WoodSpring Suites Savannah West - Ellabell Metaplant

Kelas hartanah: 2.5
Hotel Ellabell dengan pusat kecergasan 24 jam

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di WoodSpring Suites Savannah West - Ellabell Metaplant, anda berada dalam lingkungan 10 minit dari Kelab Golf Black Creek. Tetamu boleh mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam, dan sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan.

Ulasan

8.6 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
  • Kemudahan dobi

Kemudahan utama (7)

  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Pusat kecergasan 24 jam
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Ruang tamu bersama
  • Mesin layan diri
  • Dobi layan diri
  • Tempat simpanan bagasi

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Dapur
  • Bilik mandi persendirian
  • Kemudahan dobi
  • Lif
  • Kawalan suhu dalam bilik (penyaman udara)
  • TV skrin rata
Harga semasa ialah RM265
RM318 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Sep - 23 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Room, 1 Katil Raja (King), Accessible, Non Smoking

  • 30 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

8.8 daripada 10
Cemerlang
(5 ulasan)
  • 35 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

9.0 daripada 10
Hebat
(6 ulasan)
  • 26 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Room, 1 Katil Ratu (Queen), Accessible, Non Smoking

8.0 daripada 10
Sangat baik
(4 ulasan)
  • 26 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 1 Katil Raja (King), Non Smoking

9.0 daripada 10
Hebat
(4 ulasan)
  • 30 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Room, 2 Katil Ratu (Queen), Accessible, Non Smoking

8.0 daripada 10
Sangat baik
(2 ulasan)
  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
350 Interstate Exchange Way, Ellabell, GA, 31308

Tempat berdekatan

  • Kelab Golf Black Creek - 6 min memandu - 6.3 km
  • Ottawa Farms - 13 min memandu - 21.9 km
  • Muzium Terusan Savannah-Ogeechee - 19 min memandu - 25.9 km
  • Muzium Tentera Udara Mighty Eighth - 19 min memandu - 34.5 km
  • Tanger Outlets - 20 min memandu - 36.8 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Antarabangsa Savannah - Hilton Head (SAV) - 30 min memandu

Restoran

  • ‪Parker's Kitchen - ‬4 min memandu
  • ‪Chester's Chicken - ‬7 min memandu
  • ‪Rooster’s Barn - ‬7 min memandu
  • ‪Subway - ‬15 min berjalan kaki
  • ‪80's Cafe - ‬4 min memandu

Tentang hartanah ini

WoodSpring Suites Savannah West - Ellabell Metaplant

  • Apabila anda menginap di WoodSpring Suites Savannah West - Ellabell Metaplant, anda berada dalam lingkungan 10 minit dari Kelab Golf Black Creek. Tetamu boleh mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam, dan sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 122 bilik
    • Setinggi 4 tingkat

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 7:00
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap ((anjing sahaja)*
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
    • Tempat letak kenderaan RV/bas/trak percuma di tapak hartanah
    • Parkir dan parkir van mudah diakses kerusi roda di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Kemudahan dobi
  • Tempat simpanan bagasi

Kemudahan

  • 1 bangunan/menara
  • Dibina pada 2025
  • Ruang tamu bersama
  • Pusat kecergasan 24 jam
  • Tempat letak basikal
  • Seni bina tradisional

Kebolehcapaian

  • Papan tanda braille/ditinggikan
  • Lif
  • Lebar pintu lif (sentimeter): 91
  • Laluan perjalanan yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Tempat letak kenderaan yang boleh diakses kerusi roda
  • 5 ruang tempat letak kenderaan boleh diakses di hartanah
  • Alat bantuan mendengar disediakan
  • Tandas awam yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Tempat letak van yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Laluan ke lif yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Meja pendaftaran yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Ketinggian meja pendaftaran yang boleh diakses dengan kerusi roda (sentimeter): 91
  • Pusat kecergasan yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Penggera dapat dilihat di koridor
  • Susur tangan di tangga
  • Ketinggian susur tangan di tangga (sentimeter): 91
  • Tanjakan pintu masuk depan
  • TV bersari kata
  • Kepala pancuran boleh laras ketinggian
  • Bar genggam di dalam tab mandi
  • Ketinggian bar genggam tab mandi (sentimeter): 91
  • Bar genggam di dalam bilik mandi
  • Ketinggian bar genggam pancuran mandi (sentimeter): 91
  • Tab mandi mudah akses
  • Pemegang pintu tuil
  • Laluan pintu masuk bercahaya
  • Laluan pintu masuk bebas tangga
  • Lantai rata di kawasan awam
  • Lantai rata di dalam bilik

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 42-inci TV skrin rata
  • Saluran TV satelit

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara dan sistem pemanasan kawalan suhu
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)
  • Skrin tingkap

Tidur dengan nyenyak

  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Gabungan pancuran dan tab
  • Sabun
  • Pengering rambut (atas permintaan)
  • Tuala
  • Berus gigi dan ubat gigi (atas permintaan)
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma
  • Panggilan tempatan percuma

Makanan dan minuman

  • Peti sejuk/peti sejuk buku saiz penuh
  • Peti sejuk beku
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Dapur
  • Dapur

Lain-lain

  • Atas permintaan

Fi & dasar

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Deposit haiwan kesayangan: USD50 sepenginapan
  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak USD10 setiap haiwan kesayangan, sepenginapan

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.

Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.

Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.

Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

Woodspring Suites Savannah - Hyundai Metaplant Hotel

Woodspring Suites Savannah - Hyundai Metaplant Ellabell

Woodspring Suites Savannah - Hyundai Metaplant Hotel Ellabell

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di WoodSpring Suites Savannah West - Ellabell Metaplant?

Ya, anjing dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak USD10 setiap haiwan kesayangan, sepenginapan, serta terdapat juga deposit sebanyak USD50 sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di WoodSpring Suites Savannah West - Ellabell Metaplant?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma. Tempat letak kenderaan RV/bas/trak percuma tersedia.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di WoodSpring Suites Savannah West - Ellabell Metaplant?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 7:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di WoodSpring Suites Savannah West - Ellabell Metaplant dan kawasan berdekatan?

Kekalkan rutin senaman harian anda di gimnasium 24 jam.

Adakah WoodSpring Suites Savannah West - Ellabell Metaplant mempunyai bilik untuk memasak sendiri dilekangkapi dengan dapur atau dapur kecil?

Ya, dapur kecil tersedia dalam setiap bilik dan turut menyertakan peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh dan ketuhar gelombang mikro.

Ulasan

WoodSpring Suites Savannah West - Ellabell Metaplant Ulasan

8.6

Cemerlang

9.0

Kebersihan

8.2

Kemudahan

8.8

Kakitangan & perkhidmatan

8.8

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Muy buen hotel
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

How is very happy with my stay there
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Clean room friendly staff
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nice quiet place to rest.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nice extended stay place and very pet friendly..would definitely stay here again!!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great stay
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Friendly staff really close to work .
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Quiet, not like other woodsprings ive been to .. will keep staying.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Clean rooms, and very helpful and welcoming staff. Very quiet and clean.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

No frills, but very clean
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Friendly staff
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Not enough restaurants to choose from. Buta good place to stay
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Room was clean and staff was great
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Near the HMGMA. Reasolable price. Good condition. Kind people. All is good
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Better than expected! Super friendly staff, room was very clean, easy check in and check out. Would definitely stay again.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very clean and great staff!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great stay!!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The room was very clean and the staff was very nice.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The front desk staff was very friendly and helpful. The room was big and very clean. The amenities were all big. Definitely would recommend to others and come back if we’re ever in the area again.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Clean room . Staff is great !
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Staff is great !!
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Was a little loud with slamming doors all night but other then that it was a good place to stay. Could use a few more restaurants in the area but im sure that is coming soon considering the growth in the area. I will stay there again.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Extremely basic, no amenities but the staff is friendly and being fairly new still the room and building is all very clean and in good conditions! Great location with plenty nearby.
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

There was dirty towels under an upside down laundry basket. The towels provided was so stained and gross we didn’t shower. The flange around shower handles was all loose and hanging. The bed was nothing more than a mattress on the floor. We requested handicap accessible because my husband has had knee replacement. He couldn’t get in or out of that bed. There was no iron or ice available. The automatic blinds didn’t work. When tried to call front desk said that feature hasn’t been set up yet. If it hadn’t been late when we checked in we would have gone elsewhere. Worst place we’ve stayed while traveling. First negative review I’ve ever had to give. My advice stay somewhere else.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

room was very nice and clean