The Prajan Hotel & Villas by Natt's

Hartanah 4.5 bintang
Mewah hotel dengan kolam renang terbuka, berhampiran Jalan Malioboro

Pilih tarikh untuk melihat harga

The Prajan Hotel & Villas by Natt's menawarkan lokasi yang strategik, terletak dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Jalan Malioboro. Anda boleh menjamu selera di restoran atau mencuba urut, lulur badan atau aromaterapi. Hotel mewah ini juga menampilkan kolam renang terbuka, pusat kecergasan, dan teres.

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Sarapan Percuma
  • Spa
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan harian
  • Restoran
  • Kolam renang terbuka
  • Pusat kecergasan
  • Perkhidmatan bilik
  • Perkhidmatan spa
  • Pusat Perniagaan 24 Jam
  • Pusat Perniagaan
  • Bilik mesyuarat
  • Teres
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Taman permainan di tapak hartanah
  • Bilik mandi persendirian
  • Saluran TV premium
  • Taman
  • Teres
  • Pengemasan harian
Harga semasa ialah RM134
RM162 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Ogo - 8 Ogo

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Deluxe Twin Room

  • Pemandangan bandar
  • 26 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Double Room

  • Pemandangan bandar
  • 26 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Premier Twin Room

  • Pemandangan bandar
  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Premier Double Room

  • Pemandangan bandar
  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Executive Suite

  • Pemandangan bandar
  • 58 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Villa, 3 Bedrooms

  • 256 meter persegi
  • 3 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 4 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
No.19 Jl. Candrakirana, Yogyakarta, Daerah Istimewa Yogyakarta, 55223

Tempat berdekatan

  • Galeria Mall - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Universiti Gadjah Mada - 8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Jalan Malioboro - 12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Monumen Yogyakarta - 14 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Pusat Beli belah Malioboro - 4 min memandu - 3.1 km

Bergerak

  • Yogyakarta (JOG-Lapangan Terbang Antarabangsa Adisucipto) - 21 min memandu
  • Yogyakarta (YIA-Antarabangsa Yogyakarta Baru) - 77 min memandu
  • Stesen Rewulu - 15 min memandu
  • Stesen Patukan - 25 min memandu
  • Stesen Yogyakarta - 29 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪ChezMoi Pattisier & Chocolatier - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Sop Kaki Kambing Bang Teten - ‬4 min berjalan kaki
  • ‪Le Café du LIP Jogja - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Coffee At Terra - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Couvee Reside - ‬2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

The Prajan Hotel & Villas by Natt's

  • The Prajan Hotel & Villas by Natt's menawarkan lokasi yang strategik, terletak dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Jalan Malioboro. Anda boleh menjamu selera di restoran atau mencuba urut, lulur badan atau aromaterapi. Hotel mewah ini juga menampilkan kolam renang terbuka, pusat kecergasan, dan teres.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 51 bilik
    • Setinggi 6 tingkat
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Umur minimum daftar masuk - 17 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 17
DONE

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
    • Letak kenderaan valet percuma di tapak hartanah
DONE

Maklumat lain

    • Kawasan merokok yang ditetapkan (denda dikenakan)

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma setiap pagi 6:00–10:00
  • Restoran
  • Ruang makan persendirian
  • Perkhidmatan bilik (waktu terhad)

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Taman permainan
  • Permainan kanak-kanak

Bekerja jauh dari rumah

  • Pusat perniagaan 24 jam
  • Bilik mesyuarat

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan rencam
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Tempat simpanan bagasi
  • Perkhidmatan perkahwinan
  • Pakej romantik

Kemudahan

  • 1 bangunan/menara
  • Dibina pada 2025
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Taman
  • Teres
  • Pusat kecergasan
  • Kolam renang terbuka
  • Perkhidmatan spa
  • Kawasan hiburan luar
  • Perabot luar
  • Seni bina Kolonial

Kebolehcapaian

  • Lif
  • Laluan perjalanan yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Meja khidmat rencam yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Laluan ke lif yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Meja pendaftaran yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Pusat perniagaan yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Restoran yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Laluan pintu masuk bercahaya
  • Ambal ruang di dalam bilik
  • Lantai rata di kawasan awam

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 52-inci TV Pintar
  • Saluran kabel premium

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Item bar mini percuma
  • Cerek elektrik
  • Jubah mandi dan selipar

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus
  • Perkhidmatan "turndown"
  • Cadar katil disediakan

Aktiviti untuk dinikmati

  • Perkhidmatan urut dalam bilik (surcaj)

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab mandi atau pancuran
  • Bidet
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Berus gigi dan ubat gigi
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
  • Kerusi meja

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Kerusi tinggi
  • Percuma uncang teh/kopi segera

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik

Ciri istimewa

Spa

Tetamu boleh memanjakan diri mereka dengan menikmati perkhidmatan spa di tapak hartanah. Perkhidmatan termasuk lulur badan, rawatan badan dan rawatan dan rias kuku tangan dan kaki. Pelbagai terapi rawatan disediakan, termasuk aromaterapi, Ayurveda dan refleksologi.

Tempat Makan

Gianti Restaurant - restoran mewah di tapak. Dibuka setiap hari

Fi & dasar

Deposit boleh dibayar balik

  • Deposit: IDR500000 setiap penginapan, sepenginapan

Kolam, spa & gimnasium (jika berkenaan)

  • Tempahan diperlukan untuk perkhidmatan urut dan rawatan spa dan boleh dibuat dengan menghubungi hartanah sebelum ketibaan, di nombor yang terdapat pada pengesahan tempahan

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api, pengesan asap, alat pertolongan cemas, dan lampu luar di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Nombor Pendaftaran Hartanah 220205140799

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di The Prajan Hotel & Villas by Natt's?

Ya, terdapat kolam renang terbuka.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di The Prajan Hotel & Villas by Natt's?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di The Prajan Hotel & Villas by Natt's?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri dan valet percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di The Prajan Hotel & Villas by Natt's?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Apakah aktiviti yang tersedia di The Prajan Hotel & Villas by Natt's dan kawasan berdekatan?

The Prajan Hotel & Villas by Natt's mempunyai kolam renang terbuka dan pusat kecergasan, di samping perkhidmatan spa dan taman.

Adakah terdapat restoran di The Prajan Hotel & Villas by Natt's atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah, Gianti Restaurant.

Apakah suasana di sekitar The Prajan Hotel & Villas by Natt's?

The Prajan Hotel & Villas by Natt's terletak di tengah-tengah Yogyakarta, sejauh 14 minit berjalan kaki dari Jalan Malioboro dan 5 minit berjalan kaki dari Galeria Mall.