BayView Resort & Villas

Hartanah 2.5 bintang
Tempat peranginan berhadapan pantai dengan restoran, berhampiran Pantai Mui Ne

Pilih tarikh untuk melihat harga

Di BayView Resort & Villas, anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Pantai Mui Ne. Tetamu boleh mencuba urutan tisu mendalam, kemudian menjamu selera di kedai kopi/kafe. Sorotan lain termasuk 2 kolam renang terbuka, bar/deli snek, dan teres.

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Sarapan Percuma
  • Spa
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan sekali sepenginapan
  • Di pantai
  • Restoran
  • 2 kolam renang terbuka
  • Kedai kopi/kafe
  • Perkhidmatan spa
  • Teres
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Taman
  • Bar/deli snek
  • Gril arang

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Taman
  • Teres
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Pengemasan terhad
  • Gril arang
  • Letak kenderaan sendiri percuma
Harga semasa ialah RM431
RM488 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Ogo - 10 Ogo

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 10 daripada 10 bilik

Deluxe Villa, 4 Bedrooms, Balcony, Beachfront

  • Pemandangan air
  • 35 meter persegi
  • 4 bilik tidur
  • Boleh menampung 8
  • 4 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma

Luxury Villa, 3 Bedrooms, Balcony, Beachfront

  • Pemandangan pantai
  • 35 meter persegi
  • 3 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 3 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Villa, 4 Bedrooms, Balcony, Sea Facing

  • Pemandangan laut
  • 30 meter persegi
  • 4 bilik tidur
  • Boleh menampung 8
  • 4 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma

Superior Room, 2 Katil Ratu (Queen), Sea View

  • Pemandangan laut
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room, 1 Katil Raja (King), Non Smoking, Sea Facing

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Double Room, 2 Katil Ratu (Queen), Beachfront

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Exclusive Studio, Kitchen, Beach View

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Classic Room, 1 Katil Raja (King), Non Smoking, Oceanfront

  • Pemandangan lautan
  • 43 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Classic Loft, 1 Katil Raja (King), Sea View, Beachside

  • Pemandangan laut
  • 43 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room, Non Smoking, Ocean View

  • Pemandangan lautan
  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
152 Huynh Thuc Khang , Mui Ne , Lam Dong, Phan Thiet, Lâm Đông, 77100

Tempat berdekatan

  • Perkampungan Nelayan Muine - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Pantai Ham Tien - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Pasar Mui Ne - 18 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Pantai Mui Ne - 5 min memandu - 3.0 km
  • Pantai Phan Thiet - 33 min memandu - 24.5 km

Bergerak

  • Tan Binh - Lapangan Terbang Antarabangsa Tan Son Nhat (SGN) - 110 batu/177 km
  • Stesen Ga Phan Thiet - 23 min memandu

Restoran

  • ‪soho coffee - ‬5 min berjalan kaki
  • ‪Mango Beach - ‬2 min memandu
  • ‪thịnh phát - ‬2 min memandu
  • ‪Mundo - ‬3 min memandu
  • ‪Trà Phường 86 - ‬2 min memandu

Tentang hartanah ini

BayView Resort & Villas

  • Di BayView Resort & Villas, anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Pantai Mui Ne. Tetamu boleh mencuba urutan tisu mendalam, kemudian menjamu selera di kedai kopi/kafe. Sorotan lain termasuk 2 kolam renang terbuka, bar/deli snek, dan teres.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 21 bilik
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Kanak-kanak mungkin tidak layak untuk sarapan percuma
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap (anjing dan kucing sahaja, sehingga 8 kg setiap haiwan peliharaan)*
    • Haiwan kesayangan mesti diawasi
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti))
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan masakan tempatan percuma setiap pagi 7:00–9:30
  • Restoran
  • Kedai kopi
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Gril arang
  • Bar/deli snek

Aktiviti menarik

  • Di pantai

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Tempat simpanan bagasi

Kemudahan

  • Taman
  • Teres
  • 2 kolam renang terbuka
  • Perkhidmatan spa
  • Kawasan hiburan luar
  • Perabot luar

Kemudahan bilik

Keselesaan di rumah

  • Selipar
  • Seterika/papan seterika

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus
  • Bilik kalis bunyi

Aktiviti untuk dinikmati

  • Laman

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma (berkelajuan 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti))

Lain-lain

  • Sekali sepenginapan

Ciri istimewa

Spa

Tetamu boleh memanjakan diri mereka dengan menikmati perkhidmatan spa di tapak hartanah. Perkhidmatan termasuk urutan tisu mendalam, urut tuaman batu, urut sukan dan urut Thai.

Fi & dasar

Haiwan peliharaan

  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak VND300000 setiap haiwan kesayangan (caj mungkin berbeza berdasarkan tempoh penginapan), serta fi pembersihan sekali sebanyak VND200000

Kolam, spa & gimnasium (jika berkenaan)

  • Akses kolam renang tersedia dari jam 7:00 hingga 18:00
  • Tempahan diperlukan untuk perkhidmatan urut dan rawatan spa dan boleh dibuat dengan menghubungi hartanah sebelum ketibaan, di nombor yang terdapat pada pengesahan tempahan

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit
Nombor Pendaftaran Hartanah 340, 127, 6018

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di BayView Resort & Villas?

Ya, terdapat 2 kolam renang terbuka. Tetamu mempunyai akses kolam dari 7:00 hingga 18:00.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di BayView Resort & Villas?

Ya, kucing dan anjing dialu-alukan, dengan berat maksimum 8 kg untuk setiap haiwan kesayangan. Terdapat caj sebanyak VND300000 setiap haiwan kesayangan, sehari.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di BayView Resort & Villas?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di BayView Resort & Villas?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Apakah aktiviti yang tersedia di BayView Resort & Villas dan kawasan berdekatan?

BayView Resort & Villas mempunyai 2 kolam renang terbuka dan perkhidmatan spa, di samping taman.

Adakah terdapat restoran di BayView Resort & Villas atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Adakah BayView Resort & Villas mempunyai ruang persendirian terbuka?

Ya, setiap bilik menampilkan laman persendirian.

Apakah suasana di sekitar BayView Resort & Villas?

BayView Resort & Villas terletak sejauh 2 minit berjalan kaki dari Perkampungan Nelayan Muine dan 4 minit berjalan kaki dari Pantai Ham Tien.

Ulasan

BayView Resort & Villas Ulasan

10

Luar Biasa

10

Kebersihan

10

Kemudahan

10

Kakitangan & perkhidmatan

10

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Disahkan

10/10 Luar biasa

한적하고 조용한 시골에서 쉬고싶다면 추천합니다. 무이네 지프투어 여행하기도 좋고 맛난 해산물 먹기도 좋아요. 바다위 풍경은 덤입니다.
Min Jung, perjalanan 2 malam