Parxview Hotel

Kelas hartanah: 3
Hotel dengan kasino, berhampiran Kasino dan Trek Lumba Parx

Pilih tarikh untuk melihat harga

Parxview Hotel mempunyai kasino dan terletak dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Kasino dan Trek Lumba Parx. Selepas mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam, anda boleh menjamu selera di restoran atau bersantai sambil menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Selain itu, hotel ini terletak dalam jarak yang singkat dengan menaiki kenderaan dari Sesame Place.

Ulasan

9.4 daripada 10, Disukai oleh tetamu
Dinilai paling tinggi oleh pengembara

Kemudahan popular

  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
  • Bar

Kemudahan utama (7)

  • Pengemasan harian
  • Kasino
  • Restoran dan bar/ruang istirahat
  • Sarapan disediakan
  • Pengangkutan ulang-alik kasino percuma
  • Pusat kecergasan
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Pengemasan harian
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Lif
  • Kawalan suhu dalam bilik (penyaman udara)
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • Peti sejuk mini
Harga semasa ialah RM517
RM574 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Okt - 5 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 8 daripada 8 bilik

Standard Room, 1 Katil Raja (King), Non Smoking

10.0 daripada 10
Luar biasa
(6 ulasan)
  • 31 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Deluxe Room, 1 Katil Raja (King), Non Smoking

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • 32 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • 31 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Deluxe Room, 1 Katil Raja (King), mesra pendengaran, Non Smoking

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 32 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Room, 1 Katil Raja (King), mesra pendengaran, Non Smoking

  • 31 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen), mesra pendengaran, Non Smoking

  • 31 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen), pancuran mandi boleh pindah, Non Smoking

  • 31 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 1 Katil Raja (King), pancuran mandi boleh pindah, Non Smoking

  • 31 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
3327 Street Rd, Bensalem, PA, 19020

Tempat berdekatan

  • Benjamin Rush State Park - 5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Kasino dan Trek Lumba Parx - 13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Liberty Bell Beer Garden - 16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Persatuan Sejarah Bensalem - 6 min memandu - 2.5 km
  • Sesame Place - 15 min memandu - 16.0 km

Bergerak

  • Philadelphia, PA (PNE-Northeast Philadelphia) - 20 min memandu
  • Trenton, NJ (TTN-Mercer) - 24 min memandu
  • Blue Bell, PA (BBX-Wings Field) - 35 min memandu
  • Princeton, NJ (PCT) - 43 min memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Philadelphia (PHL) - 52 min memandu
  • Stesen Philadelphia Somerton - 6 min memandu
  • Stesen Philadelphia Forest Hills - 8 min memandu
  • Stesen Langhorne - 8 min memandu
  • Pengangkutan ulang-alik percuma ke kasino

Restoran

  • ‪Wawa - ‬12 min berjalan kaki
  • ‪Wawa - ‬3 min memandu
  • ‪Chickie's & Pete's - ‬10 min berjalan kaki
  • ‪360 at Parx Casino - ‬9 min berjalan kaki
  • ‪Chili's Grill & Bar - ‬2 min memandu

Tentang hartanah ini

Parxview Hotel

  • Parxview Hotel mempunyai kasino dan terletak dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Kasino dan Trek Lumba Parx. Selepas mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam, anda boleh menjamu selera di restoran atau bersantai sambil menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Selain itu, hotel ini terletak dalam jarak yang singkat dengan menaiki kenderaan dari Sesame Place.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 160 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 3:00
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 21 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 12:00 tengah malam, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 21

Kanak-kanak

    • Kanak-kanak berumur 10 tahun ke bawah mendapat sarapan percuma

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah

Di luar tapak

    • Pengangkutan ulang-alik kasino percuma

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet (surcaj) setiap hari 6:30–10:00
  • Restoran
  • Bar/ruang istirahat

Aktiviti menarik

  • Buku sukan

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Kemudahan

  • Pusat kecergasan
  • Kasino
  • 141 meja pertaruhan kasino
  • 3000 mesin slot kasino
  • Bilik VIP kasino

Kebolehcapaian

  • Lif
  • Lebar pintu lif (sentimeter): 104
  • Laluan ke lif yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Tanjakan pintu masuk depan
  • Laluan pintu masuk bercahaya
  • Laluan pintu masuk bebas tangga

Kemudahan bilik

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara dan sistem pemanasan kawalan suhu
  • Seterika/papan seterika

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus

Segarkan diri

  • Sabun dan syampu
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma (berkelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
  • Panggilan tempatan percuma

Makanan dan minuman

  • Peti sejuk mini

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik

Fi & dasar

Deposit boleh dibayar balik

  • Deposit Kerugian Barang Pecah: USD250.00 sepenginapan

Kemudahan tambahan

  • Sarapan bufet ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira USD 18.95 seorang

Pengubahsuaian dan penutupan

Hartanah akan diubai suai dari 23 April 2026 sehingga 31 Disember 2026 (tarikh penyiapan tertakluk kepada perubahan). Kawasan yang berikut akan terjejas:
  • Kolam renang
Semasa pengubahsuaian, segala usaha akan diambil oleh hotel untuk mengurangkan bunyi dan gangguan.

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Parxview Hotel?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Parxview Hotel?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Parxview Hotel?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 3:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Adakah kasino tersedia di Parxview Hotel?

Ya, kasino seluas 24155 meter persegi menampilkan 3000 mesin slot dan 141 meja pertaruhan. Buku sukan ditawarkan.

Apakah aktiviti yang tersedia di Parxview Hotel dan kawasan berdekatan?

Parxview Hotel mempunyai kasino dan pusat kecergasan.

Adakah terdapat restoran di Parxview Hotel atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Apakah suasana di sekitar Parxview Hotel?

Parxview Hotel terletak sejauh 11 minit berjalan kaki dari Kasino dan Trek Lumba Parx dan 8 minit berjalan kaki dari Benjamin Rush State Park.

Ulasan

Parxview Hotel Ulasan

9.4

Luar Biasa

9.8

Kebersihan

9.2

Kemudahan

9.6

Kakitangan & perkhidmatan

9.6

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I would definitely recommend the stay. We will , beyond a doubt, book a stay when we are in the area!!!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great hotel. Very clean and modern hotel with free shuttle service to the casino.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Brand new atmosphere, excellent staff, very reasonably priced. Just what we needed for our brief visit to the Rothman Surgery Center.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Everything was perfect. I don't have anything bad to say about my stay.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very clean and the breakfast was great .the bed was very comfortable
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great spot for a overnight
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Stay was amazing ans the breakfast was one of the best parts
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The entire staff was very helpful and considerate hotel was clean. Bathrooms is clean. It’s a new hotel that’s to be expected but the overall experience was excellent.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

This hotel is the best we have ever been IN THE LAST3 YEARS
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I liked everything about the property the staff was nice. Rooms was clean.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great place. Great service. Would definitely stay again. Great gym. Just two negatives….no microwave and $13 breakfast ( could be included with prices )
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The staff there was amazing , room was fantastic with a 65” TV .. breakfast was excellent and worth the 18 dollars ! Will absolutely be back !
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Stayed two nights last week while up visiting family and was so pleasantly surprised! The whole property has been beautifully updated and everything is brand new. The rooms are clean and have everything you need and more! Cannot wait to come back, especially when the pool is built!!!
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Pillows suck lol. No fan in the bathroom. 4.5 out of 5
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The room was amazing! I loved the countertops in the bathroom. It lit up as soon as you walk in the room. The bed was comfortable as well. It's so close to the casino. I would recommend this hotel to anyone!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very impressed with how this property was rejuvenated! The room was comfortable and clean/ fresh and quiet. Good quality linens in the bathroom & on the bed. Thank You, Parxview for NOT using feather pillows or down bedding - no need to beg for a few pillows I can sleep on without sneezing! Speaking of pillows, NOT the typical flat nothing pillow or fluffy marshmallow that sinks when you lay down. The free shuttle to/from the Casino was especially nice, since it was raining the evening we checked in & we had covered curb-to-curb service with friendly drivers. We did not use the restaurant or bar area but it looks lovely. We will definitely stay here again.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Hotel was amazing and the staff were super helpful! Had a concern with a neighboring room's music and staff immediately addressed it. The hotel is located in a great area for access and the shuttle to the casino was a plus (even though that isn't what we came for!).
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

This is a beautiful place. Everything is newly remodeled I believe. I would have given 5 stars but I was not told that there would be a additional $250 CHARGE not hold to my credit card for incidentals. That is a bit excessive. And why a charge and not a hold. Then it took days to get it back. I looked back at my reservation and it didn't say anywhere that I would have to do this.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

“We had a really great stay at the Parxveiw hotel. The hotel was clean, modern, and the staff was friendly from check-in to check-out. The rooms were spacious, comfortable, and very quiet at night which made it easy to relax. One of the best parts was the shuttle bus service — it was amazing, convenient, and made getting around stress free. Everything felt well maintained, and the casino and restaurants being nearby was a huge plus. The beds were comfortable, the bathrooms were spotless, and overall the experience felt worth the price. Would definitely stay here again for a weekend getaway.”
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

The bed sheets had stains on them, I didn’t call the front desk to complain because then I would have had to wait for them the change the sheets and I just wanted to go to sleep, get up early and leave asap.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nice hotel will definitely stay here again
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Genuinely surprised. We enjoyed our stay.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I love this hotel and I won big in the casino poker room
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Our stay was superb right down to the pillows. The hotel is clean, the staff is friendly and the breakfast delicious! It is also convenient to have a shuttle back and forth from the Parx Casino. This is the 2nd time we have stayed and we would definitely do it again. Sue & Mike
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great stay and would stay again.