Seluruh rumah

Casa Encanto Fazenda da Armação

Hartanah 2.0 bintang
Rumah percutian Governador Celso Ramos dengan 10 kolam renang tertutup

Pilih tarikh untuk melihat harga

Nikmati kunjungan ke Governador Celso Ramos dengan penginapan di Casa Encanto Fazenda da Armação.

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma

Kemudahan utama (2)

  • 2 rumah
  • 10 kolam renang tertutup

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
R. Gregório Monteiro, 44, Governador Celso Ramos, SC, 88190-000

Tempat berdekatan

  • Pantai Fazenda Armação - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Pantai Camboa - 17 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Pantai Besar - 6 min memandu - 3.1 km
  • Pantai Itapema - 47 min memandu - 53.3 km
  • Universiti Persekutuan Santa Catarina - 53 min memandu - 51.3 km

Bergerak

  • Florianópolis (FLN-Hercílio Luz Intl.) - 58 min memandu

Restoran

  • ‪Radical Restaurante & Lanchonete - ‬7 min memandu
  • ‪Rancho's Bar & Restaurante - ‬18 min berjalan kaki
  • ‪Burger Box - ‬7 min memandu
  • ‪Restaurante Golfinho - ‬7 min memandu
  • ‪Boteco Do Boneco - ‬8 min memandu

Tentang hartanah ini

Casa Encanto Fazenda da Armação

  • Nikmati kunjungan ke Governador Celso Ramos dengan penginapan di Casa Encanto Fazenda da Armação.

Sekilas pandang

DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk; hos anda akan menyambut anda
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
    • Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
    • Meja depan maya menyediakan bantuan kepada tetamu
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Ibu bapa dikehendaki membawa sijil lahir anak dan ID foto*
PETS

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap dengan percuma (anjing dan kucing sahaja)
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • 10 kolam renang tertutup

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Fi penginapan haiwan kesayangan
  • Hanya kucing dan anjing dialu-alukan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Meja depan maya

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)

Umum

  • 2 bilik

Fi & dasar

Deposit boleh dibayar balik

  • Deposit kerosakan sebanyak BRL500 akan dikumpul sebelum mendaftar masuk

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Ibu bapa atau penjaga sah yang mengembara dengan kanak-kanak di bawah umur 18 tahun mesti mengemukakan sijil kelahiran kanak-kanak tersebut dan kad pengenalan bergambar (misalnya, pasport) semasa daftar masuk. Untuk perjalanan antarabangsa ke Brazil, jika hanya ibu atau bapa yang mengembara dengan kanak-kanak, selain sijil kelahiran kanak-kanak dan kad pengenalan bergambar, ibu atau bapa berkenaan mesti juga mengemukakan surat kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh ibu atau bapa yang tidak ikut bersama dan diperakui oleh notari. Sekiranya ibu bapa atau penjaga sah, sebagaimana perlu, tidak dapat atau tidak rela memberi kebenaran ini, maka kebenaran kehakiman adalah perlu. Pelawat yang berhasrat untuk mengembara ke Brazil dengan kanak-kanak harus berunding dengan pejabat konsulat Brazil sebelum mengembara untuk mendapat maklumat lanjut.

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad debit dan wang tunai.
Nombor Pendaftaran Hartanah 50.368.918/0001-66

Juga dikenali sebagai

Casa Encanto Fazenda da Armação Private vacation home
Casa Encanto Fazenda da Armação Governador Celso Ramos

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di Casa Encanto Fazenda da Armação?

Ya, terdapat 10 kolam renang tertutup.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Casa Encanto Fazenda da Armação?

Ya, kucing dan anjing menginap secara percuma.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Casa Encanto Fazenda da Armação?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Casa Encanto Fazenda da Armação?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Casa Encanto Fazenda da Armação dan kawasan berdekatan?

Casa Encanto Fazenda da Armação mempunyai 10 kolam renang tertutup.

Apakah suasana di sekitar Casa Encanto Fazenda da Armação?

Casa Encanto Fazenda da Armação terletak di Armação, sejauh 18 minit berjalan kaki dari Pantai Camboa.