Makan malam dihoskan setiap hari dengan surcaj
  • Restoran
  • Bar/ruang istirahat
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Ketuhar gelombang mikro berkongsi
  • Bar/deli snek

Kemudahan

  • Televisyen di ruang bersama

Kebolehcapaian

  • Lif

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 80-cm TV skrin rata
  • Saluran TV digital

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara dan sistem pemanasan

Tidur dengan nyenyak

  • Bilik kalis bunyi
  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Pejabat
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Lain-lain

  • Setiap hari

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Sarapan bufet ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira EUR 13.90 hingga 14.90 untuk dewasa dan EUR 4.50 hingga 4.50 untuk kanak-kanak
  • Makan malam dihoskan dengan bayaran sebanyak EUR16

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak EUR6 setiap haiwan kesayangan, semalam

Dasar

Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 1000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.

Juga dikenali sebagai

B&b Valenciennes Onnaing
B&B Hotel Valenciennes Onnaing Hotel
B&B Hotel Valenciennes Onnaing ONNAING
B&B Hotel Valenciennes Onnaing Hotel ONNAING

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di B&B HOTEL Valenciennes Onnaing 3 étoiles?

Ya, haiwan kesayangan dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak EUR6 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di B&B HOTEL Valenciennes Onnaing 3 étoiles?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di B&B HOTEL Valenciennes Onnaing 3 étoiles?

Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 14:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari. Daftar masuk ekspres tersedia.

Adakah terdapat restoran di B&B HOTEL Valenciennes Onnaing 3 étoiles atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Ulasan

B&B HOTEL Valenciennes Onnaing 3 étoiles Ulasan

8.6

Cemerlang

9.6

Kebersihan

9.6

Kemudahan

9.6

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Disahkan

8/10 Sangat baik

Etwas abseits gelegen und unbedingt beachten, dass man der Autobahn abgewandt einchecken muss!!
Ronny, perjalanan 4 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Impeccable
Thomas, perjalanan 1 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Comme l’hôtel est très récent, voire neuf donc tout était impeccable personnel, très aimable
genevieve, perjalanan 1 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Très bien hôtel neuf , très propre , personne très agréable, le petit déjeuner très bien est pas chères
Kevin, perjalanan 1 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Christophe, perjalanan 1 malam
Disahkan

6/10 Baik

Chaimae, perjalanan 2 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Murielle, perjalanan 1 malam