Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only]

Kelas hartanah: 2
Hotel pusat bandar raya dalam jarak berjalan dari Universiti Hongik

Pilih tarikh untuk melihat harga

Di Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only], anda berada dalam lingkungan 5 minit pemanduan sahaja dari Universiti Hongik dan Universiti Wanita Ewha. Faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri. Tambahan lagi, Pasar Namdaemun dan Jalan Myeongdong hanya mengambil masa yang singkat untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Hartanah ini terletak berdekatan dengan pengangkutan awam: jarak Stesen Hongik University ialah 6 minit dan Stesen Sangsu ialah 9 minit.

Ulasan

9.4 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Spa
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (6)

  • Pengemasan harian
  • Perkhidmatan spa
  • Penyaman udara
  • Dispenser air
  • Tempat simpanan bagasi
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab panas persendirian
  • Tab mandi dan pancuran berasingan
  • Pengemasan harian
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Lif
Harga semasa ialah RM416
RM457 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Okt - 8 Okt

Pilihan bilik

Deluxe Double Room, City View

  • Pemandangan bandar
  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Standard Double Room, City View

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 43 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Signature Double Room, City View

  • Pemandangan bandar
  • 50 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
3-28 Hongik-ro, Mapo-gu, Seoul, 04040

Tempat berdekatan

  • Jalan Hongdae - 1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Universiti Hongik - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • KT&G Sangsangmadang Hongdae - 4 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Teater Pertunjukan Muzik Hongdae - 4 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Taman Rimba Gyeongui Line - 8 min berjalan kaki - 0.7 km

Bergerak

  • Seoul (GMP-Lapangan Terbang Antarabangsa Gimpo) - 35 min memandu
  • Seoul (ICN-Lapangan Terbang Antarabangsa Incheon) - 52 min memandu
  • Stesen Haengsin - 13 min memandu
  • Stesen Seoul - 18 min memandu
  • Stesen Anyang - 21 min memandu
  • Stesen Hongik University - 6 min berjalan kaki
  • Stesen Sangsu - 9 min berjalan kaki
  • Stesen Hapjeong - 11 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪Thanks Nature Cafe - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪다락투 - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Plan B (홍대 놀이터) - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪고집 - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪홍익수제비 - ‬1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only]

  • Di Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only], anda berada dalam lingkungan 5 minit pemanduan sahaja dari Universiti Hongik dan Universiti Wanita Ewha. Faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri. Tambahan lagi, Pasar Namdaemun dan Jalan Myeongdong hanya mengambil masa yang singkat untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Hartanah ini terletak berdekatan dengan pengangkutan awam: jarak Stesen Hongik University ialah 6 minit dan Stesen Sangsu ialah 9 minit.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 8 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
    • Daftar masuk ekspres tersedia
    • Umur minimum daftar masuk - 19 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

    • Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 10:00 - 22:30
    • Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 19

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti))

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Dispenser air

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)
  • Tempat simpanan bagasi

Kemudahan

  • Perkhidmatan spa

Kebolehcapaian

  • Lif
  • Lebar pintu lif (sentimeter): 140

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 65-inci TV Pintar
  • Saluran TV kabel
  • Netflix
  • Perkhidmatan penstriman

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara dan sistem pemanasan
  • Jubah mandi dan selipar

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus
  • Bilik kalis bunyi
  • Peralatan tempat tidur premium

Aktiviti untuk dinikmati

  • Tab panas persendirian tertutup

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab mandi dan pancuran berasingan
  • Bidet
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma (berkelajuan 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti))
  • Adapter elektrik/pengecas

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Meja makan

Lain-lain

  • Setiap hari

Ciri istimewa

Spa

Tetamu boleh memanjakan diri mereka dengan menikmati perkhidmatan spa di tapak hartanah.

Fi & dasar

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad debit dan wang tunai.

Kelas hartanah

Kelas hartanah, yang disediakan oleh sistem pengadaran kami adalah berdasarkan jenis hartanah, kemudahan dan perkhidmatan.

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only]?

Maaf, haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only]?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only]?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari. Daftar masuk ekspres tersedia.

Adakah kasino tersedia di Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only]?

Tidak, hotel ini tidak mempunyai kasino, namun Seven Luck Casino Cawangan Millennium Seoul Hilton (6 minit memandu) dan Cawangan Gangnam Seoul Kasino Seven Luck (16minit memandu) terletak berdekatan.

Apakah aktiviti yang tersedia di Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only] dan kawasan berdekatan?

Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only] mempunyai tab panas persendirian tertutup.

Adakah Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only] mempunyai bilik dengan tab panas persendirian?

Ya, setiap bilik mempunyai tab panas persendirian tertutup.

Apakah suasana di sekitar Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only]?

Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only] terletak di Hongdae, sejauh 6 minit berjalan kaki dari Stesen Hongik University.

Ulasan

Stay Passport Sapporo Ryokan Hongdae [Foreigners Only] Ulasan

9.4

Luar Biasa

10

Kebersihan

9.6

Kemudahan

9.8

Kakitangan & perkhidmatan

9.8

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Rooms are perfect for my use case for a self catering accomodation. Very neat and tidy. staff very accomodating and friendly. would come again if in area.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Mega dejligt hotel midt i den meget levende og turistede del af hongdae
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Clean, accommodating, and great location.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great location and friendly staff
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

房間乾淨,位置方便靜中帶旺, 不用3 分鐘到購物街.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

It is a bit hard to find but it’s in a great location. One minute to shopping area and less than 10min to subway station. Staff were very kind and helpful.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Good location next to transit. Place was a small boutique hotel with friendly staff. The room was clean and well thought out.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Our stay at Passport Sapporo Ryokan Hongdae was absolutely wonderful! The staff were incredibly friendly, welcoming, and always ready to help with a smile, which made us feel right at home from the very beginning. The ryokan itself offers such a unique and memorable experience — a perfect blend of traditional charm and modern comfort.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Comfty room and clean
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Few minutes talk to Hongdae Shopping Street, convenient location. Easy access to Hongdae Univ Station, for shopping and eating.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Although it was a short stay of just one night, the room was very comfortable and clean. The staff was nice and helpful. Keep in mind that there are no power adapters provided so be sure to bring your own.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The room was wonderful the staff I did interact with were all so helpful and location was steps away from hongdae.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The best, most thoughtful and detailed and beautiful hotel at this price point. I felt like I was staying in a serene mountain resort that also maintained the comfortable atmosphere as if it was my apartment in Hongdae. The bedroom and bathroom are tastefully and elegantly decorated. The water bottles, self amenities in the lobby, and the luggage storage were all well appreciated details. Overall an impressive stay and I wouldn’t have wanted to stay anywhere else while in Seoul. Thank you for an amazing home base for our trip!!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

員工親切友善 房間新淨 但空間比預期小 勉強能打開一個大行李箱 位置於弘大大街轉入的小巷 要步行一少段斜路或樓梯 女生獨自夜歸的話要注意會有點靜及黑 整體CP值高
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

The property isn’t bad. It’s in the heart of Hongdae so nightlife is a 3 minute walk away. It is a hidden gem. The room was good but there isn’t really much else at this hotel. No food options, no onsen. The tub is nice but isn’t jetted. The walls are super thin so you can literally hear everything. I heard my neighbors all morning which was my only con. The staff was very friendly. I personally wouldn’t stay again as you can find better with more amenities elsewhere but it’s good if you plan on being out of your room majority of the time and just need a place to crash.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

旅館位置很方便,10分鐘到地鐵站。剛好住在5樓,只有一戶,很安靜。房間也很乾淨,但房間佈局有點不方便。首先玄關很小,只能容納一個人穿鞋子。然後由房間去浴室和房間去浴池區域有梯級,容易絆倒。最後是没有分出水吧區域,只有一張小桌子,而雪櫃是放在浴室區的地下不是與桌子同一區。並者很可惜的是旅館內没有洗衣機和烘乾機,只能去附近洗衣店洗衣。
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

This place would definetly recive a 5 star if it werent for a complication we had durring the stay. The lock to our door did not work once we arrived and it continued like that for the whole stay. It bacame extreamly stressful and anoying after the first day. We got temporary solutions though we had to contact the host every time we went inside due to the malfunction. It would have been a lot nore apreciated if we got the key insted of the key card due to the card being the main problem. Most our time there revolved around getting the door fixed which was honestly not great. I get that these things happen, however it would have been more practical for everyone involved if we recived a key since the card did not want to work. It would have been nice to get some type of compensation due to the amount of complication this caused us. Besides all that the room was very nice and comfortable and hopefully for the next people staying there this wont happen again.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Good place and clean
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa