Hotel pangsapuri

Nakas Suites

Hotel pangsapuri dalam jarak mudah sampai dari Marina Fethiye

Pilih tarikh untuk melihat harga

Di Nakas Suites, anda berada dalam lingkungan 5.7 bt (9.2 km) dari Pantai Çalış dan 0.9 bt (1.4 km) dari Marina Fethiye. Pangsapuri menampilkan dapur, TV Pintar, dan selipar.

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Kemudahan dobi
  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Kawasan istirahat

Kemudahan utama (3)

  • 6 pangsapuri
  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Dapur
  • Bilik mandi persendirian
  • Tempat duduk berasingan
  • Pembancuh kopi/teh
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Kawalan suhu dalam bilik (penyaman udara)
Harga semasa ialah RM418
RM464 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Okt - 4 Okt

Pilihan bilik

Standard Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Balcony, Sea View

  • Pemandangan laut
  • 55 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Suite, Balcony, Sea View

  • Pemandangan laut
  • 55 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Balcony, Sea View

  • Pemandangan laut
  • 55 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Sea View

  • Pemandangan laut
  • 55 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Romantic Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Sea View

  • Pemandangan laut
  • 55 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Romantic Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Sea View

  • Pemandangan laut
  • 55 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Karagozler Mahallesi 15 Sokak No 6, Fethiye, Muğla, 48300

Tempat berdekatan

  • Marina Ece Saray - 17 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Marina Fethiye - 19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Fethiye Antique Theatre - 19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Paspatur Çarşı - 6 min memandu - 2.3 km
  • Pasar Ikan Fethiye - 7 min memandu - 2.7 km

Bergerak

  • Dalaman (DLM-Lapangan Terbang Antarabangsa Dalaman) - 67 min memandu

Restoran

  • ‪Deniz Cafe - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Ventuno Coffee - ‬5 min berjalan kaki
  • ‪Yengeç Restaurant - ‬4 min berjalan kaki
  • ‪Perle House - ‬14 min berjalan kaki
  • ‪Iskele Restaurant & Bar - ‬19 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Nakas Suites

  • Di Nakas Suites, anda berada dalam lingkungan 5.7 bt (9.2 km) dari Pantai Çalış dan 0.9 bt (1.4 km) dari Marina Fethiye. Pangsapuri menampilkan dapur, TV Pintar, dan selipar.

Sekilas pandang

Saiz hartanah

    • 6 pangsapuri

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
    • Daftar keluar ekspres tersedia
    • Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 16 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

    • Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:00 - 19:00
    • Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal bagi mendapatkan arahan daftar masuk dan maklumat pengambilan kunci; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
    • Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 16

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Tempat letak kereta

    • Parkir percuma di luar tapak hartanah sejauh 2 meter
    • Parkir di bahu jalan tersedia

Kemudahan hartanah

Internet

  • Wi-fi percuma, dengan kelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti)

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Parkir percuma di luar tapak hartanah sejauh 2 meter
  • Parkir di bahu jalan tersedia

Dapur

  • Peti Sejuk
  • Dapur
  • Ketuhar
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Cerek elektrik
  • Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur
  • Pembancuh kopi/teh
  • Tisu
  • Pemanggang

Bilik tidur

  • Cadar katil disediakan

Bilik mandi

  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Berus gigi dan ubat gigi
  • Tuala disediakan
  • Selipar
  • Tisu tandas
  • Sabun
  • Pengering rambut
  • Syampu

Ruang tamu

  • Tempat duduk

Hiburan

  • TV Pintar 50 inci dengan perkhidmatan kabel

Dobi

  • Mesin basuh
  • Sabun pencuci

Ruang bekerja

  • Meja

Kawalan suhu

  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Peti Besi
  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Peta tempatan
  • Skrin tingkap
  • Buku panduan/pengesyoran
  • Seterika/papan seterika
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Tuala salinan (atas permintaan)
  • Kelambu
  • Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
  • Pemadam api

Umum

  • 6 bilik

Fi & dasar

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Bilik tamu bebas hingar tidak boleh dijamin.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Nombor Pendaftaran Hartanah 48-10448, 48-11603, 48-11606

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Nakas Suites?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Nakas Suites?

Tiada, namun terdapat tempat letak kenderaan percuma berdekatan.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Nakas Suites?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari. Daftar keluar ekspres tersedia.

Adakah Nakas Suites mempunyai dapur atau dapur kecil?

Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan pengisar, pembancuh kopi/teh dan pemanggang.

Apakah suasana di sekitar Nakas Suites?

Nakas Suites terletak sejauh 18 minit berjalan kaki dari Marina Fethiye dan 15 minit berjalan kaki dari Marina Ece Saray.

Ulasan

Nakas Suites Ulasan

10

Luar Biasa

10

Kebersihan

10

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Such a lovely place to stay.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Teras kat beklentimizi karşıladı. Manzarası güzeldi, Oda ve banyo temizdi, biz güzel sorunsuz bir 4 gece geçirdik. Tesekkürler…
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

the host is friendly and fast response! The suit is so nice. Highly recommend!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Spectacular view over the marina and bay with mountains in the distance from the huge covered (or not) terrace. Huge suite well appointed. Terrace is amazing with hot tub, lounges, dining table. It was up 4 flights of stairs from the road but worth it. Only negative: the roosters behind the building get vocal at about 5:30am. But loved this place and little bus to the old town and marina has a stop almost in front and runs every 15 minutes. Can pay with card. About $6 US. We are traveling through the Greek Island and Turkish coast. This suite is by far our best experience.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

İlgili alakalı temiz bir işletme sonraki seyahatlerimizi de tercih edeceğim
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Gayet güzel bir konum koylara yakın ve ferah büyük oda. Ayeıca manzara şahane
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa