Hotel Villette

Kelas hartanah: 3.5
Berhadapan tasik hotel dengan restoran, berhampiran Bahnhofstrasse

Pilih tarikh untuk melihat harga

Hotel Villette mempunyai kelab malam dan terletak dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Bahnhofstrasse. Tetamu yang mahu menjamu selera boleh ke Krugstübli, yang menyajikan masakan Timur Tengah dan dibuka untuk makan tengah hari dan makan malam. Sorotan lain termasuk bar/ruang istirahat dan bar/deli snek. Hartanah ini terletak berdekatan dengan pengangkutan awam: jarak Hentian Trem Bellevue ialah 2 minit dan Hentian Trem Helmhaus ialah 3 minit.

Ulasan

6.4 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Bar

Kemudahan utama (12)

  • Berhampiran pantai
  • Restoran dan bar/ruang istirahat
  • Kelab malam
  • Kedai kopi/kafe
  • Penyaman udara
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Bar/deli snek
  • Perkhidmatan dobi
  • Dobi layan diri
  • Salun rambut
  • Perkhidmatan rencam
  • Tempat simpanan bagasi

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Televisyen
  • Kemudahan dobi
  • Pemain DVD
  • Peralatan tempat tidur premium
  • Pengemasan terhad
  • Tempat letak kenderaan di luar tapak hartanah tersedia

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Single Room, Shared Bathroom

  • Pemandangan bandar
  • 11 meter persegi
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)

Double Room, Shared Bathroom

  • Pemandangan bandar
  • 11 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Double Room

  • Pemandangan bandar
  • 18 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Triple Room

  • Pemandangan bandar
  • 25 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 3 Katil Bujang (Single)

Suite, Kitchen

  • Pemandangan bandar
  • 30 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Kruggasse 4, Zürich, ZH, 8001

Tempat berdekatan

  • Grossmuenster - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Panggung Opera Zurich - 5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Kunsthaus Zurich - 5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Bahnhofstrasse - 6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Lindenhof - 8 min berjalan kaki - 0.7 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Zurich Airport (ZRH) - 23 min memandu
  • Stesen Zürich Limmatquai - 7 min berjalan kaki
  • Zurich (ZLP-Stesen Kereta Api Zurich HB) - 16 min berjalan kaki
  • Stesen Sentral Zürich - 17 min berjalan kaki
  • Hentian Trem Bellevue - 2 min berjalan kaki
  • Hentian Trem Helmhaus - 3 min berjalan kaki
  • Stadelhofen S-Bahn - 4 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪Bauschänzli - ‬6 min berjalan kaki
  • ‪Sternen Grill - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Odeon - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Imbiss Riviera - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Bistro & Grill am See - ‬3 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel Villette

  • Hotel Villette mempunyai kelab malam dan terletak dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Bahnhofstrasse. Tetamu yang mahu menjamu selera boleh ke Krugstübli, yang menyajikan masakan Timur Tengah dan dibuka untuk makan tengah hari dan makan malam. Sorotan lain termasuk bar/ruang istirahat dan bar/deli snek. Hartanah ini terletak berdekatan dengan pengangkutan awam: jarak Hentian Trem Bellevue ialah 2 minit dan Hentian Trem Helmhaus ialah 3 minit.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 15 bilik
    • Setinggi 5 tingkat

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00

Arahan daftar masuk khas

    • Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 15:00 - 12:00 tengah malam
    • Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
    • Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa mesti menghubungi hartanah ini lebih awal bagi mengaturkan daftar masuk.

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Kanak-kanak

    • Sehingga 4 orang kanak-kanak (berumur 1 tahun ke bawah) boleh menginap secara percuma apabila berkongsi bilik dengan ibu bapa atau penjaga, menggunakan peralatan tempat tidur yang sedia ada
    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap ((anjing dan kucing sahaja)*
    • Sekatan dikenakan*

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Restoran
  • Bar/ruang istirahat
  • Kedai kopi
  • Bar/deli snek

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Kanak-kanak menginap secara percuma

Aktiviti menarik

  • Berhampiran pantai

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)
  • Perkhidmatan rencam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Salun rambut
  • Tempat simpanan bagasi

Kemudahan

  • 1 bangunan/menara
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Kelab malam

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Pemain DVD
  • Televisyen
  • Saluran TV kabel

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)

Tidur dengan nyenyak

  • Bilik kalis bunyi
  • Peralatan tempat tidur premium
  • Katil berlapik

Segarkan diri

  • Bilik mandi separa terbuka
  • Pancuran mandi sahaja
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma
  • Telefon

Lain-lain

  • Atas dasar terhad
  • Peti besi dalam bilik

Ciri istimewa

Tempat Makan

Krugstübli - restoran ini khusus dalam masakan Timur Tengah dan menyajikan makan tengah hari dan makan malam. Para tetamu boleh menikmati minuman di bar. Dibuka setiap hari

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Cukai bandar raya dikenakan: CHF 3.50 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 12 tahun.

Haiwan peliharaan

  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak CHF30 setiap haiwan kesayangan, sehari

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah. Dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah.

Juga dikenali sebagai

Hotel Villette
Hotel Villette Zurich
Villette Hotel
Villette Zurich
Hotel Villette Zürich
Villette Zürich
Hotel Villette Hotel
Hotel Villette Zürich
Hotel Villette Hotel Zürich

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hotel Villette?

Ya, kucing dan anjing dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak CHF30 setiap haiwan kesayangan, sehari. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Hotel Villette?

Tiada, namun terdapat tempat letak kenderaan dengan fi terdiskaun berdekatan.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hotel Villette?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Adakah kasino tersedia di Hotel Villette?

Tidak, hotel ini tidak mempunyai kasino, namun Kasino Swiss Zurich (15 minit berjalan kaki) terletak berdekatan.

Apakah aktiviti yang tersedia di Hotel Villette dan kawasan berdekatan?

Hotel Villette mempunyai kelab malam.

Adakah terdapat restoran di Hotel Villette atau kawasan berdekatan?

Ya, Krugstübli menawarkan masakan Timur Tengah.

Apakah suasana di sekitar Hotel Villette?

Hotel Villette terletak di persisiran di Pekan Lama Zürich, sejauh 2 minit berjalan kaki dari Hentian Trem Bellevue dan 6 minit berjalan kaki dari Bahnhofstrasse.

Ulasan

Hotel Villette Ulasan

6.4

Baik

6.8

Kebersihan

8.6

Lokasi

6.6

Kakitangan & perkhidmatan

6.0

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Worse customer service experience

I had the worse customer service experience I have ever had. The hotel is not as expected and they were not concierge/receptionist to complaint about the lack of wifi, the cleaniless et poor amenities. Hotels. Com did not manage to contact the hotel and I am still waiting for my refund for the remaining nights. Very bad experience.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

recomendable

Bien. La ubicación estupenda.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

The main appeal of this place is: location, location, location! is right by the riverfront and tons of shops, bars, restaurants and cafe. Yes, the rooms are small but that is the price you pay for the great location.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nice short stay hotel

Nice little hotel tucked under a restaurant. Room was big enough for two people. Simple and basic setup in the room was enough for a short stay. Good location for visiting old Town and the nearby areas in Zurich
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Zürich

Mycket trevligt stad och omgivningen. Hotellet är bra placerad som utgångspunkt.
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Péssima estadia

Quarto sem ar-condicionado como anunciado (apenas ventilador), sem vista para a cidade como anunciado (apenas para uma ruela lateral), abafado e quente. Roupas de cama velhas e rasgadas.
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

Advarsel - ingen aircondition

Vi bookede hotellet fordi der ver 31 gr og hotellet beskrives til at have aircondition. Men dette hotel har IKKE aircondition - det var et meget dårligt ophold. Får det rettet på hjemmesiden!!!!
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

there are lots of good restaurants and on the Sunday I staid lots of rock bands in the squares.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Hotel en buena zona de zurich, agradable, buen servicio.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Not bad

Heads up the floor shares one bathroom, and without that fan, the room would have been way too hot. The lady at the front desk was very nice, and you can't beat the location for the price.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Ich war auf schlimmeres gefasst

klar, eine Renovation wäre angebracht, aber das Preis - Leistung Verhältnis war ok
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Nous avons payé un séjour de 2 nuits pour 2 chambres et mes collaborateurs ont dû dormir ensemble dans une seule chambre. J'ai contacté l'hôtel qui m'a raccroché au nez et qui ne m'a jamais remboursé la chambre pour les 2 nuits, c'est un scandale.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Mitten in der Stadt aber trotzdem Nachts ruhig. Zimmer sind klein und gemütlich aber man muss sich das Bad mit dem Flur teilen, wenigstens wenn man im fünften Stock ist. Ich würde es für einen Kurzaufenthalt empfehlen, da ich aber auch ein leicht zu befriedigender Mensch bin, sollte das jeder für sich entscheiden. Für Aufenthalte mit Kindern nicht geeignet.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Bra läge och värt pengarna
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

There was a very friendly desk service
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Отвратительное впечатление! Отель признал наличие брони, но не признал ранее произведенную на сайте оплату и пришлось платить на месте вторично (hotels.com немедленно после обращения по первому требованию вернул оплату)
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Basic and good in great location

Basic hotel in a great location. Good price/value.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Sehr altes Stadthotel Extrem in die Jahre gekommenen und hier wurde sicherlich 10 Jahre nichts saniert. Preise für ZH pro Nacht hoch kein Frühstück aber für eine Nacht IK mein Zimmer NR.7 Dusche zwar sauber aber uralt
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Great Location.... Awful Room!!

Postage stamp room with mushy old spring bed from Grandmas house..yikes! No shower door or toiletries.. hostel quality but for 160 dollars a night... forget about it!! a FABULOUS LOCATION near great dining and nightlife and cool architecture churches and 1 block to the lake and Opera house. and a great Winter Carnival with great food drinks and shopping, ice skating by the lake
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Perfect location. Close to 2 tram stops, grocery, shops, good food, Zürich river! Will definitely stay here again the next time, God willing!
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

When i reached the hotel at early evening,manager told me that they had canceled my room and it was Expedia Responsibility to inform me.When i politely asked him the reason for which he cancelled my reservation,they could not give me a proper reason. I Realized that i was on the hook as it was evening and finding a hotel would be very difficult in Zurich,so i asked ,if there was a more expensive room available,they readily came out with a room on extra payments. The Email which i sent to Expedia about my experience was forwarded by expedia to the hotel manager the same evening,so when i went to reception to get something,the manager/owner told me that he was very unhappy with me and was thinking of throwing me out of the hotel,but later had changed his mind because i was a senior citizen The small individually owned hotel management sometimes do these things ,and as they dont belong to a Hotel chain,can be very rude and do Arm twisting to increase their revenue,knowing it very well that you cant complain to their bosses as they themselves are the owners
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

I was only on a one day layover, I'm VERY glad it was only 1 night. I had a room with a private bathroom for one of the cheapest prices in Zurich, which is very expensive. I got there and found that they use the generic "bathroom" to mean toilet. Every room has a private toilet, the showers are on the 5th floor. So I asked for a room with private shower. They have only two in the place, and I managed to get one. They upped the ante to chf 210 for one night. For about chf 225 I could have been at a best western with which I was familiar and is much better. The room had a private shower (the door was taken off the shower stall) and toilet with sink. The room was small, as is expected in Europe, especially in older places. It was very clean though the bathroom was clean just not up to the rest of the room. Overall, I was very disappointed, and for the extra 15 francs I'd have been much better off at the Best Western only a few blocks away. The woman at the desk was very helpful though, did whatever she could. Kuddos to her. They say there is a restaurant, it is closed and up for rent, but there are plenty within walking distance. It is about 4 blocks from the train station so heading to the airport the next day only cost 9 francs as opposed to over 60 for a cab.
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

Disappointing

Very, very simple - no breakfast and not all rooms have showers. Quite run down and in need of a upgrade! Not suitable for business travel!
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

The room was clean but small and very hot. Wifi didn't work.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Sehr zentral und für den Preis in Ordnung.

Perfekte Lage, sehr zentral. Wir bekamen sogar einen Upgrade in ein Zimmer mit Toilette und Dusche, was wir sehr begrüssten. Leider funktionierte die Klimaanlage nicht. Ein kleiner Ventilator, welcher zusätzlich im Zimmer stand funktionierte zwar, aber brachte NULL Luftzirkulation. Unsere gekauften Lebensmittel, welche wir in den Kühlschrank stellten, waren am andern Tag nicht gekühlt sondern "Stein Bein" gefroren.