Seluruh kondo

Destin Retreat: Walk to Private Beach & Pool

Hartanah 3.5 bintang
Kondo dengan dapur, berhampiran Pantai-pantai Destin

Pilih tarikh untuk melihat harga

Kondo ini terletak dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Taman Pengembaraan dan Air Big Kahuna dan Destin Harbor Boardwalk. Kondo menampilkan bonus seperti dapur dan mesin basuh / pengering, disertakan dengan laman dalam berperabot dan TV skrin rata.

Ulasan

6.0 daripada 10
Baik

Seluruh kondo

2 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 6

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur
  • Kemudahan dobi
  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara

Kemudahan utama (4)

  • Berhampiran pantai
  • Akses kolam renang terbuka
  • Letak kenderaan sendiri
  • Penyaman udara

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • 2 bilik tidur
  • Dapur
  • Bilik mandi persendirian
  • Tempat duduk berasingan
  • Mesin basuh/pengering
  • Laman dalam berperabot

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
30 Moreno Point Road, Destin, Florida 32541, United States, Destin, FL, 32541

Tempat berdekatan

  • Destin Harbor - 1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Destin Harbor Boardwalk - 2 min memandu - 2.1 km
  • Taman Pengembaraan dan Air Big Kahuna - 3 min memandu - 2.1 km
  • Jetty East Condominiums - 4 min memandu - 2.5 km
  • Pantai-pantai Destin - 4 min memandu - 4.2 km

Bergerak

  • Fort Walton Beach, FL (VPS-Northwest Florida Regional) - 30 min memandu

Restoran

  • ‪McDonald's - ‬3 min memandu
  • ‪Circle K - ‬4 min memandu
  • ‪Margaritaville - ‬4 min memandu
  • ‪Donut Hole - ‬4 min memandu
  • ‪Harbor Docks - ‬5 min memandu

Tentang hartanah ini

Destin Retreat: Walk to Private Beach & Pool

  • Kondo ini terletak dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Taman Pengembaraan dan Air Big Kahuna dan Destin Harbor Boardwalk. Kondo menampilkan bonus seperti dapur dan mesin basuh / pengering, disertakan dengan laman dalam berperabot dan TV skrin rata.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hartanah

    • 1 kondo
DONE

Tiba/Pulang

    • Daftar masuk bermula jam 16:00
    • Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
    • Umur minimum daftar masuk - 25 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 10:00
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
    • Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
    • Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 25
DONE

Kanak-kanak

    • Kanak-kanak boleh menginap secara percuma apabila berkongsi bilik dengan ibu bapa atau penjaga, menggunakan peralatan tempat tidur yang sedia ada
PETS

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (USD50 sepenginapan)
    • Parkir terhad di tapak hartanah (maks 2 ruang)
VPN_KEY

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok
    • Pesta bujang untuk lelaki/wanita tidak dibenarkan

Kemudahan hartanah

Pantai

  • Berhampiran pantai

Kolam renang/Spa

  • Pagar di keliling kolam
  • Akses kolam renang terbuka
  • Kerusi lepak pantai
  • Payung

Internet

  • Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (USD50 sepenginapan)
  • Parkir terhad di tapak hartanah (maks 2 ruang)

Mesra keluarga

  • Kanak-kanak menginap secara percuma

Dapur

  • Peti Sejuk
  • Ketuhar gelombang mikro

Bilik tidur

  • 2 bilik tidur

Bilik mandi

  • 2 bilik mandi
  • Gabungan pancuran dan tab
  • Tuala disediakan
  • Pengering rambut

Ruang tamu

  • Tempat duduk

Hiburan

  • TV skrin rata 42 inci dengan perkhidmatan digital

Kawasan luar

  • Laman dalam berperabot
  • Laluan pejalan kaki ke air

Dobi

  • Mesin basuh/pengering

Keselesaan

  • Penyaman Udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Tiada lif (hartanah satu tingkat)
  • Hartanah bebas asap rokok

Sorotan lokasi

  • Berhampiran dengan laut

Aktiviti menarik

  • Akses kolam terbuka berdekatan
  • Berbasikal berhampiran

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
  • Pengesan asap dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
  • Pemadam api

Umum

  • Hiasan unik
  • Perabot unik

Fi & dasar

Pengubahsuaian dan penutupan

Hartanah akan diubai suai dari 16 Julai 2026 sehingga 30 September 2026 (tarikh penyiapan tertakluk kepada perubahan). Kawasan yang berikut akan terjejas:
  • Luaran
Semasa pengubahsuaian, segala usaha akan diambil oleh kondo untuk mengurangkan bunyi dan gangguan.

Parkir

  • Kos letak kenderaan sendiri adalah USD50 sepenginapan

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Dasar hartanah ini menolak tempahan tertentu untuk tujuan acara atau parti berkumpulan, termasuk parti untuk lelaki/bujang dan untuk wanita/belum bersuami sebelum perkahwinan.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Hartanah ini dibersihkan secara profesional.

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di kondo ini?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di kondo ini?

Ya. Letak kenderaan sendri mengencaj caj USD50 sepenginapan. Parkir di tapak hartanah adalah terhad (maks 2 ruang).

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di kondo ini?

Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 16:00. Masa daftar keluar adalah 10:00. daftar masuk dan daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Apakah aktiviti yang tersedia di Destin Retreat: Walk to Private Beach & Pool dan kawasan berdekatan?

Bergembira pada bulan-bulan yang lebih panas dengan aktiviti berdekatan seperti berbasikal. Destin Retreat: Walk to Private Beach & Pool turut mempunyai akses kepada kolam renang terbuka berdekatan.

Adakah Destin Retreat: Walk to Private Beach & Pool mempunyai dapur atau dapur kecil?

Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro.

Adakah Destin Retreat: Walk to Private Beach & Pool mempunyai ruang persendirian terbuka?

Ya, kondo ini menampilkan laman dalam berperabot.

Apakah suasana di sekitar Destin Retreat: Walk to Private Beach & Pool?

Destin Retreat: Walk to Private Beach & Pool terletak di Holiday Isle, sejauh 1 minit berjalan kaki dari Destin Harbor.

Ulasan

Destin Retreat: Walk to Private Beach & Pool Ulasan

6.0

Baik

10

Kebersihan

Ulasan

Disahkan

6/10 Baik

Condo was nice but was not aware that I was not allowed to have golf carts on the property even though other people did. I had to have it picked up and refunded. Then was also not told about the construction going on on the building we were staying in. So extremely loud and noisy. Not really close to the beach. Its over a mile away. Had to pay $50 for parking and my QR code never worked. The code for the pool never worked and when I tried to call to complain, they never called me back. The experience overall was not that great. Already decided that we will not be going back
Kristal, perjalanan 6 malam