BYPILLOW Paseo

Hartanah 3.0 bintang
Hotel dengan kolam renang terbuka, berhampiran Pasar Seni

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di BYPILLOW Paseo, anda berada dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Pasar Seni dan Pusat Membeli-belah El Corte Ingles. Tetamu boleh berenang-renang di kolam renang terbuka atau menjamu selera di kedai kopi/kafe. Jarak hotel Mediterranean ini juga hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan dari Pelabuhan Alicante dan Explanada de Espana.

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (11)

  • Pengemasan harian
  • Kolam renang terbuka
  • Sarapan disediakan
  • Pusat kecergasan
  • Letak kenderaan sendiri
  • Kedai kopi/kafe
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Lokar tersedia

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Bilik tidur berasingan
  • Pengemasan harian
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Perkhidmatan dobi
  • Perkhidmatan TV kabel
Harga semasa ialah RM651
RM717 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Jul - 31 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 9 daripada 9 bilik

Superior Double Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Economy Double Room

8.8 daripada 10
Cemerlang
(19 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

9.0 daripada 10
Hebat
(4 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room, Terrace

8.8 daripada 10
Cemerlang
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Family Room, 1 Katil Ratu (Queen) dengan Katil Sofa

8.8 daripada 10
Cemerlang
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Family Room, Terrace

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Standard Twin Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(6 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room, Balcony

8.2 daripada 10
Sangat baik
(10 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Triple Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Calle Marqués de Molins, 63, Alicante, Alicante Province, 03004

Tempat berdekatan

  • Pasar Seni - 9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Pusat Membeli-belah El Corte Ingles - 9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Explanada de Espana - 13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Pelabuhan Alicante - 17 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Pantai Postiguet - 18 min berjalan kaki - 1.6 km

Bergerak

  • Alicante (ALC-Lapangan Terbang Antarabangsa Alicante) - 20 min memandu
  • Stesen Terminal Alacant - 8 min berjalan kaki
  • Alicante (YJE-Stesen Kereta Api Alicante) - 8 min berjalan kaki
  • Stesen Sant Gabriel - 13 min memandu

Restoran

  • ‪Gluttoni Cafe - ‬5 min berjalan kaki
  • ‪Tremendo Bar - ‬5 min berjalan kaki
  • ‪Casa 15 - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪Mimosa Brunch - ‬5 min berjalan kaki
  • ‪Restaurante De Cuchara la Cocina de Carmen - ‬4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

BYPILLOW Paseo

  • Apabila anda menginap di BYPILLOW Paseo, anda berada dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Pasar Seni dan Pusat Membeli-belah El Corte Ingles. Tetamu boleh berenang-renang di kolam renang terbuka atau menjamu selera di kedai kopi/kafe. Jarak hotel Mediterranean ini juga hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan dari Pelabuhan Alicante dan Explanada de Espana.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 95 bilik
    • Setinggi 6 tingkat
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
    • Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
    • Kad kredit yang digunakan untuk menempah tempahan perlu ditunjukkan oleh pemegang kad semasa daftar masuk bersama-sama dengan pengenalan foto yang sepadan serta aturan lain perlu diselaraskan dengan hartanah sebelum ketibaan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
    • Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu menunjukkan kad pengenalan diri yang sah yang dikeluarkan oleh kerajaan semasa daftar masuk.
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Parkir di tapak hartanah disediakan atas permintaan sahaja
    • Letak kenderaan sendiri berbumbung di tapak hartanah (EUR20 sehari)
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet (surcaj) setiap hari 7:00–10:00
  • Kedai kopi

Bekerja jauh dari rumah

  • Ruang kerja berkongsi

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Perkhidmatan dobi

Kemudahan

  • 1 bangunan/menara
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Pusat kecergasan
  • Kolam renang terbuka
  • Ruang lokar
  • Seni bina Mediterranean

Kebolehcapaian

  • Mudah diakses kerusi roda
  • Laluan pintu masuk bercahaya

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 40-inci TV Pintar
  • Saluran TV kabel
  • Netflix
  • Perkhidmatan penstriman

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Cerek elektrik
  • Seterika/papan seterika

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus
  • Katil berlapik
  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Percuma uncang teh/kopi segera

Lain-lain

  • Setiap hari

Fi & dasar

Deposit boleh dibayar balik

  • Deposit kerosakan sebanyak EUR100 akan dikumpul sebelum mendaftar masuk

Kemudahan tambahan

  • Sarapan bufet ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira EUR 15.5 untuk dewasa dan EUR 11 untuk kanak-kanak
  • Daftar keluar lewat boleh diaturkan dengan caj tambahan sebanyak EUR10 (tertakluk kepada ketersediaan)

Parkir

  • Kos letak kenderaan sendiri berbumbung adalah EUR20 sehari
  • Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah tempat letak kenderaan di tapak hartanah

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Bilik tamu bebas hingar tidak boleh dijamin.
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Pesta atau acara berkumpulan di tapak hartanah adalah dilarang sama sekali.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api dan pengesan asap di tapak.
Hartanah ini mengalu-alukan tetamu daripada semua kecenderungan seksual dan identiti jantina (mesra LGBTQ+).
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 1000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.

Juga dikenali sebagai

Goya Alicante
Goya Hotel
Hotel Goya
Hotel Goya Alicante

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di BYPILLOW Paseo?

Ya, terdapat kolam renang terbuka.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di BYPILLOW Paseo?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan, namun haiwan perkhidmatan dialu-alukan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di BYPILLOW Paseo?

Ya. Letak kenderaan sendri mengencaj caj EUR20 sehari.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di BYPILLOW Paseo?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari. Daftar keluar lewat tersedia dengan caj sebanyak EUR10 (tertakluk kepada ketersediaan). Daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Adakah kasino tersedia di BYPILLOW Paseo?

Tidak, hotel ini tidak mempunyai kasino, namun Casino Mediterraneo (4 minit memandu) terletak berdekatan.

Apakah aktiviti yang tersedia di BYPILLOW Paseo dan kawasan berdekatan?

BYPILLOW Paseo mempunyai kolam renang terbuka dan pusat kecergasan.

Apakah suasana di sekitar BYPILLOW Paseo?

BYPILLOW Paseo terletak di Mercado, sejauh 8 minit berjalan kaki dari Stesen Terminal Alacant dan 18 minit berjalan kaki dari Pelabuhan Alicante.

Ulasan

BYPILLOW Paseo Ulasan

8.8

Cemerlang

9.2

Kebersihan

8.4

Kemudahan

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

8.8

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Disahkan

8/10 Sangat baik

Good service, friendly staff
Thomas, perjalanan 5 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Bra frukost, trevlig personal och rent & fräscht.
Peter, perjalanan 1 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Prijs was net ietsje te hoog voor kwaliteit: kleine douche, geluid te horen van buren boven ons… maar ontbijt was super.
Geert, perjalanan 1 malam
Disahkan

6/10 Baik

Extremely loud, could hear every single thing of what people where doing I. The bathroom above us. Small rooms, but great hotels ambience
Kristina Stengelshøj, perjalanan 1 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

The room was very nice
Stephen, perjalanan 1 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Buena ubicación
Luciana Paola, perjalanan 2 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Bem localizado, limpo, café maravilhoso, o único ponto negativo foi o valor para utilizar a garagem.
Andre, perjalanan 2 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Muy bien
MARIA JOSE, perjalanan 1 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Menu was fresh, shops were nearby
Adrian, perjalanan 2 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Great breakfast, good location, quiet area but only 20 minutes’ walk to beach, harbour, castle, shopping street etc. Balcony room highly recommended, good value for money
Sara, perjalanan 3 malam
Disahkan

6/10 Baik

Tiene parking.
Jorge Eduardo, perjalanan 2 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Personalen var väldigt trevlig och fanns tillgänglig dygnet runt. Hotellet låg nära till centrala Alicante och stranden. Är i den mer lugna delen av staden och var därför inget buller eller störande ljud.
Andreas, perjalanan 4 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Clean room, staff courteous and quiet area
Madelaine, perjalanan 7 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Hotel pulito elegante e fuori dalla confusione ma allo stesso tempo comodo a tutto
Anna Maria, perjalanan 3 malam
Disahkan

2/10 Lemah

It was clean but the noise is the worst room with out amenities it was not what it show in the app for the price
luis, perjalanan 7 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Très bon séjour , hôtel très propre, bien situé , le personnel très gentil et accueillant
Patricia, perjalanan 4 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Underbar terrass. Trevlig personal och läget är helt okej. Lite tråkig frukost men espresson var fantastiskt.
Sebastian, perjalanan 5 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Det var rent och snyggt på rummet. Personalen var trevliga
Christina, perjalanan 1 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Great location and helpful friendly staff.
Carolyn, perjalanan 1 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Siisti huone ja hotelli, ystävällinen ja palvelualtis henkilökunta!
Timo, perjalanan 6 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Room was lovely comfy and cleaned every day . Breakfast was okay the hot food wasnt very hot dome days other than that plenty to choose from.
Susan, perjalanan 5 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Zimmer geräumig, sauber und modern eingerichtet. Personal stets freundlich und 24h erreichbar an der Rezeption. Frühstück abwechslungsreich und sehr lecker.
Sebastian, perjalanan 4 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

this place was just perfect! walking distance to everything.
Laura, perjalanan 2 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

A gem

What a wonderful hotel highly recommend to anyone brilliant value
Savita, perjalanan 2 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Very good
Michelle, perjalanan 2 malam