Juli House
Kelas hartanah: 2
Hotel dalam jarak berjalan dari Pasar Seni Tradisional Ubud
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Juli House





Juli House menawarkan lokasi yang strategik, berada dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Istana Ubud dan Pasar Seni Tradisional Ubud. Tambahan lagi, Hutan Monyet Ubud dan Teres Padi Tegallalang hanya mengambil masa yang singkat untuk tiba dengan menaiki kenderaan.
Ulasan
8.08.0 daripada 10
Sangat baik
Kemudahan popular
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
Kemudahan utama (5)
Kemudahan utama (5)
- Pengemasan harian
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
- Penyaman udara
- Taman
- Perkhidmatan rencam
Harga semasa ialah RM95
RM95
RM105 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 1 daripada 1 bilik
Lihat semua foto untuk Garden View Room

Garden View Room
- 27 meter persegi
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Bujang (Single) ATAU 1 Katil Raja (King)
Hartanah serupa

Satya House Ubud
Pusat Bandar Ubud
Satya House Ubud
Pusat Bandar Ubud
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
8.6 daripada 10, Terbaik, 69 ulasan
8.6
Terbaik
69 ulasan
Harga ialah RM69
RM69
RM76 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Warji House 2 Bisma
Pusat Bandar Ubud
Warji House 2 Bisma
Pusat Bandar Ubud
- Kolam renang
- Spa
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 65 ulasan
8.0
Sangat Baik
65 ulasan
Harga ialah RM130
RM130
RM157 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Pakvo's House
Pusat Bandar Ubud
Pakvo's House
Pusat Bandar Ubud
- Kolam renang
- Spa
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Wi-Fi percuma
7.4 daripada 10, Baik, 10 ulasan
7.4
Baik
10 ulasan
Harga ialah RM1,688
RM1,688
RM2,043 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Kampoeng Villa Ubud
Pusat Bandar Ubud
Kampoeng Villa Ubud
Pusat Bandar Ubud
- Kolam renang
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
2.0 daripada 10, 1 ulasan
2.0
1 ulasan

Yuliati House Ubud
Pusat Bandar Ubud
Yuliati House Ubud
Pusat Bandar Ubud
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.2 daripada 10, Sangat Baik, 107 ulasan
8.2
Sangat Baik
107 ulasan
Harga ialah RM45
RM45
RM55 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Sep - 24 Sep

Ayuna Family Ubud
Ubud
Ayuna Family Ubud
Ubud
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
5.0 daripada 10, 2 ulasan
5.0
2 ulasan
Harga ialah RM62
RM62
RM75 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Belvilla Ratna Resort Ubud PalaceNearUbud Palace
Pusat Bandar Ubud
Belvilla Ratna Resort Ubud PalaceNearUbud Palace
Pusat Bandar Ubud
- Penyaman udara
- Larangan merokok
2.0 daripada 10, 1 ulasan
2.0
1 ulasan
Harga ialah RM71
RM71
RM86 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Sep - 3 Sep

Sayong Wooden House
Ubud
Sayong Wooden House
Ubud
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
9.0 daripada 10, Hebat, 2 ulasan
9.0
Hebat
2 ulasan
Harga ialah RM56
RM56
RM68 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Alam Pangkung Ubud
Pusat Bandar Ubud
Alam Pangkung Ubud
Pusat Bandar Ubud
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.2 daripada 10, Sangat Baik, 22 ulasan
8.2
Sangat Baik
22 ulasan
Harga ialah RM83
RM83
RM101 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep

Putri Ayu Cottages
Pusat Bandar Ubud
Putri Ayu Cottages
Pusat Bandar Ubud
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
7.0 daripada 10, Baik, 116 ulasan
7.0
Baik
116 ulasan
Harga ialah RM101
RM101
RM123 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

27 Jalan Bisma, Downtown, Ubud, Bali, 80582
Tempat berdekatan
- Pura Dalem Ubud - 6 min berjalan kaki - 0.6 km
- Istana Ubud - 7 min berjalan kaki - 0.7 km
- Pasar Seni Tradisional Ubud - 7 min berjalan kaki - 0.7 km
- Kuil Saraswati - 7 min berjalan kaki - 0.7 km
- Campuhan Ridge Walk - 8 min berjalan kaki - 0.7 km
Bergerak
- Denpasar (DPS-Lapangan Terbang Antarabangsa Ngurah Rai) - 84 min memandu
Restoran
- Casa Luna - 6 min berjalan kaki
- Daily Baguette - 5 min berjalan kaki
- Beer Brothers Ubud - 1 min berjalan kaki
- Nick's Restaraunt - 1 min berjalan kaki
- Local Bar - 4 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
Juli House
- Juli House menawarkan lokasi yang strategik, berada dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Istana Ubud dan Pasar Seni Tradisional Ubud. Tambahan lagi, Hutan Monyet Ubud dan Teres Padi Tegallalang hanya mengambil masa yang singkat untuk tiba dengan menaiki kenderaan.
Sekilas pandang
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Kemudahan hartanah
Perkhidmatan
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
- Perkhidmatan rencam
Kemudahan
- Taman
Kemudahan bilik
Keselesaan di rumah
- Penyaman udara
- Seterika/papan seterika
Lain-lain
- Setiap hari
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Juga dikenali sebagai
Juli House Ubud
Juli House Hotel
Juli House Hotel Ubud
Soalan lazim
Apakah aktiviti yang tersedia di Juli House dan kawasan berdekatan?
Juli House mempunyai taman.
Apakah suasana di sekitar Juli House?
Juli House terletak sejauh 13 minit berjalan kaki dari Hutan Monyet Ubud dan 8 minit berjalan kaki dari Istana Ubud.