Bob W London Hyde Park

Kelas hartanah: 3.5
Hotel dewasa sahaja dalam jarak mudah sampai dari Taman Hyde

Pilih tarikh untuk melihat harga

Bob W London Hyde Park berada di lokasi yang strategik, dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Taman Kensington dan Taman Hyde. Anda boleh menikmati pusat kecergasan, dan sarapan Inggeris tersedia pada setiap hari. Tambahan lagi, Gerbang Marmar dan Oxford Street hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Pengangkutan awam terletak berdekatan: jarak Stesen Bawah Tanah Queensway ialah 6 minit dan Stesen Bawah Tanah Bayswater ialah 7 minit.

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (7)

  • Sarapan disediakan
  • Pusat kecergasan
  • Penyaman udara
  • Ruang tamu bersama
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Tempat simpanan bagasi
  • Lokar tersedia

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Pembancuh kopi/teh
  • Lif
  • Perkhidmatan TV kabel
  • Peralatan tempat tidur premium
  • Pengering rambut
Harga semasa ialah RM551
RM661 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Okt - 5 Okt

Pilihan bilik

Classic Double Room

8.8 daripada 10
Cemerlang
(41 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 14 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Classic Single Room

8.4 daripada 10
Sangat baik
(21 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 11 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Basic Double Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(9 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 12 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Superior Double Room, City View

9.0 daripada 10
Hebat
(7 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
23 Leinster Gardens, London, England, W2 3BH

Tempat berdekatan

  • Taman Kensington - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Queensway - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Westbourne Grove - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Taman Hyde - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Istana Kensington - 13 min berjalan kaki - 1.2 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Heathrow (LHR) - 45 min memandu
  • London (LCY-London City) - 67 min memandu
  • London (LTN-Luton) - 77 min memandu
  • Lapangan Terbang Gatwick (LGW) - 99 min memandu
  • London (STN-Stansted) - 108 min memandu
  • London (SEN-Southend) - 115 min memandu
  • Stesen London Paddington - 8 min berjalan kaki
  • London (QQP-Stesen Kereta Api Paddington) - 9 min berjalan kaki
  • Stesen Marylebone - 26 min berjalan kaki
  • Stesen Bawah Tanah Queensway - 6 min berjalan kaki
  • Stesen Bawah Tanah Bayswater - 7 min berjalan kaki
  • Stesen Bawah Tanah Lancaster Gate - 9 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪Halepi - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Gold Mine - ‬6 min berjalan kaki
  • ‪Four Seasons - ‬7 min berjalan kaki
  • ‪Pizza Pilgrims - ‬7 min berjalan kaki
  • ‪Subway - ‬7 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Bob W London Hyde Park

  • Bob W London Hyde Park berada di lokasi yang strategik, dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Taman Kensington dan Taman Hyde. Anda boleh menikmati pusat kecergasan, dan sarapan Inggeris tersedia pada setiap hari. Tambahan lagi, Gerbang Marmar dan Oxford Street hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Pengangkutan awam terletak berdekatan: jarak Stesen Bawah Tanah Queensway ialah 6 minit dan Stesen Bawah Tanah Bayswater ialah 7 minit.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 102 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Daftar keluar ekspres tersedia
    • Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
    • Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa akan menerima e-mel dalam masa 72 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
    • Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 48 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
    • Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
    • Meja depan maya menyediakan bantuan kepada tetamu
    • Tetamu disyorkan agar memuat turun aplikasi mudah alih https://reception.bobw.co/check-in hartanah sebelum daftar masuk
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
    • Tetamu mesti melengkapkan daftar masuk dalam talian melalui https://reception.bobw.co/check-in sebelum ketibaan. Pihak penginapan akan memberikan kod akses selepas daftar masuk selesai.
    • Tiada tempat makan di lokasi. Tetamu yang menempah kadar harga termasuk sarapan pagi boleh menikmati sarapan pagi di restoran atau kafe rakan kongsi yang berdekatan. Butiran lanjut akan diberikan selepas proses daftar masuk dalam talian selesai.

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur minimum tetamu ialah 18
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 50+ Mbps)

Tempat letak kereta

    • Tiada parkir di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok
    • Untuk dewasa sahaja

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan Inggeris (surcaj) setiap hari 7:00–13:00

Perkhidmatan

  • Tempat simpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Meja depan maya

Kemudahan

  • Ruang tamu bersama
  • Pusat kecergasan
  • Ofset tahunan yang dibeli untuk sekurang-kurangnya 10% daripada cap kaki karbon
  • Ruang lokar

Kebolehcapaian

  • Lif

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 40-inci TV LCD
  • Saluran TV kabel

Keselesaan di rumah

  • Sistem pemanasan (kawalan suhu) dan penyaman udara
  • Pembancuh kopi espreso
  • Cerek elektrik
  • Seterika/papan seterika

Tidur dengan nyenyak

  • Peralatan tempat tidur premium
  • Katil berlapik

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Kelengkapan dandanan diri mesra alam
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Ruang komputer riba
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 50+ Mbps)
  • Adapter elektrik/pengecas

Lain-lain

  • Peti besi dalam bilik
  • Kelengkapan dandanan diri mesra alam

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Sarapan Inggeris ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira GBP 13 seorang
  • Daftar masuk awal boleh diaturkan dengan caj tambahan (tertakluk pada ketersediaan)
  • Daftar keluar lewat boleh diaturkan dengan caj tambahan (tertakluk pada ketersediaan)

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Bob W London Hyde Park?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan, namun haiwan perkhidmatan dialu-alukan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Bob W London Hyde Park?

Maaf, tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah di Bob W London Hyde Park.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Bob W London Hyde Park?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Terdapat caj untuk daftar masuk awal (tertakluk kepada ketersediaan). Masa daftar keluar adalah 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan caj sebanyak (tertakluk kepada ketersediaan). Daftar keluar ekspres tersedia.

Apakah aktiviti yang tersedia di Bob W London Hyde Park dan kawasan berdekatan?

Kekalkan rutin senaman harian anda di gimnasium.

Apakah suasana di sekitar Bob W London Hyde Park?

Bob W London Hyde Park terletak di Pusat Bandar London, sejauh 6 minit berjalan kaki dari Stesen Bawah Tanah Queensway dan 10 minit berjalan kaki dari Taman Hyde.

Ulasan

Bob W London Hyde Park Ulasan

9.0

Hebat

9.4

Kebersihan

8.6

Kemudahan

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

9.2

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

깨끗하고, 직원이 친절함, 에어컨 구비됨 아침식사는 외부 식당을 이용함
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great location very clean staff very helpful definitely will be back
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Room cleaning, sheets needed a small improvement.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Although the room was smaller than anticipated, it provided enough space for our two-night stay. The on-site coffee shop was a great amenity, though it was a bit inconvenient to find it closed on Sundays.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Tutto perfetto a parte un piccolo problema con il lavandino del bagno subito risolto. Personale professionale e gentile. Grazie a Serena
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Check-in was fairly easy. The staff were super kind and helpful. Great location.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Utrolig venligt personale. Flotte og renlige forhold.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great stay at Bob W Hotel. The room was super nice, very comfortable bed. Bathroom was big and very clean. I enjoyed unique and eye catching decoration interior design. Very convenient and safe location and staff were helpful and friendly. Good places to have food and drink nearby.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great location, clean room, nice property, many restaurant and shopping options.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Beautiful property, new modern clean rooms, and friendly staff.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Much better than Bob W Shepards Bush
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

We had a great stay at this place. Paddington station about a 15 min walk. Restaurants and grocery stores around the corner. The place
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

I liked the keyless entry. It wasn’t super close to a tube and that’s my bad for not doing better research. The room was nice size & clean. We could hear the people above us walking. Thank goodness that didn’t go on all night. The room needed maintenance. The bathroom lite didn’t work well, the shower didn’t drain well and the shower door wasn’t working.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Adorei me hospedar no Bob W Hyde Park . Localização excelente, quarto tamanho bom para Londres , banheiro com tudo necessário.chuveiro ótimo . Amei amei , indico super . Me hospedarei de novo .
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Hotel is in a great safe and quiet location and staff are very friendly! The room itself is clean and comes with a good number of amenities. I would highly recommend staying here!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Super nice location and great rooms
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Good location and clean room
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

This hotel was in a good location and very convenient to find things. Everyone on staff was very friendly and helpful.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

This place was more than worth the money. It’s really everything you need to explore the city. I’ll definitely be back!
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Amazing staff! Really made my trip/experience very pleasant. The room was really nice and instant camera added a nice touch. The only critique was about the upstairs noise, and recommend requesting a top floor early on would be ideal.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

A really lovely apartment. It was spotless and had everything we needed.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

It was a great stay and most everything can be handled via the app they have. Very nice experience
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

perfect location perfect hotel perfect staff i felt so safe as a solo traveller and u can go anywhere literally in 20 min by bus
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

It was very convenient, being close to Paddington Station and Hyde Park.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The hotel is new and clean in a very nice area and with easy check in and check out processess